Zbliża się Dzień Kobiet! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

W Pracowni Świstaka

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Najnowsze komunikaty z Laponii, donoszą, że oficjalnym pomocnikiem Św. Mikołaja w Polsce został Świstak. Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent, serdecznie zapraszamy do naszej pracowni. Znajdziecie tu między innymi, ogromny wybór unikatowych i pomysłowych kubków. Kubek na prezent to zawsze dobry i trafiony pomysł. Każdy wie, jak ważny jest udany poranek. Można powiedzieć, że każdego dnia rano, rodzisz się na nowo, wszystko może się jeszcze wydarzyć i tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz tę szansę. Warto z tej okazji zaopatrzyć się w odpowiedni kubek do kawy. 🙂 U nas znajdziesz tyle kubków, ile osobowości wypełnia planetę.

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Najnowsze komunikaty z Laponii, donoszą, że oficjalnym pomocnikiem Św. Mikołaja w Polsce został Świstak. Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent, serdecznie zapraszamy do naszej pracowni. Znajdziecie tu między innymi, ogromny wybór unikatowych i pomysłowych kubków. Kubek na prezent to zawsze dobry i trafiony pomysł. Każdy wie, jak ważny jest udany poranek. Można powiedzieć, że każdego dnia rano, rodzisz się na nowo, wszystko może się jeszcze wydarzyć i tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz tę szansę. Warto z tej okazji zaopatrzyć się w odpowiedni kubek do kawy. ? U nas znajdziesz tyle kubków, ile osobowości wypełnia planetę. Interesują Cię gadżety K-Pop, potrzebny Ci prezent dla miłośników koni, kubek dla członków Unicorn Gang, dla zakochanych w psach, kotach i w innych stworzeniach. U nas znajdziesz oryginalny kubek na Boże Narodzenienajlepszy kubek dla zakochanych na Walentynki, rozczulający kubek na Dzień Mamy, na Dzień Taty, na Dzień Babci, na Dzień Dziadka. Kubki do zadań specjalnych i zwyczajnych. Dla bliskich przyjaciół i dla dalszych znajomych. Oczywiście wszystko to, wykonywane jest, pod czujnym okiem św. Mikołaja. Z nami nie zginiesz. Nie masz pomysłu? Przyjdziemy z pomocą. Nasze kubki, podobnie jak robi to Św. Mikołaj, tworzymy specjalnie z myślą o osobach, które mają je otrzymać. Ciekawe projekty idą w parze z jakością i z włożonym w nie sercem. W pracowni rękodzielniczej pracują elfy, które swojej sztuki uczyły się na biegunie północnym ?

Dzięki nam stworzysz personalizowany prezent, który będzie kubek w kubek jak jego przyszły właściciel ?

Jeżeli kubek to za mało, proponujemy “kubek w wersji rozszerzonej”: wyjątkową skrzyneczkę pełną skarbów! Personalizowany prezent w drewnianej skrzyneczce, z ozdobnym wypełnieniem i oryginalnym wyposażeniem np. kubek lub zestaw kubków a do tego wino z personalizowaną etykietką , coś słodkiego np. urocza, słodziutka, kremowa krówki w świątecznej odsłonie. Żeby było zdrowiej może być również świąteczny miód w słoiczku, lub zimowa herbatka. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że skrzyneczkę możesz sprezentować nie tylko na Święta, ale na każdą inną okazję. Nasza pracownia czynna jest cały rok. Podczas gdy Św. Mikołaj odpoczywa w Dubaju, po trudach wigilijnej nocy, my nie ustajemy w produkowaniu upominków. Pogotowie prezentowe czynne cały rok ?

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco