Opublikowano:

Jaki wybrać prezent na rocznicę ślubu?

Rocznica zawarcia związku małżeńskiego to zawsze niezwykle ważny dzień, niezależnie od liczby wspólnie spędzonych już lat. Znaczna większość małżonków decyduje się na mniejszą lub większą celebrację tej chwili. Niezależnie od tego, czy planujecie kolację przy świecach, wyjście do kina lub specjalnie zaplanowaną podróż, stałym elementem jest prezent na rocznicę ślubu darowany drugiej osobie. Nie musi to być oczywiście drogi gadżet – wszystko zależy od Waszego podejścia do sprawy i przewidzianego na to budżetu. Doskonale sprawdzają się również prezenty na rocznicę ślubu w charakterze niewielkich, często humorystycznych podarków. Jakie propozycje sprawdzą się najlepiej?

Rocznica zawarcia związku małżeńskiego to zawsze niezwykle ważny dzień, niezależnie od liczby wspólnie spędzonych już lat. Znaczna większość małżonków decyduje się na mniejszą lub większą celebrację tej chwili. Niezależnie od tego, czy planujecie kolację przy świecach, wyjście do kina lub specjalnie zaplanowaną podróż, stałym elementem jest prezent na rocznicę ślubu darowany drugiej osobie. Nie musi to być oczywiście drogi gadżet – wszystko zależy od Waszego podejścia do sprawy i przewidzianego na to budżetu. Doskonale sprawdzają się również prezenty na rocznicę ślubu w charakterze niewielkich, często humorystycznych podarków. Jakie propozycje sprawdzą się najlepiej?

 

Rocznica ślubu – prezenty dla drugiej połówki

Drobne gadżety

Pierwszą grupą upominków, o której warto wspomnieć są niewielkie gadżety, mające stanowić uzupełnienie świętowania w kameralnym gronie. Mogą być one dodatkiem do głównego prezentu lub stanowić upominek sam w sobie – w końcu każdy ma swój sposób na świętowanie tego wyjątkowego dnia. Jakie prezenty na rocznicę związku z tej kategorii możesz podarować najbliższej Ci osobie?

Personalizowane kubki – są one niezwykle uniwersalne i w odpowiednim wydaniu nadają się tak naprawdę na każdą okazję. W Internecie oraz sklepach stacjonarnych znajdziesz również wiele modeli kubków na rocznicę ślubu ze specjalną grafiką lub nawet w nietypowym kształcie. Kubek wykorzystuje się na co dzień, więc możesz mieć pewność, że prezent okaże się przydatny.

 

Dopasowane koszulki – doskonały prezent na rocznicę ślubu dla męża lub żony, który może pokazać Twoje przywiązanie do drugiej połówki, a zarazem stanowić humorystyczny gadżet. Świetnym pomysłem jest zakup dwóch korespondujących ze sobą koszulek z dopasowanym napisem.

 

Słodycze z indywidualną grafiką – to również upominek, który stanowi jedynie dodatek do wspólnego świętowania. Warto jednak sprawić, że będzie wyjątkowy. Doskonałym rozwiązaniem jest np. czekolada z personalizowaną grafiką. Bez problemu znajdziesz wersje, w których możesz umieścić na opakowaniu własny napis, co sprawia, że nawet tak drobna rzecz będzie niepowtarzalna.

Droższe prezenty

Powyżej opisane zostały drobne podarki i śmieszne prezenty na rocznicę ślubu, ale czasem do gry wkraczają upominki z wyższej półki cenowej. Jeżeli planujesz taki właśnie upominek dla najbliższej osoby, sprawdź poniższe propozycje:

Biżuteria – prezent na rocznicę związku (ślubu), który świetnie sprawdza się w przypadku kobiet (ale istnieje również szeroka oferta biżuterii dla panów). Możesz swojej drugiej połówce sprawić eleganckie kolczyki, naszyjnik lub bransoletkę. Typów biżuterii jest oczywiście dużo więcej i tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz. Nie musi to być oczywiście od razu czyste złoto – istnieją tańsze odpowiedniki – srebrne, pozłacane, posrebrzane i wykonane z innych jeszcze materiałów, które również prezentują się świetnie.

 

Portfel skórzany – to pomysł na prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zwłaszcza, że obydwoje powinniście mieć w swoim zestawie akcesoriów praktyczny portfel na pieniądze, karty, dokumenty i pozostałe najważniejsze rzeczy noszone przy sobie na co dzień. Skórzane wykończenie gwarantuje jego trwałość.

 

Gra planszowa – obecnie na rynku jest mnóstwo gier, które wyłamują się ze standardowego schematu mało ciekawej rozgrywki, która polega wyłącznie na rzucaniu kością i ruchem pionkami. Gry planszowe mogą być bardzo wciągające, a niekiedy niezwykle zabawne. Jeżeli szukasz prezentu z okazji rocznicy ślubu dla najbliższej Ci osoby, jest do doskonały pomysł!

 

Voucher – może obejmować zarówno typowo kobiece przyjemności – wizytę w SPA lub u kosmetyczki. Może również odwoływać się raczej do męskich insynktów – przejażdżka sportowym autem, wizyta u profesjonalnego barbera. Kolejną opcją jest voucher dla dwojga – na spektakl teatralny, degustację win czy nawet lot balonem. Możliwości jest naprawdę wiele!

 

Prezenty dla pary obchodzącej jubileusz

Prezenty na rocznicę ślubu to nie tylko upominki darowane sobie przez małżonków. W przypadku okrągłych rocznic standardem jest organizowanie przyjęcia dla rodziny i przyjaciół. Jeżeli masz zaproszenie na taką właśnie imprezę, Twoją rolą jest wymyślenie ciekawego upominku, który przypadnie jubilatom do gustu. To również mogą być równie dobrze drobne podarki. Co będzie dobrym pomysłem?

Wino – tak, jak jest chętnie przyjmowane przez świeżo upieczonych małżonków na weselach, stanowi również świetny prezent na 25 rocznicę ślubu, czy jakikolwiek inny jubileusz. Wino to łagodny i niezwykle uniwersalny trunek, dlatego dobrze sprawdza się w takiej roli. Żeby sprawić lepsze wrażenie, możesz dobrać personalizowaną etykietę na wino.

 

Album do zdjęć – jeżeli para ma już za sobą lata wspólnych wspomnień, indywidualnie projektowany album do zdjęć będzie świetnym pomysłem na upominek. Będzie on stanowił powód do miłych wspomnień, więc możesz mieć pewność, że przypadnie do gustu obdarowanym. Niezależnie od tego, czy planujesz prezent na 40 rocznicę ślubu, czy małżonkowie mają za sobą dłuższy lub krótszy staż – jest to produkt dla każdego. Albumy świetnie sprawdzają się również jako prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców.

 

Elegancki plakat z napisem lub zdjęciem – to upominek, z którym należy uważać, ale jeżeli wybierzesz go odpowiednio, będzie wyjątkowo trafiony. Taki plakat może prezentować zdjęcie małżonków w ciekawej oprawie z życzeniami od Ciebie, ale dostępne są również zupełnie odmienne rodzaje. Świetnym przykładem jest zjawiskowy plakat z konstelacją gwiazd i podświetlanym kręgiem, w którym znajdują się życzenia (dostępny w naszym sklepie).

Rocznica ślubu – prezent dla każdego

Jak widać zakres wyboru prezentów na rocznicę jest duży i w każdej półce cenowej da się znaleźć ciekawe propozycje. Powyżej przedstawiliśmy zarówno popularne produkty, jak i oryginalne, nieszablonowe pomysły. Niezależnie od tego, czy ofiarujesz upominek drugiej połówce, jesteś gościem i celujesz w świeży jubileusz (np. 5 lat), czy kupujesz prezent na 50 rocznicę ślubu, pamiętaj, że prezent jest tylko dodatkiem do świętowania. Kluczem jest sprawienie, by celebracja wspólnie spędzonych lat mogła być okazją do dalszych, niesamowitych wspomnień.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.