Prezenty ślubne dla Pary Młodej zobacz

Opublikowano Dodaj komentarz

Dzień Matki

Filiżanka ze spodkiem dla mamy

Z okazji ostatniego dnia kwietnia przypominamy, że Dzień Mamy już za pasem… zatem czas zacząć przygotowania. My oczywiście prężnie pracowaliśmy, aby podsunąć Wam kilka fajnych propozycji na prezent dla mamy.

Z okazji ostatniego dnia kwietnia przypominamy, że Dzień Mamy już za pasem… zatem czas zacząć przygotowania. My oczywiście prężnie pracowaliśmy, aby podsunąć Wam kilka fajnych propozycji na prezent dla mamy.

Każdy z nas kocha swoją mamę nad życie i chce jej sprawiać radość kiedy tylko się da. Z doświadczenia wiemy, że nie zawsze się to udaje, dlatego czasem warto nadrobić zaległości i pomyśleć nad wyjątkowym prezentem dla mamy, choćby dlatego, że 26 maja szybko pewnie przybędzie, a nikt nie chce przecież z nas zostać bez prezentu dla mamy.

Oczywiście u nas znajdziecie całą kategorię, w której mamy prezenty dla mamy.  Tam możecie wybrać to co Wam najbardziej się podoba. My jednak postanowiliśmy zaproponować Wam kilka naszych szczególnych prezentów, które możecie ofiarować na Dzień Matki.

Naszą wyjątkową propozycją, a zarazem nowością są dwa wyjątkowe produkty – bombonierka oraz kubek, na których umieściliśmy grafikę przedstawiającą postać mamy oraz dziecka. Szczególne jest to, ze możecie dobrać do postaci fryzury, aby przypominały jak najwierniej mamę i dziecko.​

Nie możemy zapomnieć, że kochaną mamę należy rozpieszczać na każdym kroku, dlatego możecie podarować jej także przysłowiową gwiazdkę z nieba, a nawet i kilka ? Możecie ukochanej mamie podarować plakat personalizowany, na którym my umieścimy autentyczne zdjęcie satelitarne nieba ze wskazanego dnia. Możecie zatem na Dzień Matki podarować mamie jej kawałek nieba. Może to być dzień jej urodzin, albo Twoich, albo dzień ślubu. Możecie także wykazać się jeszcze bardziej i podarować dwa plakaty – jeden z mapą nieba, a drugi z układem gwiazd związanym ze znakiem zodiaku mamy.​

Oczywiście nie zapomnijcie rozpieścić ukochanej mamy jej ulubionym winem. Na taką okazję też mamy coś specjalnego – personalizowane etykiety na wino z wyjątkowymi zdobieniami.

Oczywiście możecie mamę wyróżnić w bardziej zabawny sposób i podarować jej zestaw dla najlepszej mamy na świecie. Z pewnością Wasza mama poczuje się doceniona, bez względu na to jaki prezent jej podarujecie na dzień matki.

Sprawdzajcie naszą świstakową stronę, ponieważ to tylko przedsmak tego co możecie znaleźć na naszej stronie. Dla ukochanej mamy znajdziesz w świstakowym świecie wiele pięknych propozycji na prezent, dlatego nie zwlekaj i zacznij poszukiwania wyjątkowego prezentu już dziś!

Poszperajcie w naszych kategoriach. Znajdzie się tam kubek personalizowanydeska do krojenia z grawerem, czy uroczy zestaw piknikowy oraz wiele innych cudowności na Dzień Matki.

Świstak się poleca i życzy owocnych poszukiwań ?

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco