Opublikowano:

Patery na tort i ciasto

patera ze zdobieniem w postaci wianuszka uwieńczonego pięknymi kwiatami magnolii. Wewnątrz dekoracji kwiatowej na płaszczyźnie patery znajduje się miła dedykacja Słodkości z miłości zakończona podpisem czyli inicjałami pary młodej dla której jest ten prezent

Wykonanie przez nas ciast, tortów i wszelkich innych rodzajów słodkości należą raczej do pracochłonnych zadań. Tym bardziej warto je pięknie wyeksponować. Atrakcyjne walory naszych domowych  smakołyków najlepiej wydobędą odpowiednie patery na ciasto. Ustawione w centralnym miejscu na stole,  to ozdobny element dekoracyjny.

Patera na tort i pyszne ciasto, bez tego dodatku żadne domowe przyjęcie nie może się odbyć. Wszak pięknie podane na szklanych paterach domowe wypieki smakują jeszcze bardziej!

 

Wykonanie ciast, tortów i wszelkich innych rodzajów słodkości należą raczej do pracochłonnych zadań. Tym bardziej warto je wyeksponować. Atrakcyjne walory naszych domowych  smakołyków najlepiej wydobędą odpowiednie patery na ciasto.

Patera na tort i pyszne ciasto, bez tego dodatku żadne domowe przyjęcie nie może się odbyć. Wszak pięknie podane na szklanych paterach domowe wypieki smakują jeszcze bardziej!

Personalizowana patera na ciasto to wyjątkowy prezent dla osoby lubiącej domowe wypieki . Taki prezent z pewnością zachwyci obdarowanego jak i przybyłych gości na rodzinne spotkanie. Warto umieścić ją po środku stołu tak aby każdy miał do niej dostęp i mógł podziwiać zarówno wypieki jak i samą podstawę ciasta. Na paterach możemy położyć efektowne muffiny w kolorowych papilotkach ze zdobieniami, ciasteczka, babeczki oraz kostki krojonego, domowego ciasta lub urodzinowy tort.

Przyjmowanie gości, zwłaszcza tych weselnych wymaga specjalnego przygotowania od gospodarzy. Piękny obrus, kwiatowe dekoracje, dobry obiad czy kolacja – to elementy niezbędne na przyjęciu weselnym. Skupiając się na centralnym punkcie, czyli stole warto pamiętać również o odpowiedniej zastawie stołowej. Personalizowana patera na ciasto jako prezent dla młodych małżonków z pewnością zachwyci Państwa Młodych jak i przybyłych gości. Warto umieścić ją po środku stołu tak aby każdy miał do niej dostęp. Patera do ciast ustawiona w odpowiednim miejscu umożliwi wszystkim równy dostęp do słodkości. Warto również zaserwować tradycyjne wypieki takie jak sernik czy pączki. Patera na ciastka to idealny prezent ślubny, długo będzie cieszył oko małżonków na ich wspólnym stole.

Szklane patery to sposób na eleganckie i stylowe serwowanie nie tylko ciast i tortów ale również wykwintnych przekąsek oraz owoców. Co najmniej kilka razy do roku przygotowujemy eleganckie przyjęcia dla najbliższych, rodziny i znajomych. Urodziny, imieniny, rocznice oraz inne, duże uroczystości domowe to okazja do przygotowania słodkich ciast i tortów. Szklane patery do ciast dla każdej domowej gospodyni są absolutnie niezbędnym elementem wyposażenia.

 

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.