Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Zostań moją Walentynką

Już wkrótce Walentynki, święto miłości. Nazwa pochodzi od Św. Walentego- patrona zakochanych. Początkowo obchodzono je jedynie w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Na szczęście, ku radości wszystkich zakochanych, dzień 14 lutego już na stałe wpisał się do kanonu świąt, również i w Polsce. Na Św. Walentego starodawnym zwyczajem było wysyłanie listów, często pisanych wierszem, zawierających wyznanie miłosne. Stąd popularne również i w Polsce powiedzenie: Zostań moją Walentynką.

Już wkrótce Walentynki, święto miłości. Nazwa pochodzi od Św. Walentego- patrona zakochanych. Początkowo obchodzono je jedynie w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Na szczęście, ku radości wszystkich zakochanych, dzień 14 lutego już na stałe wpisał się do kanonu świąt, również i w Polsce. Na Św. Walentego starodawnym zwyczajem było wysyłanie listów, często pisanych wierszem, zawierających wyznanie miłosne. Stąd popularne również i w Polsce powiedzenie: Zostań moją Walentynką. Walentynki to doskonała okazja, aby wyznać miłość osobie, do której wzdychamy już od dłuższego czasu, ale nie mamy śmiałości, aby jej o tym powiedzieć. Warto jednak zebrać się na odwagę. W końcu w Walentynki wszystko może się zdarzyć! Sukces takiego przedsięwzięcia, w dużym stopniu zależy od tego jak zaplanujemy całą akcję. Niekonwencjonalny sposób wyznania uczuć, na pewno zadziała na plus. Warto więc w tym względzie, wykazać się wyobraźnią. Proponujemy personalizowane etykiety na wino, albo gdy wybranka Twojego serca, preferuje słodycze, urocze personalizowane czekolady. Najlepiej jedno i drugie ?

Obecnie mamy w zwyczaju obdarowywanie prezentami również osób, z którymi jesteśmy już “po słowie” ? Wybór odpowiedniego prezentu dla ukochanej/ukochanego nie jest sprawą prostą. Stąd Świstak, z całą swoją ekipą i tutaj spieszy z pomocą. Poniżej prezentujemy kilka propozycji na pomysł na prezent na Walentynki. Prezent z okazji Walentynek powinien być personalizowany, dzięki temu obdarowana nim osoba będzie wiedziała, że został on stworzony z myślą o niej. Im bardziej osobisty prezent tym lepiej. Super fajnym pomysłem na prezent na Walentynki jest album do wklejania i opisywania wspólnych zdjęć.  Dzięki niemu spędzone razem chwile ożyją na nowo. Podczas przeglądania i uzupełniania albumu, zakochane osoby po raz kolejny odkryją wartość łączącej ich miłości. Bardzo miłym dodatkiem do prezentu, albo do kwiatów, będzie wspomniana już wyżej czekolada, albo prześliczna bombonierka z krówkami. To najlepszy pomysł na prezent dla wielbicieli słodkości. Jeżeli chcesz aby Twój prezent był nie tylko piękny, ale i praktyczny polecamy personalizowany kubek.  Z takim kubkiem, wypełnionym pyszną, gorącą kawą, każdy poranek będzie słoneczny i radosny, nawet gdy za oknami zimowe chłody i nieprzeniknione chmury. Pamiętaj, zawsze warto jest przypominać o swoich uczuciach tym, których kochamy. Jeżeli chcesz utrzymać odpowiednia temperaturę w związku, nie wolno tego zaniedbać. Już dziś zacznij przygotowywać walentynkową niespodziankę, dla swojej ukochanej drugiej połówki.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco