Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Kochanie będziemy mieli dziecko! BODY z tekstem na powiadomienie o ciąży

Body oczekiwanie na dziecko

Powiadomienie o byciu w ciąży to wyjątkowa chwila, którą należy w odpowiedni sposób zaaranżować. Abyście zapamiętali ten dzień do końca życia mamy dla Was całkowicie nowy trend, który podbija Europę! Buciki już nie będą Wam potrzebne. Teraz stawia się na dziecięce BODY! Dlaczego body? O tym właśnie przeczytacie poniżej. Oczywiście w świstakowej ofercie już znajdziecie nasze najlepsze propozycje dotyczące tego, jak w oryginalny i piękny sposób powiedzieć Kochanie będziemy mieli dziecko!

Powiadomienie o byciu w ciąży to wyjątkowa chwila, którą należy w odpowiedni sposób zaaranżować. Abyście zapamiętali ten dzień do końca życia mamy dla Was całkowicie nowy trend, który podbija Europę! Buciki już nie będą Wam potrzebne. Teraz stawia się na dziecięce BODY! Dlaczego body? O tym właśnie przeczytacie poniżej. Oczywiście w świstakowej ofercie już znajdziecie nasze najlepsze propozycje dotyczące tego, jak w oryginalny i piękny sposób powiedzieć Kochanie będziemy mieli dziecko!

Kochanie zostaniesz tatą, czyli body z nadrukiem dla przyszłego Taty

Nie ma nic piękniejszego niż oczekiwanie na dziecko. Czasem jest to wydarzenie, którego długo wyczekujecie, czasami jest całkowitym zaskoczeniem. Jakby nie było, wiadomością należy podzielić się z całym światem! Zacznijmy jednak od najbliższych. Oczywiście numerem jeden, osobą najbardziej zainteresowaną i w połowie sprawcą zamieszania jest ukochany mężczyzna, ale przede wszystkim przyszły tatuś! Powiedz mu to kobieto w iście oryginalny sposób, czyli za pomocą body z nadrukiem! A znajdziesz ich w naszej ofercie wiele! Powiedz to co najważniejsze za pomocą ubranka dziecięcego, jakim jest bodziak, w którym później możecie zrobić cudowne zdjęcia. Jak oczywiście będziecie już w komplecie.

Powiadomienie o ciąży – awans z rodziców na dziadków

Gdy już nacieszycie się wspaniałą wiadomością tylko we dwoje, a ukochany facet dojdzie do siebie, po tak wspaniałej wiadomości, możecie zacząć planować niespodzianki dla przyszłych dziadków. Oni zasługują w pierwszej kolejności na wiadomość, o tym, że rodzinka się powiększy! Przed nimi ciężkie zadanie rozpieszczania wnuczka lub wnusi, dlatego zaserwujcie im tę informację, tak jak na to zasługują! Body z napisem, który jest zadedykowany kochanym dziadkom to wspaniały pomysł na poinformowanie o ciąży! Napis jest osobistą wiadomością od maluszka do dziadków, i na jednym z dostępnych wzorów w naszej ofercie brzmi:

HALO

Kochana babciu + imię

&

Kochany dziadku + imię

do zobaczenia + pora roku!

Czyż taki napis na body nie jest uroczy. Dziadkowie będą zachwyceni wiadomością, którą dostaną w formie body! Będzie dla nich to super wiadomość, a body wyjątkową pamiątką, którą bez wątpienia zachowają na pamiątkę!

Możecie przesłać przyszłym dziadkom body z bardziej enigmatyczną wiadomością. Ubranko dla niemowlaka z tajemniczym napisem NADEJDZIE WKRÓTCE…

Takie powiadomienie o oczekiwaniu na dziecko z pewnością przyszli dziadkowie rozszyfrują bez problemu!

Kochani będziemy mieli dziecko – powiadomienie o ciąży w obecnych czasach

Jak wiadomo, od roku żyjemy w nieco innej rzeczywistości niż ta, do której przywykliśmy. Z pewnych, niezależnych od nas względów życie wielu z nas uległo zmianie. Część z nas z powodu kwaratanny, czy też pracy zdalnej więcej czasu spędzało w domu. Co oczywiście mogło zaowocować zacieśnianiem więzi partnerskich i rodzinnych! Spędzanie większości czasu w domu, zwłaszcza na początku ogłoszenia pandemii mogło zaowocować poczęciem dziecka! Dla przyszłych rodziców, którzy wiadomość o oczekiwaniu na dziecko chcą podać dalej w bardziej humorystyczny sposób i adekwatny do sytuacji, jaka dzieje się na świecie mamy również specjalne body!!! Ubranko z napisem KORONA baby oraz wiele innych napisów, które nawiązują do zajścia w ciążę w okresie pandemii. Poniżej znajdziecie kilka naszych wesołych propozycji na podzielenie się z bliskimi wiadomością o powiększeniu się Waszej rodzinki

Body niemowlęce z napisem Korona baby – żartobliwe powiadomienie o oczekiwaniu na dziecko.

Body z napisem powiadamiającym o oczekiwaniu na dziecko. Zabawny napis Mama z Tatą nie trzymali dystansu, idealnie sprawdzi się w obecnej sytuacji. Grafika z maseczką dopełnia treść nadruku na body.

Najlepsza wiadomość tego roku, czyli będziemy mieli dziecko!

Oczekiwanie na przyjście na świat dziecka to jedna z najwspanialszych wiadomości, którymi warto się dzielić! Aby było to niezapomniane przeżycie, powiadomcie najbliższych za pomocą bodziaków z wiadomościami! Wiele pięknych chwil przed Wami, dlatego zacznijcie kolekcjonować wspomnienia już dziś. Body, które podarujecie jako powiadomienie o ciąży, będzie uroczą pamiątką. Po narodzinach będziecie mogli ubrać Wasze maleństwo i zrobić z bohaterem zamieszania piękne i pamiątkowe zdjęcia. Kochani, niech ten rok będzie dla nas wszystkich obfitował tylko w dobre wiadomości.

W naszej ofercie w kategorii koszulki znajdziecie również body dla dziecka, które nie muszą pełnić roli, tylko powiadomienia, ale służyć jako gustowne wdzianko maleństwa.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco