Opublikowano Dodaj komentarz

Pomysły na oryginalny prezent na narodziny dziecka

Narodziny dziecka to bardzo ważny dzień w życiu każdego rodzica. Ich życie od tej pory zmieni się diametralnie, a maluszek będzie najważniejszym członkiem rodziny. Warto, aby Rodzice Chrzestni lub Dziadkowie zadbali o piękny prezent z okazji narodzin dziecka – rodzice będą zachwyceni, a dla maluszka będzie to super pamiątka z okazji narodzin. Skrzyneczka na narodziny stanie się schowkiem na skarby dziecka, a plakat to urocza dekoracja pokoju dziecięcego. Sprawdź nasze propozycje na piękne prezenty z okazji narodzin dziecka – wszystkie występują zarówno w opcjach dla chłopca, jak i dziewczynki!

Narodziny dziecka to bardzo ważny dzień w życiu każdego rodzica. Ich życie od tej pory zmieni się diametralnie, a maluszek będzie najważniejszym członkiem rodziny. Warto, aby Rodzice Chrzestni lub Dziadkowie zadbali o piękny prezent z okazji narodzin dziecka – rodzice będą zachwyceni, a dla maluszka będzie to super pamiątka z okazji narodzin. Skrzyneczka na narodziny stanie się schowkiem na skarby dziecka, a plakat to urocza dekoracja pokoju dziecięcego. Sprawdź nasze propozycje na piękne prezenty z okazji narodzin dziecka – wszystkie występują zarówno w opcjach dla chłopca, jak i dziewczynki!

Plakat z uroczym nadrukiem aniołków to piękny prezent na narodziny dziecka, który może być podarowany też na inne okazje. Tekst modlitwy, którą dzieci poznają od najmłodszych lat ułatwi jej zapamiętanie, a sam plakat to piękna dekoracja sypialni dziecka.

Piękny plakat dekoracyjny w ramce sprawdzi się jako prezent na urodziny dziecka, ale też jako pamiątka z okazji narodzin dziecka. Imię malucha nadrukowane na plakacie sprawia, że prezent jest jeszcze bardziej oryginalny!

Okazała, elegancka skrzynia, w której znajduje się piękna wyprawka dla malucha to mega prezent z okazji narodzin dziecka. Zestaw zawiera kubki dla świeżo upieczonych rodziców, a także urocze ubranka dla dziecka. Skrzynia jest więc idealnym prezentem dla całej rodziny!

Drewniana skrzynka z metryczką to uroczy dodatek do prezentu z okazji narodzin dziecka. Grawerowane wieko zawiera takie informacje jak data urodzenia, wzrost i waga dziecka a także imiona rodziców. Skrzynia jest pusta w środku, dzięki czemu możesz wypełnić ją według uznania.

Gipsowy odcisk w oryginalnej skrzyneczce to oryginalny pomysł na pamiątkę z narodzin dziecka. Wyjątkowo oprawiony w drewnianą skrzyneczkę prezentuje się wyjątkowo. Z pewnością będzie prezentem, który zapadnie w pamięci rodzicom na długie lata.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *