Opublikowano:

Jaki prezent dla dziecka wybrać? Personalizowane albumy na zdjęcia

Dzieci to radość, motywacja, niekończąca się energia oraz wielkie wyzwanie dla każdego rodzica czy opiekuna, aby wskazać młodemu człowiekowi najlepsze co może go spotkać. Warto zatem już od najmłodszych lat budować jego podejście do świata, uczyć wartości oraz świadomości własnej osoby.  Aby dziecko od najmłodszych lat budowało świadomie swój świat i gromadziło najpiękniejsze pamiątki oraz wspomnienia z przeżytych chwil mamy dla Was niebywale oryginalne albumy do wklejania zdjęć, które stworzyliśmy z myślą o Waszych pociechach.

Dzieci to radość, motywacja, niekończąca się energia oraz wielkie wyzwanie dla każdego rodzica czy opiekuna, aby wskazać młodemu człowiekowi najlepsze co może go spotkać. Warto zatem już od najmłodszych lat budować jego podejście do świata, uczyć wartości oraz świadomości własnej osoby.  Aby dziecko od najmłodszych lat budowało świadomie swój świat i gromadziło najpiękniejsze pamiątki oraz wspomnienia z przeżytych chwil mamy dla Was niebywale oryginalne albumy do wklejania zdjęć, które stworzyliśmy z myślą o Waszych pociechach.

Przecież nasze maluchy już mogą nie wiedzieć co to jest aparat, a co dopiero wywołane zdjęcie… ? Stojąc na straży krzewienia świadomości o rzeczach minionych postanowiliśmy zaproponować Wam albumy do wklejania zdjęć, które zostały stworzone specjalnie dla najmłodszych. Świetnie zaprojektowane, personalizowane okładki albumów mają zachęcać dzieci do wklejania swoich zdjęć oraz fascynować napisem personalizowanym. Imię na okładce? Super pomysł! Któż nie lubi patrzeć na pięknie i ciekawie napisane swoje imię ? Nasz album do wklejania zdjęć jest wyjątkowy, ponieważ ma czarne sztywne kartki oraz dołączamy do niego specjalny mazak w złotym lub srebrnym kolorze (tutaj Wy wybieracie) aby każde wklejone zdjęcie było podpisane oraz opatrzone datą.

Dziecko, które zostanie obdarowane takim szczególnym upominkiem jakim jest album do wklejania zdjęć ma możliwość już od najmłodszych lat gromadzenia swoich najpiękniejszych wspomnień. Nauczcie dziecko kolekcjonować zdjęcia, wywoływać je i podpisywać, aby żyło w świadomości, że życie to nie jest tylko telefon i jego zawartość. Żadna wirtualna chmura nie zastąpi nam  tradycyjnego zdjęcia, które nie dość, że przywołuje miłe wspomnienia, to na dodatek może być wszędzie z nami… aby w momencie, gdy tego potrzebujemy sięgnąć po miłe wspomnienie.

W ofercie znajdziecie piękny album do wklejania zdjęć z zachwycającą okładką, na której znajduje się przeuroczy lew oraz personalizacja. Taki album zachwyci każdego małego miłośnika dzikich zwierząt. Cóż to będzie za fascynująca przygoda – najpierw należy upolować najcenniejsze zdjęcia, a potem je utrwalić wklejając do albumu oraz oczywiście opatrzyć odpowiednim opisem.​

Śmieszna zebra z okularami 3D na okładce podbije serce każdego kinomana. Może do takiego albumu wklejać zdjęcia ze swoich wycieczek do kina.

Oprócz dzikiej dżungli i zwierząt afrykańskich, które przecież wszyscy kochamy – mamy także album do wklejania zdjęć Woodland, który nadaje się na prezent dla każdego małego miłośnika lasu i jego przyjaciół. Liski, jeżyki, wiewiórki oraz wiele wiele innych zwierzątek możecie spotkać w lesie, spacerując tam ze swoimi pociechami. Album ze zdjęciami z rodzinnych wpraw do lasu? Nic wspanialszego. Ten nadaje się do tego idealnie. Zróbcie zdjęcia, pozbierajcie liście – koniecznie zapamiętajcie z jakiego drzewa i wklejcie te wyjątkowe pamiątki do albumu.

Dla małych księżniczek też coś mamy. Super słodki, różowiutki album do wklejania zdjęć z uroczym misiem i balonikami podbije serce każdej obdarowanej solenizantki. Możecie razem wkleić pamiątkowe zdjęcia z urodzinek, podpisać je magicznym mazakiem i gotowe! Piękna księga ze zdjęciami i wpisami z urodzinek gotowa! Taki prezent na pewno przetrwa długie lata jako piękna pamiątka.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o bardzo ważnych urodzinach, jakimi są pierwsze urodzinki. To dopiero powód do świętowania. Pierwszy rok życia dziecka to szczególne wydarzenie dla rodziców. Dzieciątko jeszcze jest za małe i żadne wspomnienie nie zachowa się w jego świadomości, ale o to możecie zadbać Wy – zaproszeni goście, rodzice dziadkowie.

Personalizowany album do wklejania zdjęć na pierwszy roczek to najlepszy pomysł na prezent. Rodzice malucha będą mogli zgromadzić pamiątkowe zdjęcia z uroczystości urodzinowej, aby potem pokazać dużemu dziecku jak wyglądały jego pierwsze urodzinki. Wyjątkowa pamiątka, która przetrwa lata!

Jak widzicie świstakowe albumy do wklejania zdjęć to wyjątkowe przedmioty. Możecie je wykorzystać jako miejsce na pamiątkowe zdjęcia  z tych konkretnych urodzinek, bądź możecie potraktować taki album jako forma prezentu. Ofiarowując dziecku album do wklejania zdjęć dajecie mu coś więcej niż tylko przedmiot. Stwarzacie szansę na budowanie świadomości małego człowieka, dajecie możliwość wyboru tego co dla nich znaczy pamiątka czy szczęśliwa chwila – bo przecież tylko wyjątkowe chwile mają trafić do albumu. Dziecko musi podjąć decyzję, które zdjęcia chce wywołać, które mu najbardziej się podobają i przywołują miłe wspomnienia…. Album do wklejania zdjęć to magiczny prezent, który nawet nie wiecie ile wnosi w życie dziecka… Piękna pamiątka po latach oraz pierwszy pamiętnik. Bo ważne chwile należy chronić od zapomnienia.

Albumy dla dzieci i dorosłych na różne okazje znajdziecie oczywiście u Świstaka w zakładce księgi. Zapraszamy całą ekipą na zakupy, świstaki już czekają na zapakowanie Twojej paczki ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.