Prezenty na Dzień Taty! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Dzień Matki – Najwspanialsze propozycje na upominek dla ukochanej mamy

Pudełko z dedykacją dla mamy lub babci na kwiaty lub drobny podarunek z etykietą z napisem dla kochanej mamy, z dodanym imieniem. Napis połyskuje w lustrzanym, czerwonym kolorze.

Dzień Matki to międzynarodowe święto, które jednak każdy kraj obchodzi różnych terminach. Nieważne kiedy i gdzie obchodzi się to święto. Najważniejsze w tym dniu są kochane, niezastąpione, pełne miłości, piękna i mądrości życiowej. Każda mama zasługuje na wszystko, co najlepsze, bez względu na kraj, wiek czy wykształcenie. W dzisiejszym wpisie postaramy się poruszyć kilka wątków, które mamy głęboką nadzieję, zainspirują każde dziecko, aby uczyniło Dzień Matki dla swojej mamy świętem, które zostanie w jej sercu na długo. Już pisaliśmy wcześniej o tym co można podarować mamie, w artykule Dzień Matki 10 sprawdzonych pomysłów na prezent dla mamy. Dziś skupimy się na historii i tradycji, a na koniec podamy nasze najnowsze pomysły, o których jeszcze nigdy nie wspominaliśmy

Dzień Matki – Najwspanialsze propozycje na upominek dla ukochanej mamy

Dzień Matki to międzynarodowe święto, które jednak każdy kraj obchodzi różnych terminach. Nieważne kiedy i gdzie obchodzi się to święto. Najważniejsze w tym dniu są kochane, niezastąpione, pełne miłości, piękna i mądrości życiowej. Każda mama zasługuje na wszystko, co najlepsze, bez względu na kraj, wiek czy wykształcenie. W dzisiejszym wpisie postaramy się poruszyć kilka wątków, które mamy głęboką nadzieję, zainspirują każde dziecko, aby uczyniło Dzień Matki dla swojej mamy świętem, które zostanie w jej sercu na długo. Już pisaliśmy wcześniej o tym co można podarować mamie, w artykule Dzień Matki 10 sprawdzonych pomysłów na prezent dla mamy. Dziś skupimy się na historii i tradycji, a na koniec podamy nasze najnowsze pomysły, o których jeszcze nigdy nie wspominaliśmy

Dzień Matki, czyli trochę o historii święta

Ten szczególny dzień, czyli święto każdej z mam ma już swoje początki w starożytności. W starożytnych Grecji i Rzymie pierwowzorem święta było czczenie w bardzo szczególny sposób bogiń, które to z kolei były symbolem urodzaju i płodności. Aby uzyskać przychylność świata bogów, ludzie z wielką troską składali ofiary swoim boginiom i patronkom. Święto jednak straciło na znaczeniu, gdy Cesarstwo Rzymskie przyjęło wiarę chrześcijańską i ludzie zaczęli wierzyć w jednego Boga.

Tradycja związana z celebrowaniem zasług ukochanych mam w Anglii, gdzie podwalinę do przywrócenia święta mam miały zapoczątkować niedziele u matki.

W Polsce Dzień Matki obchodzono na początku XX wieku, jednakże nie było konkretnie wyznaczonej daty święta. Można stwierdzić jednak, że zawsze miało ono miejsce w maju. Obecnie już od kilku dobrych dekad w Polsce Dzień Mamy obchodzimy w wyznaczonym dniu miesiąca, czyli 26 maja.

Ponadczasowe podarunki, z których każda mama zawsze się ucieszy. Co wchodzi w tradycyjny kanon prezentu na Dzień Matki?

Oczywiście wszyscy jak jeden mąż powiemy, że tradycyjnym prezentem dla mamy jest piękny bukiet kwiatów. Co racja to racja. Maj to miesiąc, w którym wszystko kwitnie, a słońce grzeje nasze serca po okresie zimy. Bukiet wielokolorowych kwiatów zawsze doceni każda mama. Jest to prezent, na który stać każdego. Dzieci mogą zerwać polne kwiaty i wręczyć piękny bukiecik od serca. Starsze i dorosłe dzieci swojej mamie wręczają okazałe bukiety. Kobiety po prostu kochają kwiaty, więc czy jako prezent na Dzień Kobiet, czy na Dzień Matki, zawsze będzie to udany prezent.

Kartki z życzeniami lub własnoręcznie wykonane laurki, to także prezenty, które cieszą się dużą popularnością. Często tworzą zestaw z kwiatami. Kartka z życzeniami dla mamy, opatrzona datą i podpisem będzie dla niej nie tylko symbolicznym podarunkiem, ale także częścią wspomnień rodzinnych. Z pewnością każda mam kolekcjonuje takie podarunki w swojej szkatułce z pamiątkami. Kartka to możliwość wyrażenia swoich uczuć i podziękowań, za sprawą słów, czyli życzeń. Mogą one być własną kreacją, napisane od serca, lub wyborem gotowej treści, która idealnie pasuje do okoliczności. W naszej ofercie znajdziecie piękną kartkę na dzień mamy, z życzeniami w środku i personalizowaną dedykacją.

Mamo moja ukochana,

chcę Ci życzyć dzisiaj z rana,

czego tylko pragniesz, marzysz,

niech się w Twoim życiu zdarzy!

Bądź jak zawsze moim słońcem,

jak te gwiazdki migoczące,

nie znaj smutków ani żali,

bo Cię każdy jak ja chwali!

Od kilku dobrych lat prezent, który cieszy się popularnością to karta podarunkowa lub zaproszenia na wizytę u kosmetyczki, masaż lub wyjazd do spa. Fajnie, że dzieci mają tę świadomość, jak bardzo zobowiązująca jest rola i praca mamy. Kierunek myślenia, w jaki sposób sprawić mamie radość 26 maja odchodzi od wręczania przedmiotów, na sprawienie mamie przyjemności cielesnej i duchowej. Ważne są przede wszystkim relaks i odpoczynek mamy, a także skupienie się na tym, aby sprawić jej przyjemność. Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ każda mama myśli o sobie na samym końcu, dla niej zawsze najważniejsze będzie dobro dzieci. Czas na odwrócenie ról. Niech dzieci myślą o potrzebach i przyjemnościach mamy!

Zestaw przyjemności i relaksu dla mamy

TOP 4 nasze najlepsze propozycje na Dzień Matki

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy pozostali bierni w działaniu, aby stworzyć najlepszy prezent dla mamy. Na zakończenie przygotowaliśmy nasze najpiękniejsze propozycje na doskonały prezent na Dzień Matki. Codziennie myślimy o tym, jak sprawić każdej mamie przyjemność i podarować jej chwilę przyjemności, chwilę tylko dla niej.

1. Zestaw upominków, które wydobędą piękno

Kobiece akcesoria dla mamy. Znakomicie dobrany zestaw prezentów dla mamy, które znajdują się w eleganckim pudełku z różowym wypełnieniem na dnie. Wnętrze skrywa niezbędne każdej kobiecie akcesoria. Te jednak mają szczególną dedykację. Wszystkie elementy zestawu mają spójną dekoracyjną grafikę w różowym kolorze i oczywiście z czułą dedykacją Najpiękniejsza mama na świecie. W skład zestawu wchodzą: szczotka do włosów, lusterko, etui na okulary i kartka z życzeniami.

Uroczy zestaw prezentowy na upominek dla mamy. Całość zachowana jest w różowej kolorystyce, wewnątrz znajdują się kobiece akcesoria.

Zestaw prezentowy dla mamy

2. Dobre wino i personalizowany kieliszek

Każda mama lubi czasem zrelaksować się w ciszy i spokoju. Idealną sytuacją jest, gdy siądzie sobie w swoim ulubionym fotelu z lampką ulubionego wina i będzie się cieszyć jego smakiem. Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalną ofertę na kieliszek do wina z grawerowanym napisem oraz ozdobną etykietę na butelkę, która będzie pełniła dekorację na ulubionym trunku mamy.

3. Gustowna galanteria skórzana

Kochana mama zasługuje na podarunki najwyższej jakości, dlatego należą się wysokiej klasy akcesoria. W naszej ofercie znajdziecie skórzane portfele, które nie dość, że są bardzo praktyczne i wygodne w użyciu, to jeszcze posiadają wyjątkową dedykację, która dotyczy mamy. Skórzany portfel z wieloma zakładkami na karty i dokumenty. W środku znajdują się także przegródki na banknoty i monety. Oczywiście w portfelu mamy nie może zabraknąć miejsca na zdjęcia swoich pociech. Wnętrze skórzanego portfela posiada specjalne okienko, przez które będzie widać zdjęcia włożone do przegródki.

Prezent na Dzień Matki, który pozwoli jej w torebce jednym ruchem odnaleźć klucze od domu? Oczywiście mamy to! Skórzany brelok na kółku, w różowym kolorze. Dzięki wielkości zawieszki odnalezienie kluczy w torebce będzie o wiele prostsze. Chyba każdy już wie, że damska torebka to niezbadana dotąd przestrzeń, która pomieści wszystko.

Dodatkowym atutem skórzanego breloka jest jego personalizowana dedykacja. Imię mamy z uroczym dopiskiem Najlepsza mama na świecie będzie dla niej komplementem, który będzie z nią podczas każdego wyjścia z domu. Ponadto podpis na skórzanym pasku breloka pozwoli mamie szybko odróżnić jej klucze od tych, które należą do pozostałych domowników.

4. Klasyka gatunku, czyli pamiątkowe zdjęcia w personalizowanej ramce i albumie na Dzień Matki

Zdjęcia rodzinne to najpiękniejsze pamiątki, które w sekundę potrafią poprawić humor, wzruszyć i ugasić tęsknotę. Widok fotografii, na której uchwycona jest moment szczęścia i uśmiechu. Wspólne wakacje, urodziny czy spacer. Każde zapisane na zdjęciu wspomnienie jest dla mamy bezcenną pamiątką, która nieraz pomaga mamie przezwyciężyć smutek i trudy codzienności. Widok szczęśliwych dzieci to dla każdej mamy najpiękniejsza motywacja. W naszej ofercie znajdziecie wyjątkowe produkty, które umożliwią Wam zgromadzić najpiękniejsze wspomnienia, za pomocą fotografii. Personalizowana ramka na zdjęcie z dedykacją dla mamy, która znajduje się na ozdobnym obramowaniu wokół zdjęcia. Jeśli macie kolekcje zdjęć, które chcielibyście w szczególny sposób zaakcentować, to sprawdźcie album do wklejania zdjęć z dedykacją dla mamy na okładce.

26 maja, czyli święto wszystkich Mam

Wszystkie nasze pomysły płyną prosto od serca, a naszą największą motywacją jest uśmiech i zadowolenie z naszych propozycji na prezenty! Wierzymy również, że skorzystacie z naszej oferty na Prezenty na Dzień Mamy, które sprawią wiele radości każdej mamie.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą na prezenty w naszym sklepie, a każdej mamie z osobna i wszystkim naraz pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby Dzień Matki trwał cały rok!

Kochana Mamo!

Jesteś pierwszą osobą, która się do mnie uśmiechnęła i przytuliła

Nauczyłaś mnie najważniejszych rzeczy, 

Żadne słowa nie oddadzą tego kim dla mnie jesteś

Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia, 

Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłaś

Za każde wyrzeczenie, którego się dla mnie podjęłaś

Za świat, który mi pokazałaś, 

Za bijące dla mnie serce – dziękuję!

Jesteś najlepsza na świecie!

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco