Prezenty ślubne dla Pary Młodej zobacz

Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki wybrać prezent na dzień matki?

Dzień matki w polskiej tradycji to święto wyjątkowe. 26 maja to czas, w którym można podziękować mamom za ich wysiłek, zaangażowanie i miłość, którą darzyły i darzą swoje dzieci. Warto zwrócić się w tym dniu do swojej mamy z wyjątkowymi życzeniami i postarać się stworzyć jak najlepszą atmosferę. Jak to z okazji różnych świąt bywa, również w tym dniu nie może zabraknąć wyjątkowych prezentów na dzień matki. Jakie podatki sprawdzą się najlepiej? Co można wybrać, aby spowodować uśmiech na twarzy obdarowanej osoby? Zapraszamy do naszego wpisu, w którym opisujemy najlepsze i sprawdzone pomysły na prezent dla mamy z okazji wyjątkowego święta, jakim jest właśnie dzień matki. Pominęliśmy w tym miejscu klasyczne kwiaty i czekoladki (choć to nadal bardzo dobry upominek), skupiając się na pozostałych, nieco mniej popularnych propozycjach. Zapraszamy do lektury!

Dzień matki w polskiej tradycji to święto wyjątkowe. 26 maja to czas, w którym można podziękować mamom za ich wysiłek, zaangażowanie i miłość, którą darzyły i darzą swoje dzieci. Warto zwrócić się w tym dniu do swojej mamy z wyjątkowymi życzeniami i postarać się stworzyć jak najlepszą atmosferę. Jak to z okazji różnych świąt bywa, również w tym dniu nie może zabraknąć wyjątkowych prezentów na dzień matki. Jakie podatki sprawdzą się najlepiej? Co można wybrać, aby spowodować uśmiech na twarzy obdarowanej osoby?

Zapraszamy do naszego wpisu, w którym opisujemy najlepsze i sprawdzone pomysły na prezent dla mamy z okazji wyjątkowego święta, jakim jest właśnie dzień matki. Pominęliśmy w tym miejscu klasyczne kwiaty i czekoladki (choć to nadal bardzo dobry upominek), skupiając się na pozostałych, nieco mniej popularnych propozycjach. Zapraszamy do lektury!

 

Kubek na dzień mamy – czy musi być nudno?

Jak się już pewnie domyślasz, odpowiedź na to pytanie brzmi: Nie! Kubki mogą być naprawdę bardzo ciekawe i oryginalne, a w grę wchodzi nie tylko różnorodna grafika lub napis, ale i pozostałe, nietypowe rozwiązania. Jednym z nich jest grafika zmieniająca się pod wpływem temperatury – w ten sposób powstaje kubek z ukrytym przekazem z okazji dnia matki, który ujawnia się dopiero podczas picia herbaty lub innego ciepłego napoju. Dodatkowo, kubki mogą mieć bardzo oryginalne kształty – np. z przekrojem w kształcie serca. Kupując taki gadżet, możesz mieć pewność, że będzie on niepowtarzalny.

 

Koszulki na dzień matki

Bardzo popularny pomysł na prezent na dzień matki stanowią specjalnie zaprojektowane koszulki. Mogą to być standardowe wzory z najpopularniejszą “super mamą” na czele, ale dostępne są również inne opcje. Jedną z możliwości są humorystyczne napisy. Jeżeli twoja mama ma duże poczucie humoru, możesz sprawić jej wyjątkowy t-shirt, który wzbudzi uśmiech na jej twarzy. Kolejną opcją są indywidualnie projektowane koszulki z wymyśloną przez Ciebie grafiką lub zdjęciem prezentującym wybrany moment z waszego życia. Tutaj oczywiście konieczne jest wyczucie. Prezent należy dostosować do gustu danej kobiety, ale znając upodobania swojej rodzicielki, masz niezwykle łatwe zadanie! W każdym razie polecamy koszulki jako ciekawą alternatywę dla standardowych prezentów na dzień matki.

Pudełeczko pełne upominków dla mamy

Skrzynka z prezentami czy niewielkie pudełko z drewna, w którym znajduje się zestaw drobnych podarków, to nie tylko pomysł na dzień matki, ale trzeba przyznać, że do tej okazji pasuje jak ulał. Co może znaleźć się we wnętrzu takiego pudełeczka? To już zależy od Twojego wyboru. Istnieją gotowe zestawy z herbatą, miodem lub domową konfiturą, ale możesz zdecydować się na ciekawy wybór kaw, słodyczy, a nawet produkty z zupełnie innej kategorii – kosmetyki naturalne czy akcesoria kąpielowe.

Niewielka, drewniana skrzynka czy pudełko z prezentami to ten typ upominku, w którym można uruchomić swoją kreatywność i wymyślić własne rozwiązania, które będą najbardziej dopasowane do adresata. Znając swoją mamę, z pewnością wybierzesz dla niej zestaw doskonały, który zamknięty w gustownym kuferku będzie prezentował się naprawdę świetnie. Jeżeli zdecydujesz się na samodzielny wybór poszczególnych elementów, to pamiętaj, aby wyściełać pudełko – możesz to zrobić przy pomocy wełny drzewnej lub specjalnego wypełnienia papierowego. Dzięki temu dodatkowi całość będzie ładniejsza. Dla pełnego efektu zadbaj o dedykację, np. poprzez przyklejenie eleganckiej karteczki z życzeniami do wnętrza pudełeczka.

Oryginalny prezent na dzień matki

Powyżej zostały przedstawione pomysły na prezenty na dzień mamy, które są dość popularne, a z drugiej strony takie, które stanowią uniwersalny podarek i istnieje bardzo duża szansa, że przypadną do gustu danej kobiecie. Nie można jednak uznać tego za zakończenie tematu – pomysłów na prezent na dzień mamy może być znacznie więcej. Aby jeszcze bardziej rozszerzyć bazę naszych inspiracji, wymienimy bardzo ciekawe (a czasem i nietypowe) przykłady produktów, które mogą zawładnąć sercem każdej mamy! Co możesz kupić w tej kategorii?

  • Kwiatek doniczkowy z osłonką z dedykowanym napisem – taka roślina, stojąca na parapecie lub w innym widocznym miejscu będzie stale przypominać o Tobie i wyjątkowym dniu spędzonym wspólnie,
  • Bombonierka dla mamy specjalnie zaprojektowana – może to być klasyczna bombonierka z pralinami lub wersja z krówkami, które również będą posiadać etykiety z indywidualnym napisem. Taki prezent sprawdzi się o niebo lepiej niż tradycyjne czekoladki, ponieważ będzie zawierał w sobie dedykowany przekaz,
  • Poduszka z napisem – Twoja mama uwielbia domowe poduszki, a kanapa czy łóżko to prawdziwe królestwo dla tych miękkich i niezwykle wygodnych dodatków? Spraw jej oryginalną poduszkę na dzień matki, którą w wielu punktach i sklepach internetowych zaprojektujesz na indywidualne życzenie,
  • Leżak z grafiką na dzień mamy – brzmi niecodziennie? Możliwe, ale tak naprawdę może to być niezwykle przydatny i sprawdzony prezent! Ofiarując swojej mamie wygodny leżak, dajesz znak, że odpoczynek i relaks to sprawy, o których nie powinna zapominać. Dochodzi do tego dedykowany napis (np. z imieniem), który – dokładnie tak, jak w poprzednich przypadkach – służy jako wyzwalacz miłych wspomnień,
  • Statuetka/kryształ z kształtem 3D w środku – bardzo oryginalny pomysł na prezent dla mamy, który ma postać prostokątnego lub kwadratowego kryształu z wygrawerowanym w jego wnętrzu, trójwymiarowym kształtem (przy pomocy technologii laserowej). Może to być cokolwiek – np. kwiat lub serce. Do tego dochodzi możliwość dodania własnych, indywidualnych życzeń

 

Wybierz najlepszy prezent na dzień matki

Jeżeli zainteresowała Cię któraś z przedstawionych propozycji, nie pozostaje nic innego niż dokonać zakupu i sprawić swojej mamie niezwykłą niespodziankę. Możesz wybrać zarówno standardowy jak i oryginalny prezent dla mamy, który umili jej czas i pokaże Twoje przywiązanie. Jeżeli jednak wśród powyższych pomysłów nie ma propozycji dla Ciebie, zajrzyj do naszego sklepu i sprawdź pozostałe upominki dla mam.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco