Prezenty ślubne dla Pary Młodej zobacz

Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki wybrać prezent na rocznicę ślubu?

Rocznica zawarcia związku małżeńskiego to zawsze niezwykle ważny dzień, niezależnie od liczby wspólnie spędzonych już lat. Znaczna większość małżonków decyduje się na mniejszą lub większą celebrację tej chwili. Niezależnie od tego, czy planujecie kolację przy świecach, wyjście do kina lub specjalnie zaplanowaną podróż, stałym elementem jest prezent na rocznicę ślubu darowany drugiej osobie. Nie musi to być oczywiście drogi gadżet – wszystko zależy od Waszego podejścia do sprawy i przewidzianego na to budżetu. Doskonale sprawdzają się również prezenty na rocznicę ślubu w charakterze niewielkich, często humorystycznych podarków. Jakie propozycje sprawdzą się najlepiej?

Rocznica zawarcia związku małżeńskiego to zawsze niezwykle ważny dzień, niezależnie od liczby wspólnie spędzonych już lat. Znaczna większość małżonków decyduje się na mniejszą lub większą celebrację tej chwili. Niezależnie od tego, czy planujecie kolację przy świecach, wyjście do kina lub specjalnie zaplanowaną podróż, stałym elementem jest prezent na rocznicę ślubu darowany drugiej osobie. Nie musi to być oczywiście drogi gadżet – wszystko zależy od Waszego podejścia do sprawy i przewidzianego na to budżetu. Doskonale sprawdzają się również prezenty na rocznicę ślubu w charakterze niewielkich, często humorystycznych podarków. Jakie propozycje sprawdzą się najlepiej?

 

Rocznica ślubu – prezenty dla drugiej połówki

Drobne gadżety

Pierwszą grupą upominków, o której warto wspomnieć są niewielkie gadżety, mające stanowić uzupełnienie świętowania w kameralnym gronie. Mogą być one dodatkiem do głównego prezentu lub stanowić upominek sam w sobie – w końcu każdy ma swój sposób na świętowanie tego wyjątkowego dnia. Jakie prezenty na rocznicę związku z tej kategorii możesz podarować najbliższej Ci osobie?

Personalizowane kubki – są one niezwykle uniwersalne i w odpowiednim wydaniu nadają się tak naprawdę na każdą okazję. W Internecie oraz sklepach stacjonarnych znajdziesz również wiele modeli kubków na rocznicę ślubu ze specjalną grafiką lub nawet w nietypowym kształcie. Kubek wykorzystuje się na co dzień, więc możesz mieć pewność, że prezent okaże się przydatny.

 

Dopasowane koszulki – doskonały prezent na rocznicę ślubu dla męża lub żony, który może pokazać Twoje przywiązanie do drugiej połówki, a zarazem stanowić humorystyczny gadżet. Świetnym pomysłem jest zakup dwóch korespondujących ze sobą koszulek z dopasowanym napisem.

 

Słodycze z indywidualną grafiką – to również upominek, który stanowi jedynie dodatek do wspólnego świętowania. Warto jednak sprawić, że będzie wyjątkowy. Doskonałym rozwiązaniem jest np. czekolada z personalizowaną grafiką. Bez problemu znajdziesz wersje, w których możesz umieścić na opakowaniu własny napis, co sprawia, że nawet tak drobna rzecz będzie niepowtarzalna.

Droższe prezenty

Powyżej opisane zostały drobne podarki i śmieszne prezenty na rocznicę ślubu, ale czasem do gry wkraczają upominki z wyższej półki cenowej. Jeżeli planujesz taki właśnie upominek dla najbliższej osoby, sprawdź poniższe propozycje:

Biżuteria – prezent na rocznicę związku (ślubu), który świetnie sprawdza się w przypadku kobiet (ale istnieje również szeroka oferta biżuterii dla panów). Możesz swojej drugiej połówce sprawić eleganckie kolczyki, naszyjnik lub bransoletkę. Typów biżuterii jest oczywiście dużo więcej i tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz. Nie musi to być oczywiście od razu czyste złoto – istnieją tańsze odpowiedniki – srebrne, pozłacane, posrebrzane i wykonane z innych jeszcze materiałów, które również prezentują się świetnie.

 

Portfel skórzany – to pomysł na prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zwłaszcza, że obydwoje powinniście mieć w swoim zestawie akcesoriów praktyczny portfel na pieniądze, karty, dokumenty i pozostałe najważniejsze rzeczy noszone przy sobie na co dzień. Skórzane wykończenie gwarantuje jego trwałość.

 

Gra planszowa – obecnie na rynku jest mnóstwo gier, które wyłamują się ze standardowego schematu mało ciekawej rozgrywki, która polega wyłącznie na rzucaniu kością i ruchem pionkami. Gry planszowe mogą być bardzo wciągające, a niekiedy niezwykle zabawne. Jeżeli szukasz prezentu z okazji rocznicy ślubu dla najbliższej Ci osoby, jest do doskonały pomysł!

 

Voucher – może obejmować zarówno typowo kobiece przyjemności – wizytę w SPA lub u kosmetyczki. Może również odwoływać się raczej do męskich insynktów – przejażdżka sportowym autem, wizyta u profesjonalnego barbera. Kolejną opcją jest voucher dla dwojga – na spektakl teatralny, degustację win czy nawet lot balonem. Możliwości jest naprawdę wiele!

 

Prezenty dla pary obchodzącej jubileusz

Prezenty na rocznicę ślubu to nie tylko upominki darowane sobie przez małżonków. W przypadku okrągłych rocznic standardem jest organizowanie przyjęcia dla rodziny i przyjaciół. Jeżeli masz zaproszenie na taką właśnie imprezę, Twoją rolą jest wymyślenie ciekawego upominku, który przypadnie jubilatom do gustu. To również mogą być równie dobrze drobne podarki. Co będzie dobrym pomysłem?

Wino – tak, jak jest chętnie przyjmowane przez świeżo upieczonych małżonków na weselach, stanowi również świetny prezent na 25 rocznicę ślubu, czy jakikolwiek inny jubileusz. Wino to łagodny i niezwykle uniwersalny trunek, dlatego dobrze sprawdza się w takiej roli. Żeby sprawić lepsze wrażenie, możesz dobrać personalizowaną etykietę na wino.

 

Album do zdjęć – jeżeli para ma już za sobą lata wspólnych wspomnień, indywidualnie projektowany album do zdjęć będzie świetnym pomysłem na upominek. Będzie on stanowił powód do miłych wspomnień, więc możesz mieć pewność, że przypadnie do gustu obdarowanym. Niezależnie od tego, czy planujesz prezent na 40 rocznicę ślubu, czy małżonkowie mają za sobą dłuższy lub krótszy staż – jest to produkt dla każdego. Albumy świetnie sprawdzają się również jako prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców.

 

Elegancki plakat z napisem lub zdjęciem – to upominek, z którym należy uważać, ale jeżeli wybierzesz go odpowiednio, będzie wyjątkowo trafiony. Taki plakat może prezentować zdjęcie małżonków w ciekawej oprawie z życzeniami od Ciebie, ale dostępne są również zupełnie odmienne rodzaje. Świetnym przykładem jest zjawiskowy plakat z konstelacją gwiazd i podświetlanym kręgiem, w którym znajdują się życzenia (dostępny w naszym sklepie).

Rocznica ślubu – prezent dla każdego

Jak widać zakres wyboru prezentów na rocznicę jest duży i w każdej półce cenowej da się znaleźć ciekawe propozycje. Powyżej przedstawiliśmy zarówno popularne produkty, jak i oryginalne, nieszablonowe pomysły. Niezależnie od tego, czy ofiarujesz upominek drugiej połówce, jesteś gościem i celujesz w świeży jubileusz (np. 5 lat), czy kupujesz prezent na 50 rocznicę ślubu, pamiętaj, że prezent jest tylko dodatkiem do świętowania. Kluczem jest sprawienie, by celebracja wspólnie spędzonych lat mogła być okazją do dalszych, niesamowitych wspomnień.

Prezenty rocznicowe

Prezenty na  rocznicę ślubu dla małżeństwa, które ma za sobą tak długi staż małżeński powinny być reprezentacyjne, eleganckie, a jednocześnie praktyczne. Po tak wielu wspólnych latach potrzeby są mniejsze, dlatego warto rozważyć prezenty symbolizujące ponadczasową miłość. Do tak niecodziennej okazji pasuje również alkohol w reprezentacyjnej odsłonie i w towarzystwie innych drobnych upominków. Mile widziane przez seniorów są prezenty o charakterze sentymentalnym, dzięki którym mogą wspomnieniami wrócić do dawnych lat. Prezenty występują w dwóch wariantach – uniwersalnym i personalizowanym, przy czym te imienne mają o wiele większość wartość dla pary o tak imponującym czasie bycia razem. Niewątpliwą zaletą personalizacji jest także fakt, że oprócz imion jubilatów na etykiecie personalizacyjnej pojawia się także data, więc wystarczy jedno spojrzenie na pamiątkowy plakat lub ramkę, by mogli przypomnieć sobie, od którego momentu tworzą tak zgodne i udane małżeństwo na dobre i na złe. W przypadku braku pomysłu na prezent, znakomicie sprawdzają się zestawy prezentowe.

Personalizowane prezenty na 60. rocznicę ślubu – pomysłowe i praktyczne

Prezenty na 60. rocznicę ślubu imienne są pomysłowe i praktyczne, tak żeby małżonkowie nie tylko mieli z nich uciechę, ale także zrobili z nich użytek. Wyjątkowość upominków jest na dalszym planie, a dzięki personalizacji para o zaawansowanym stażu małżeńskim może łatwiej zapamiętać ważną datę. Prezenty imienne mają tę zaletę, że nie można spotkać nigdzie identycznego upominku, podobnie jak do rzadkości należy celebrowanie sześćdziesiątej rocznicy ślubu. Diamentowe gody to w rodzinie doskonała okazja do spotkania wszystkich pokoleń i wzajemnego świętowania z jubilatami. Pomysłów na praktyczne prezenty personalizowane jest mnóstwo, a z każdego seniorzy będą zadowoleni!

Najczęstszą praktyką jest wspólny rodzinny prezent, na który składają się wszyscy członkowie rodziny. Jeśli jednak nie ma jednomyślności co do prezentu, świetną opcją są zestawy prezentowe w drewnianych, eleganckich skrzyniach bądź boxy prezentowe w pudełkach welurowych. Wewnątrz znajdują się drobne praktyczne upominki, alkohol lub zestaw szkła do serwowania trunków. Młodsi wnukowie najchętniej sięgają po prezenty takie jak zdjęcia w ramkach multimedialnych, powerbanki i głośniki bezprzewodowe z dedykacją, a zamiast okolicznościowej kartki z życzeniami wręczają parze kupon ze zdrapką lub pomysłowe breloki do kluczy. Drugie pokolenie bardziej skłania się ku praktycznym prezentom na 60. rocznicę ślubu, takim jak: chlebak, deska do serwowania serów czy deska do krojenia.

Zestawy prezentów na 60. rocznicę ślubu

Co kryje się w zestawach prezentowych i boksach? W skrzyniach drewnianych zaawansowana stażem małżeńskim Młoda Para znajdzie: miody smakowe i aromatyczne herbaty, dwa wina, kieliszki, szampana, migdały w lukrze, tabliczkę do zdjęć i miód. W boxach prezentowych natomiast mogą spodziewać się na sizalu lub ścinkach kraftowych upominków takich jak: spersonalizowane kubki do herbaty ze zdjęciami małżonków, kieliszek do wina i szklanka do whisky, kubki do kawy z podpisami: żona i mąż, prosecco i kieliszki do prosecco, grawerowane kieliszki, mini  szampany bezalkoholowe, kawa ziarnista i kieliszki, karafka ze szklankami oraz słodycze. Pamiętaj, że alkohol do skrzyń i pudełek należy dokupić we własnym zakresie!

Zamiast zestawów prezentowych ciekawym pomysłem są prezenty na 60. rocznicę ślubu grawerowane. Mogą to być przykładowo: eleganckie zegarki w szkatułce, pozytywka w kształcie serca, łyżeczki do herbaty i kawy z grawerunkiem, karafka z wygrawerowanym tekstem życzeń oraz grawerowane kieliszki do wina. Ta forma personalizacji jest bardzo ekskluzywna i odpowiednia do tak prestiżowej okazji jak diamentowe gody. Dziadkowie na pewno wzruszą się otrzymując taki wyjątkowy, oryginalny i niepowtarzalny podarunek. Warto dołączyć do zestawów, boksów i szkatułek kartkę z życzeniami dla seniorów, pamiątkowy plakat i album fotograficzny na zdjęcia z przyjęcia dla jubilatów. 

Co podarować na prezent na 60. rocznicę ślubu?

Co jeszcze można podarować małżonkom na tak zaszczytną rocznicę bycia razem? Pojedynczych prezentów na 60. rocznicę ślubu, które można wręczyć jest wiele, począwszy od słodyczy i alkoholu po praktyczne przedmioty codziennego użytku z imiennymi napisami. W słodkiej kategorii prezentowej nie może zabraknąć: bombonierki z krówkami, pysznego miodu, orzechów i migdałów w lukrze oraz czekoladek belgijskich. Z wyrobów drewnianych diamentowym małżonkom przydadzą się akcesoria wyposażenia kuchni, jak na przykład: przeróżne deski do krojenia i serwowania serów, przekąsek i wypieków oraz dekoracyjne chlebaki imienne. Warto sprezentować również eleganckie noże i łopatki z personalizacją, które ułatwiają nakładanie pyszności. 

Szczęśliwi małżonkowie czasu nie liczą, więc specjalny szklany zegar ścienny z dekoracyjnym motywem graficznym i imionami mogą zawiesić w kuchni lub salonie. Na ścianie wystarczy miejsca na plakaty i łapacz snów. Na kanapie świetnie będą się prezentować dekoracyjne poduszki ze zdjęciami dziadków i dedykacją, a na regale zdjęcia rodzinne w drewnianych ramkach ze stacją meteorologiczną. Jeśli uznasz, że najwłaściwszą opcją będzie podarowanie pieniędzy jubilatom, pamiętaj o zaskakujących formach, takich jak: skarbonka z efektem trójwymiaru, plakat na pieniądze i pudełko z zastrzykiem gotówki. Tego typu upominki nie tylko świetnie wyglądają, ale są ekologiczne i dają dużo swobody w wykorzystaniu środków finansowych.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco