Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki prezent dla dziecka wybrać? Personalizowane albumy na zdjęcia

Dzieci to radość, motywacja, niekończąca się energia oraz wielkie wyzwanie dla każdego rodzica czy opiekuna, aby wskazać młodemu człowiekowi najlepsze co może go spotkać. Warto zatem już od najmłodszych lat budować jego podejście do świata, uczyć wartości oraz świadomości własnej osoby.  Aby dziecko od najmłodszych lat budowało świadomie swój świat i gromadziło najpiękniejsze pamiątki oraz wspomnienia z przeżytych chwil mamy dla Was niebywale oryginalne albumy do wklejania zdjęć, które stworzyliśmy z myślą o Waszych pociechach.

Dzieci to radość, motywacja, niekończąca się energia oraz wielkie wyzwanie dla każdego rodzica czy opiekuna, aby wskazać młodemu człowiekowi najlepsze co może go spotkać. Warto zatem już od najmłodszych lat budować jego podejście do świata, uczyć wartości oraz świadomości własnej osoby.  Aby dziecko od najmłodszych lat budowało świadomie swój świat i gromadziło najpiękniejsze pamiątki oraz wspomnienia z przeżytych chwil mamy dla Was niebywale oryginalne albumy do wklejania zdjęć, które stworzyliśmy z myślą o Waszych pociechach.

Przecież nasze maluchy już mogą nie wiedzieć co to jest aparat, a co dopiero wywołane zdjęcie… ? Stojąc na straży krzewienia świadomości o rzeczach minionych postanowiliśmy zaproponować Wam albumy do wklejania zdjęć, które zostały stworzone specjalnie dla najmłodszych. Świetnie zaprojektowane, personalizowane okładki albumów mają zachęcać dzieci do wklejania swoich zdjęć oraz fascynować napisem personalizowanym. Imię na okładce? Super pomysł! Któż nie lubi patrzeć na pięknie i ciekawie napisane swoje imię ? Nasz album do wklejania zdjęć jest wyjątkowy, ponieważ ma czarne sztywne kartki oraz dołączamy do niego specjalny mazak w złotym lub srebrnym kolorze (tutaj Wy wybieracie) aby każde wklejone zdjęcie było podpisane oraz opatrzone datą.

Dziecko, które zostanie obdarowane takim szczególnym upominkiem jakim jest album do wklejania zdjęć ma możliwość już od najmłodszych lat gromadzenia swoich najpiękniejszych wspomnień. Nauczcie dziecko kolekcjonować zdjęcia, wywoływać je i podpisywać, aby żyło w świadomości, że życie to nie jest tylko telefon i jego zawartość. Żadna wirtualna chmura nie zastąpi nam  tradycyjnego zdjęcia, które nie dość, że przywołuje miłe wspomnienia, to na dodatek może być wszędzie z nami… aby w momencie, gdy tego potrzebujemy sięgnąć po miłe wspomnienie.

W ofercie znajdziecie piękny album do wklejania zdjęć z zachwycającą okładką, na której znajduje się przeuroczy lew oraz personalizacja. Taki album zachwyci każdego małego miłośnika dzikich zwierząt. Cóż to będzie za fascynująca przygoda – najpierw należy upolować najcenniejsze zdjęcia, a potem je utrwalić wklejając do albumu oraz oczywiście opatrzyć odpowiednim opisem.​

Śmieszna zebra z okularami 3D na okładce podbije serce każdego kinomana. Może do takiego albumu wklejać zdjęcia ze swoich wycieczek do kina.

Oprócz dzikiej dżungli i zwierząt afrykańskich, które przecież wszyscy kochamy – mamy także album do wklejania zdjęć Woodland, który nadaje się na prezent dla każdego małego miłośnika lasu i jego przyjaciół. Liski, jeżyki, wiewiórki oraz wiele wiele innych zwierzątek możecie spotkać w lesie, spacerując tam ze swoimi pociechami. Album ze zdjęciami z rodzinnych wpraw do lasu? Nic wspanialszego. Ten nadaje się do tego idealnie. Zróbcie zdjęcia, pozbierajcie liście – koniecznie zapamiętajcie z jakiego drzewa i wklejcie te wyjątkowe pamiątki do albumu.

Dla małych księżniczek też coś mamy. Super słodki, różowiutki album do wklejania zdjęć z uroczym misiem i balonikami podbije serce każdej obdarowanej solenizantki. Możecie razem wkleić pamiątkowe zdjęcia z urodzinek, podpisać je magicznym mazakiem i gotowe! Piękna księga ze zdjęciami i wpisami z urodzinek gotowa! Taki prezent na pewno przetrwa długie lata jako piękna pamiątka.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o bardzo ważnych urodzinach, jakimi są pierwsze urodzinki. To dopiero powód do świętowania. Pierwszy rok życia dziecka to szczególne wydarzenie dla rodziców. Dzieciątko jeszcze jest za małe i żadne wspomnienie nie zachowa się w jego świadomości, ale o to możecie zadbać Wy – zaproszeni goście, rodzice dziadkowie.

Personalizowany album do wklejania zdjęć na pierwszy roczek to najlepszy pomysł na prezent. Rodzice malucha będą mogli zgromadzić pamiątkowe zdjęcia z uroczystości urodzinowej, aby potem pokazać dużemu dziecku jak wyglądały jego pierwsze urodzinki. Wyjątkowa pamiątka, która przetrwa lata!

Jak widzicie świstakowe albumy do wklejania zdjęć to wyjątkowe przedmioty. Możecie je wykorzystać jako miejsce na pamiątkowe zdjęcia  z tych konkretnych urodzinek, bądź możecie potraktować taki album jako forma prezentu. Ofiarowując dziecku album do wklejania zdjęć dajecie mu coś więcej niż tylko przedmiot. Stwarzacie szansę na budowanie świadomości małego człowieka, dajecie możliwość wyboru tego co dla nich znaczy pamiątka czy szczęśliwa chwila – bo przecież tylko wyjątkowe chwile mają trafić do albumu. Dziecko musi podjąć decyzję, które zdjęcia chce wywołać, które mu najbardziej się podobają i przywołują miłe wspomnienia…. Album do wklejania zdjęć to magiczny prezent, który nawet nie wiecie ile wnosi w życie dziecka… Piękna pamiątka po latach oraz pierwszy pamiętnik. Bo ważne chwile należy chronić od zapomnienia.

Albumy dla dzieci i dorosłych na różne okazje znajdziecie oczywiście u Świstaka w zakładce księgi. Zapraszamy całą ekipą na zakupy, świstaki już czekają na zapakowanie Twojej paczki ?


Personalizowany album dla dziecka – oryginalny prezent z przeszłości

Nawet jeśli cyfryzacja zdjęć ułatwia ich pstrykanie i przeglądanie, to nic nie daje tyle radości, jak chronologiczne wracanie do wspomnień przez przewracanie kartek w albumie. W dobie, kiedy najmłodsi mają już wszystko, a nawet jeśli nie mają, to dostęp do marzeń jest bardzo prosty, dorośli często stoją przed dylematem, jaki prezent dla dziecka wybrać, aby był dla niego szczególny? Personalizowany album na zdjęcia dla dziecka jest świetnym pomysłem.

Personalizowany album na zdjęcia dla dziecka – taki prosty, a taki inny

Dlaczego prezenty personalizowane dla dzieci mają dla nich szczególną wartość? Ponieważ są imiennym wyróżnieniem oraz pamiątką, której, nawet jeśli nie docenią w wieku młodzieńczym, to z pewnością za kilka lat, z zaciekawieniem do niej wrócą.

Personalizowany album na zdjęcia dla dziecka w sztywnej oprawie oraz z oryginalną grafiką jest symboliczną pamiątką, którą warto podarować w wieku niemowlęcym, kiedy kolejne karty będą uzupełniane przez rodziców. Jest to doskonały upominek okolicznościowy typu Chrzest, Komunia Święta lub pierwsze urodziny.

Album na zdjęcia to także doskonały prezent dla kilkuletniego już jubilata, który zrozumie sens wręczania i funkcji upominku. Dlaczego pamiątkowy, personalizowany album na zdjęcia dla dziecka kilkuletniego może być ciekawym doświadczeniem?

– Dedykowana okładka stanowi wyróżnienie i imiennie nawołuje do czynnego zaangażowania się w uzupełnianie wydarzeń na kartach własnej historii;

– do albumu dołączony jest biały mazak, piszący po czarnych kartach księgi, dzięki któremu dziecko samodzielnie może uzupełniać i podpisywać ważne historie swojego życia, wywołane na zdjęciach;

– albumy posiadają kolorową grafikę oraz dziecięce elementy zdobnicze, które zachęcają do samodzielnego tworzenia własnej pamiątki;

– wklejanie zdjęć i ich zdobienie są doskonałymi ćwiczeniami kreatywnymi oraz wzbogacającymi wyobraźnię dzieci.

Myśląc o tym, jaki prezent dla dziecka wybrać, nie warto sięgać zbyt daleko, zanurzając się w nowoczesną technologię. Czasem prosty, symboliczny album, opatrzony dedykacją i kolorową grafiką, będzie dla dziecka czymś niezwykłym i dotąd niespotykanym.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco