Opublikowano Dodaj komentarz

Prezent za zdane prawo jazdy – ciekawe propozycje

Ktoś z Twoich bliskich miał ostatnio swój wielki dzień i dołączył do zacnego grona kierowców? Wspaniale! Nieważne czy udało się za pierwszym, piątym czy dwunastym razem – zdanie egzaminu to okoliczność, która zasługuje na zorganizowanie małej imprezy w gronie bliskich osób.

Każda okazja jest dobra do świętowania i obdarowywania prezentami, a zwłaszcza taka jak uzyskanie nowych uprawnień przez Twojego bliskiego. Wiele nastolatków czeka ze zniecierpliwieniem na osiągnięcie pełnoletności, żeby w końcu móc zacząć uczyć się jeździć samochodem. Niektórzy czekają z tym przez lata. Zdanie prawa jazdy jest więc jednym z bardziej pamiętnych dni w życiu człowieka. Warto to uczcić, zwłaszcza gdy zaliczenie egzaminu nie okazało się wcale takie proste i wymagało wielu podejść. Osiągnięcie celu to ogromny sukces, a takie wydarzenia trzeba celebrować.

Uzyskanie nowych uprawnień przez Twojego przyjaciela, brata, mamę albo inną bliską osobę to okazja to złożenia gratulacji i podarowania ciekawego prezentu. Pewnie zastanawiasz się, jaki prezent za zdane prawo jazdy będzie odpowiedni? Świstak przygotował dla Ciebie swoje propozycje, które na pewno spodobają się nowemu kierowcy.

Jaki prezent z okazji zdania prawa jazdy podarować?

Każdy z nas lubi robić prezenty, które spodobają się tej drugiej osobie. Gdy widzimy uśmiech na jej twarzy, czujemy się usatysfakcjonowani. Co zrobić, żeby wywołać taką reakcję u świeżo upieczonego kierowcy?

Możesz podarować mu personalizowany brelok z wybranym napisem, który będzie mógł wpiąć do kluczyków do swojego auta i mieć zawsze przy sobie. Na prezent za zdanie prawa jazdy Świstak poleca szczególnie metalowy brelok w kształcie samochodu z napisem „Jedź bezpiecznie”, do którego możesz dodać imię kierowcy. Dobrym pomysłem jest też brelok w kształcie koniczyny na szczęście. Bardziej eleganckie wersje, które może Ci zaoferować Świstak są skórzane i dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Jeżeli zaznaczysz to w formularzu, możemy na nich wytłoczyć dowolny tekst.

Innym pomysłem na prezent z okazji zdania prawa jazdy są akcesoria z kategorii prezentów dla fana motoryzacji, takie jak kubki. Tego typu podarunki są bardzo uniwersalne. Świstak wie, że naczyń na herbatę czy kawę nigdy nie za wiele. To bezpieczna opcja, nawet gdy ktoś nie przepada za ciepłymi trunkami, bo równie dobrze może z nich pić nawet wodę. W ofercie Świstaka znajdziesz prezent dla taty – kubek z napisem „poranne paliwo taty + IMIĘ”, który możesz spersonalizować.

Śmiesznym prezentem z okazji zdanego prawka jest zegar przypominający prędkościomierz, idealny dla osoby, której hobby to motoryzacja. Również ten gadżet możesz spersonalizować. Na tarczy znajduje się tematyczny dopisek: „Moje serce bije w rytm obrotów silnika + imię pasjonata motoryzacji”. Inną zabawną propozycją może być skarbonka „na prawo jazdy i mandaty” albo „na wymarzony samochód” – to, którą wersję napisów wybierzesz zależy tylko od Ciebie. To prezent, który sprawdzi się zawsze. Osoba, która zbiera na konkretny cel będzie mogła monitorować ile już ma pieniędzy, ponieważ skarbonki są w kształcie skrzynek z jedną przezroczystą ścianką. To będzie motywowało ją do oszczędzania.

Wiesz, że świeżo upieczony kierowca to również majsterkowicz? Możesz zaopatrzyć go w zestaw podstawowych narzędzi w srebrnej skrzynce, którą będzie mógł wozić ze sobą w samochodzie. Na etui znajduje grafika, a pod nią napis „MECHANIK + imię osoby obdarowywanej + ZŁOTA RĄCZKA”. Taki praktyczny prezent z okazji zdania prawa jazdy, z pewnością ucieszy każdego kierowcę. Alternatywnym pomysłem jest skrzynka na narzędzia do naprawy samochodu, którą będzie mógł postawić w swoim garażu – również z osobistym grawerem.

Ciekawą opcją na prezent z okazji zdobycia prawa jazdy jest też zapalniczka z grafiką przedstawiającą ciężarówkę z naczepą. Będzie on idealny zwłaszcza dla osoby, która zdawała na tę kategorię. Możesz ją spersonalizować. Dostępna opcja napisu to „imię kierowcy + NAJLEPSZY KIEROWCA NA TRASIE”. Zapalniczka jest plazmowa. Można ją ładować za pomocą kabla USB.

Doskonałym dodatkiem do głównego prezentu jest też coś słodkiego. Świstak w swojej ofercie ma mnóstwo propozycji bombonierek, czekolad, a nawet ciasteczek z wróżbą.

Personalizowany prezent z okazji zdania prawa jazdy

Świstak wie, że najlepszy prezent to taki, który przygotowany jest specjalnie z myślą o tej konkretnej osobie. Szukając produktu nadającego się na prezent, zwracasz uwagę na to, jakie zainteresowania ma osoba, którą chcesz obdarować, czym na co dzień się zajmuje i co na pewno jej się przyda. Taka uważność na drugiego człowieka jest niezwykle ważna i z pewnością pomaga dobrać upominek pod preferencje adresata.

Personalizowanie prezentu może sprawić, że będzie on jeszcze bardziej wyjątkowy. Świstak doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego umożliwia taką opcję swoim klientom. Wystarczy w odpowiednim polu formularza podać imię osoby, której chcemy podarować dany przedmiot, a my zajmiemy się tym, aby zostało ono na nim wygrawerowane lub wytłoczone. Gdy obdarowywana osoba zobaczy swoje imię na prezencie z okazji zdanego prawa jazdy, na jej ustach z pewnością zagości uśmiech,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *