Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Życzenia komunijne – 40 propozycji na życzenia dla chłopca i dziewczynki z okazji I Komunii św.

Kartka z życzeniami z okazji przyjęcia sakramentu komunii świętej z miejscem na podpis.

Co to jest I Komunia św.

I Komunia św. (pierwsza komunia) to sakrament chrześcijański, który jest często obchodzony w Kościele katolickim. Jest to moment, w którym dziecko po raz pierwszy otrzymuje Komunię Świętą, czyli konsekrowaną Hostię, która jest dla katolików symbolem Ciała Chrystusa.

I Komunia św. jest często postrzegana jako ważne wydarzenie w życiu katolickiego dziecka. Oznacza to dalsze zaangażowanie w praktykowanie wiary i głębszą relację z Jezusem Chrystusem. Zwykle odbywa się w wieku około 7-8 lat, po odpowiednim przygotowaniu religijnym, które obejmuje katechezę, modlitwę i naukę na temat Eucharystii. W dniu I Komunii św., dziecko przystępuje do Mszy Świętej, gdzie podczas specjalnej części liturgii otrzymuje Komunię Świętą. Jest to moment, w którym wierzący otrzymuje ciało i krew Jezusa Chrystusa w postaci chleba i wina, wierząc w ich rzeczywistą obecność. Otrzymanie Komunii Świętej jest uważane za akt oddania się Jezusowi i za łączność z Kościołem katolickim. I Komunia św. jest często obchodzona w sposób uroczysty, z udziałem rodziny i przyjaciół. Jest to czas radości i dziękczynienia za dar Eucharystii i bliskość Jezusa w życiu dziecka.

Dlaczego składa się dziecku życzenia komunijne?

Składanie życzeń z okazji I Komunii św. ma głębokie znaczenie symboliczne. Jest wyrazem radości, wsparcia i błogosławieństwa dla dziecka w tym ważnym momencie jego duchowego rozwoju.

 1. Wyraz radości: I Komunia św. jest szczególnym wydarzeniem w życiu dziecka, które otrzymuje po raz pierwszy Jezusa w Eucharystii. Składając życzenia, wyrażamy naszą radość z tego, że dziecko wchodzi w głębszą relację z Bogiem i staje się częścią Kościoła.
 2. Wsparcie i błogosławieństwo: Życzenia komunijne są także wyrazem wsparcia i duchowego błogosławieństwa dla dziecka. Pragniemy, aby dziecko czuło się otoczone miłością, modlitwami i wsparciem w dalszej drodze życia, w której kontynuuje praktykowanie wiary.
 3. Pamiątka i inspiracja: Życzenia komunijne stanowią również pamiątkę tego wyjątkowego momentu. Słowa, które przekazujemy dziecku, mogą być dla niego inspiracją do pogłębiania swojej wiary, trwania w przyjaźni z Jezusem i wzrastania duchowo.
 4. Wzmocnienie więzi rodzinnych: Obchody I Komunii św. często gromadzą rodzinę i przyjaciół. Składając życzenia, podkreślamy znaczenie więzi rodzinnych i wspólnoty, która otacza dziecko w tym szczególnym czasie.
 5. Utrwalenie znaczenia sakramentu: Życzenia komunijne mogą przypominać dziecku o głębokim znaczeniu sakramentu I Komunii św. oraz o odpowiedzialności i radości wynikających z bycia świadkiem Jezusa w swoim codziennym życiu.

Wszystkie te elementy sprawiają, że składanie życzeń z okazji I Komunii św. jest pięknym gestem, który wyraża naszą radość, wsparcie i błogosławieństwo dla dziecka w jego drodze wiary.

Szkatułka z drewna, w środku z dwoma przegródkami. W jednej znajduje się modlitewnik komunijny, w drugiej tabliczka akrylowa z modlitwą. Na wieczku jest także dedykacja z personalizacją

Propozycje na różnego rodzaju życzenia dla dziecka z okazji przystąpienia do I Komunii św.

Mądre życzenia komunijne

 1. Z okazji Twojej komunii, życzę Ci wiele radości, siły i wytrwałości w dążeniu do celów, które sobie postawisz. Niech Twoje serce zawsze kieruje się wartościami, a życie obdarza Cię wieloma pięknymi chwilami.
 2. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci nie tylko obfitości w chlebie, ale również wiedzy, mądrości i dobra. Niech Bóg zawsze prowadzi Cię na właściwe drogi i wspiera Cię w każdym wyborze, który podejmiesz.
 3. Niech Twoja komunia będzie początkiem drogi pełnej piękna, miłości i dobra. Życzę Ci, abyś zawsze był otwarty na światło Bożej łaski i abyś czerpał z niej siłę do pokonywania wszelkich trudności.
 4. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze potrafił dostrzegać piękno w prostych rzeczach i cieszyć się z drobnych szczęść Bożych. Niech Twoje serce zawsze pozostaje pełne wiary, nadziei i miłości.
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze szedł drogą sprawiedliwości, współczucia i szacunku dla innych ludzi. Niech Bóg błogosławi Cię i prowadzi przez całe życie, dając Ci siłę i mądrość, której będziesz potrzebować.
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze potrafił doceniać piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Niech Twoje serce zawsze tętni radością, a Twoje działania są pełne dobroci i życzliwości dla innych.
 7. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał wiarę w siebie i swoje możliwości. Niech Twoje marzenia się spełniają, a Twoje życie jest pełne sukcesów i satysfakcji.
 8. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze podążał za głosem swojego serca i realizował swoje pasje. Niech Bóg prowadzi Cię przez życie, a Twoja droga będzie pełna pięknych przygód i odkryć.
 9. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał wiarę w dobro i potrafił je szerzyć wokół siebie. Niech Twoje serce zawsze jest pełne miłości, a Twoje działania przynoszą radość i uśmiech innym ludziom.

Tradycyjne życzenia komunijne

 1. Z okazji Twojej komunii życzę Ci wiele łask Bożych, abyś zawsze miał(a) mocną wiarę, nadzieję i miłość w swoim sercu.
 2. Niech w dniu Twojej komunii Bóg błogosławi Cię i chroni, otwierając przed Tobą drogę do pełnego i radosnego życia w Jego obecności.
 3. W tym wyjątkowym dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze był(a) wierny(a) Eucharystii i odnajdywał(a) w niej siłę i pokarm dla swojej duszy.
 4. Niech Twoja komunia będzie momentem, który na zawsze pozostanie w Twoim sercu jako źródło pamięci o miłości Jezusa, który daje się nam we Mszy Świętej.
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze pielęgnował(a) relację z Panem Bogiem, abyś doświadczał(a) Jego bliskości i otrzymywał(a) Jego łaskę w każdym dniu swojego życia.
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś w swoim sercu nosił(a) Jezusa i zawsze kierował(a) się Jego naukami, abyś był(a) prawdziwym świadkiem Jego miłości dla wszystkich ludzi.
 7. Niech Twoja komunia umocni więzy miłości w Twojej rodzinie i społeczności, abyście razem mogli wspólnie dziękować Bogu za dar Eucharystii i Jego obecność w naszym życiu.
 8. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze szukał(a) Boga we wszystkich sprawach swojego życia i abyś miał(a) odwagę podążać za Jego wolą, niezależnie od trudności, jakie napotkasz.
 9. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał(a) czyste serce, które jest gotowe przyjąć Jezusa i służyć innym ludziom z miłością i hojnością.
 10. Niech Twoja komunia będzie początkiem pięknej przygody z wiarą, która będzie Cię prowadzić przez całe życie, dając Ci radość, pokój i nadzieję.

Krótkie życzenia komunijne dla dziewczynki

 1. W dniu Twojej komunii życzę Ci mnóstwa radości, błogosławieństwa i pięknych chwil w towarzystwie Jezusa.
 2. Z okazji Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze była otwarta na miłość i łaskę Bożą. Jezus niech prowadzi Cię przez całe życie.
 3. Niech Bóg błogosławi Cię w dniu Twojej komunii i niech Twe serce zawsze tętni radością z Jego obecności.
 4. W dniu Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze odnajdywała w Eucharystii siłę i pokarm dla swojej duszy.
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze była promiennym świadkiem miłości Jezusa dla wszystkich ludzi.
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze pielęgnowała w swoim sercu wiarę, nadzieję i miłość.
 7. Niech Twoja komunia umocni Twoje więzi z rodziną i niech radość z Jezusa zawsze wypełnia Twoje serce.
 8. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś w każdym kroku czuła obecność Jezusa i Jego opiekę nad Tobą.
 9. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze szukała Boga we wszystkich swoich działaniach. Abyś miała odwagę i siłę być Jego świadkiem.
 10. Niech Twoja komunia będzie początkiem pięknej drogi wiarą, która napełni Twoje serce pokojem, radością i miłością.

Ramka na zdjęcie pamiątkowe z I Komunii św. Wokół okienka na zdjęcie znajdują się kwiaty magnolii , pod zdjęciem widnieje napis Pierwsza Komunia św. z imieniem dziecka i data uroczystości.

Krótkie życzenia komunijne dla chłopca

 1. W dniu Twojej komunii życzę Ci obfitości łask Bożych, abyś zawsze miał siłę i mądrość, aby podążać drogą Jezusa.
 2. Z okazji Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze czerpał siłę z Eucharystii. Odnajduj w niej pokarm dla swojej duszy.
 3. Niech Bóg błogosławi Cię w dniu Twojej komunii i niech Twe serce zawsze tętni radością z bliskości z Jezusem.
 4. W dniu Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze był oddanym uczniem Jezusa i abyś swoją wiarą inspirował innych.
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze szedł mocno, odważnie i wiernie za Jezusem, który jest Twoim Przyjacielem i Przewodnikiem.
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał wiarę, która umacnia Twoje serce i prowadzi Cię do prawdziwej radości.
 7. Niech Twoja komunia umocni Twoje więzi z rodziną i niech Jezus zawsze towarzyszy Ci w każdym kroku Twojej drogi.
 8. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał odwagę i determinację, aby być świadkiem wiary i miłości Jezusa dla innych ludzi.
 9. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał mądrość, aby podejmować właściwe decyzje i abyś rozwijał się jako człowiek w zgodzie z naukami Jezusa.
 10. Niech Twoja komunia będzie początkiem pięknej i pełnej przygód drogi wiary, która napełni Twoje serce pokojem, nadzieją i miłością.

Personalizowana ramka na fotografię z sesji komunijnej, na której znajduje się imię dziecka i data uroczystości, wkomponowana pod napisem Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.

Zabawne życzenia komunijne

 1. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, aby Twoje baterie ładowały się tak samo szybko jak hostie w kościele. Pełną mocą i w ekspresowym tempie!
 2. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była równie mocna jak moc napoju energetycznego. Niech Cię naładowuje i daje Ci kopa przez całe życie!
 3. Niech Twoja komunia będzie jak kawa z ekstra dużą dawką cukru. Słodka, energetyzująca i dająca Ci moc do pokonywania wszelkich trudności!
 4. W dniu Twojej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była równie wytrzymała jak Twoja ulubiona para butów. Niech Cię prowadzi na każdym kroku przez całe życie!
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była nie do skruszenia jak żelbeton. Niech niezachwiana i trwała przez wszystkie burze i zawieruchy!
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była tak niewzruszona jak Twoja pasja do gier video. Niech Cię nic nie powstrzymuje w wyznawaniu swoich przekonań!
 7. Niech Twoja komunia będzie jak cukierki z automatu. Pełna słodkich chwil i przyjemności, które dodadzą koloru Twojemu życiu!
 8. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była równie silna jak czarna dziura. Niech przyciąga do Ciebie dobro i rozświetla Twoje życie!
 9. W dniu Twojej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była tak niezwykła jak najnowsza gra wideo. Niech dostarcza Ci wiele emocji i przygód przez całe życie!
 10. Niech Twoja komunia będzie jak największy tort urodzinowy. Pełna radości, śmiechu i słodkich niespodzianek!

 

Słodki bukiet z krówkami na prezent komunijny.

 

Życzenia są niezwykle ważnym prezentem na komunię, ponieważ mają wartość emocjonalną i duchową, które są trudne do przecenienia. Życzenia to najważniejszy prezent z okazji I Komunii św., jaki można podarować dziecku  Choć inne prezenty materialne również mają swoją wartość, to życzenia stanowią niezwykle ważny prezent, który zostaje z dzieckiem na zawsze. Mają moc przekazania miłości, wartości duchowych i inspiracji, które mogą towarzyszyć mu przez całe życie.

Co to jest I Komunia św.

I Komunia św. (pierwsza komunia) to sakrament chrześcijański, który jest często obchodzony w Kościele katolickim. Jest to moment, w którym dziecko po raz pierwszy otrzymuje Komunię Świętą, czyli konsekrowaną Hostię, która jest dla katolików symbolem Ciała Chrystusa.

I Komunia św. jest często postrzegana jako ważne wydarzenie w życiu katolickiego dziecka. Oznacza to dalsze zaangażowanie w praktykowanie wiary i głębszą relację z Jezusem Chrystusem. Zwykle odbywa się w wieku około 7-8 lat, po odpowiednim przygotowaniu religijnym, które obejmuje katechezę, modlitwę i naukę na temat Eucharystii. W dniu I Komunii św., dziecko przystępuje do Mszy Świętej, gdzie podczas specjalnej części liturgii otrzymuje Komunię Świętą. Jest to moment, w którym wierzący otrzymuje ciało i krew Jezusa Chrystusa w postaci chleba i wina, wierząc w ich rzeczywistą obecność. Otrzymanie Komunii Świętej jest uważane za akt oddania się Jezusowi i za łączność z Kościołem katolickim. I Komunia św. jest często obchodzona w sposób uroczysty, z udziałem rodziny i przyjaciół. Jest to czas radości i dziękczynienia za dar Eucharystii i bliskość Jezusa w życiu dziecka.

Dlaczego składa się dziecku życzenia komunijne?

Składanie życzeń z okazji I Komunii św. ma głębokie znaczenie symboliczne. Jest wyrazem radości, wsparcia i błogosławieństwa dla dziecka w tym ważnym momencie jego duchowego rozwoju.

 1. Wyraz radości: I Komunia św. jest szczególnym wydarzeniem w życiu dziecka, które otrzymuje po raz pierwszy Jezusa w Eucharystii. Składając życzenia, wyrażamy naszą radość z tego, że dziecko wchodzi w głębszą relację z Bogiem i staje się częścią Kościoła.
 2. Wsparcie i błogosławieństwo: Życzenia komunijne są także wyrazem wsparcia i duchowego błogosławieństwa dla dziecka. Pragniemy, aby dziecko czuło się otoczone miłością, modlitwami i wsparciem w dalszej drodze życia, w której kontynuuje praktykowanie wiary.
 3. Pamiątka i inspiracja: Życzenia komunijne stanowią również pamiątkę tego wyjątkowego momentu. Słowa, które przekazujemy dziecku, mogą być dla niego inspiracją do pogłębiania swojej wiary, trwania w przyjaźni z Jezusem i wzrastania duchowo.
 4. Wzmocnienie więzi rodzinnych: Obchody I Komunii św. często gromadzą rodzinę i przyjaciół. Składając życzenia, podkreślamy znaczenie więzi rodzinnych i wspólnoty, która otacza dziecko w tym szczególnym czasie.
 5. Utrwalenie znaczenia sakramentu: Życzenia komunijne mogą przypominać dziecku o głębokim znaczeniu sakramentu I Komunii św. oraz o odpowiedzialności i radości wynikających z bycia świadkiem Jezusa w swoim codziennym życiu.

Wszystkie te elementy sprawiają, że składanie życzeń z okazji I Komunii św. jest pięknym gestem, który wyraża naszą radość, wsparcie i błogosławieństwo dla dziecka w jego drodze wiary.

 

Propozycje na różnego rodzaju życzenia dla dziecka z okazji przystąpienia do I Komunii św.

Mądre życzenia komunijne

 1. Z okazji Twojej komunii, życzę Ci wiele radości, siły i wytrwałości w dążeniu do celów, które sobie postawisz. Niech Twoje serce zawsze kieruje się wartościami, a życie obdarza Cię wieloma pięknymi chwilami.
 2. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci nie tylko obfitości w chlebie, ale również wiedzy, mądrości i dobra. Niech Bóg zawsze prowadzi Cię na właściwe drogi i wspiera Cię w każdym wyborze, który podejmiesz.
 3. Niech Twoja komunia będzie początkiem drogi pełnej piękna, miłości i dobra. Życzę Ci, abyś zawsze był otwarty na światło Bożej łaski i abyś czerpał z niej siłę do pokonywania wszelkich trudności.
 4. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze potrafił dostrzegać piękno w prostych rzeczach i cieszyć się z drobnych szczęść Bożych. Niech Twoje serce zawsze pozostaje pełne wiary, nadziei i miłości.
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze szedł drogą sprawiedliwości, współczucia i szacunku dla innych ludzi. Niech Bóg błogosławi Cię i prowadzi przez całe życie, dając Ci siłę i mądrość, której będziesz potrzebować.
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze potrafił doceniać piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Niech Twoje serce zawsze tętni radością, a Twoje działania są pełne dobroci i życzliwości dla innych.
 7. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał wiarę w siebie i swoje możliwości. Niech Twoje marzenia się spełniają, a Twoje życie jest pełne sukcesów i satysfakcji.
 8. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze podążał za głosem swojego serca i realizował swoje pasje. Niech Bóg prowadzi Cię przez życie, a Twoja droga będzie pełna pięknych przygód i odkryć.
 9. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał wiarę w dobro i potrafił je szerzyć wokół siebie. Niech Twoje serce zawsze jest pełne miłości, a Twoje działania przynoszą radość i uśmiech innym ludziom.

Tradycyjne życzenia komunijne

 1. Z okazji Twojej komunii życzę Ci wiele łask Bożych, abyś zawsze miał(a) mocną wiarę, nadzieję i miłość w swoim sercu.
 2. Niech w dniu Twojej komunii Bóg błogosławi Cię i chroni, otwierając przed Tobą drogę do pełnego i radosnego życia w Jego obecności.
 3. W tym wyjątkowym dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze był(a) wierny(a) Eucharystii i odnajdywał(a) w niej siłę i pokarm dla swojej duszy.
 4. Niech Twoja komunia będzie momentem, który na zawsze pozostanie w Twoim sercu jako źródło pamięci o miłości Jezusa, który daje się nam we Mszy Świętej.
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze pielęgnował(a) relację z Panem Bogiem, abyś doświadczał(a) Jego bliskości i otrzymywał(a) Jego łaskę w każdym dniu swojego życia.
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś w swoim sercu nosił(a) Jezusa i zawsze kierował(a) się Jego naukami, abyś był(a) prawdziwym świadkiem Jego miłości dla wszystkich ludzi.
 7. Niech Twoja komunia umocni więzy miłości w Twojej rodzinie i społeczności, abyście razem mogli wspólnie dziękować Bogu za dar Eucharystii i Jego obecność w naszym życiu.
 8. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze szukał(a) Boga we wszystkich sprawach swojego życia i abyś miał(a) odwagę podążać za Jego wolą, niezależnie od trudności, jakie napotkasz.
 9. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał(a) czyste serce, które jest gotowe przyjąć Jezusa i służyć innym ludziom z miłością i hojnością.
 10. Niech Twoja komunia będzie początkiem pięknej przygody z wiarą, która będzie Cię prowadzić przez całe życie, dając Ci radość, pokój i nadzieję.

Krótkie życzenia komunijne dla dziewczynki

 1. W dniu Twojej komunii życzę Ci mnóstwa radości, błogosławieństwa i pięknych chwil w towarzystwie Jezusa.
 2. Z okazji Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze była otwarta na miłość i łaskę Bożą. Jezus niech prowadzi Cię przez całe życie.
 3. Niech Bóg błogosławi Cię w dniu Twojej komunii i niech Twe serce zawsze tętni radością z Jego obecności.
 4. W dniu Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze odnajdywała w Eucharystii siłę i pokarm dla swojej duszy.
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze była promiennym świadkiem miłości Jezusa dla wszystkich ludzi.
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze pielęgnowała w swoim sercu wiarę, nadzieję i miłość.
 7. Niech Twoja komunia umocni Twoje więzi z rodziną i niech radość z Jezusa zawsze wypełnia Twoje serce.
 8. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś w każdym kroku czuła obecność Jezusa i Jego opiekę nad Tobą.
 9. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze szukała Boga we wszystkich swoich działaniach. Abyś miała odwagę i siłę być Jego świadkiem.
 10. Niech Twoja komunia będzie początkiem pięknej drogi wiarą, która napełni Twoje serce pokojem, radością i miłością.

 

Krótkie życzenia komunijne dla chłopca

 1. W dniu Twojej komunii życzę Ci obfitości łask Bożych, abyś zawsze miał siłę i mądrość, aby podążać drogą Jezusa.
 2. Z okazji Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze czerpał siłę z Eucharystii. Odnajduj w niej pokarm dla swojej duszy.
 3. Niech Bóg błogosławi Cię w dniu Twojej komunii i niech Twe serce zawsze tętni radością z bliskości z Jezusem.
 4. W dniu Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze był oddanym uczniem Jezusa i abyś swoją wiarą inspirował innych.
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze szedł mocno, odważnie i wiernie za Jezusem, który jest Twoim Przyjacielem i Przewodnikiem.
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał wiarę, która umacnia Twoje serce i prowadzi Cię do prawdziwej radości.
 7. Niech Twoja komunia umocni Twoje więzi z rodziną i niech Jezus zawsze towarzyszy Ci w każdym kroku Twojej drogi.
 8. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał odwagę i determinację, aby być świadkiem wiary i miłości Jezusa dla innych ludzi.
 9. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, abyś zawsze miał mądrość, aby podejmować właściwe decyzje i abyś rozwijał się jako człowiek w zgodzie z naukami Jezusa.
 10. Niech Twoja komunia będzie początkiem pięknej i pełnej przygód drogi wiary, która napełni Twoje serce pokojem, nadzieją i miłością.

Zabawne życzenia komunijne

 1. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, aby Twoje baterie ładowały się tak samo szybko jak hostie w kościele. Pełną mocą i w ekspresowym tempie!
 2. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była równie mocna jak moc napoju energetycznego. Niech Cię naładowuje i daje Ci kopa przez całe życie!
 3. Niech Twoja komunia będzie jak kawa z ekstra dużą dawką cukru. Słodka, energetyzująca i dająca Ci moc do pokonywania wszelkich trudności!
 4. W dniu Twojej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była równie wytrzymała jak Twoja ulubiona para butów. Niech Cię prowadzi na każdym kroku przez całe życie!
 5. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była nie do skruszenia jak żelbeton. Niech niezachwiana i trwała przez wszystkie burze i zawieruchy!
 6. W dniu Twojej pierwszej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była tak niewzruszona jak Twoja pasja do gier video. Niech Cię nic nie powstrzymuje w wyznawaniu swoich przekonań!
 7. Niech Twoja komunia będzie jak cukierki z automatu. Pełna słodkich chwil i przyjemności, które dodadzą koloru Twojemu życiu!
 8. Z okazji Twojej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była równie silna jak czarna dziura. Niech przyciąga do Ciebie dobro i rozświetla Twoje życie!
 9. W dniu Twojej komunii życzę Ci, aby Twoja wiara była tak niezwykła jak najnowsza gra wideo. Niech dostarcza Ci wiele emocji i przygód przez całe życie!
 10. Niech Twoja komunia będzie jak największy tort urodzinowy. Pełna radości, śmiechu i słodkich niespodzianek!

Życzenia są niezwykle ważnym prezentem na komunię, ponieważ mają wartość emocjonalną i duchową, które są trudne do przecenienia. Życzenia to najważniejszy prezent z okazji I Komunii św., jaki można podarować dziecku  Choć inne prezenty materialne również mają swoją wartość, to życzenia stanowią niezwykle ważny prezent, który zostaje z dzieckiem na zawsze. Mają moc przekazania miłości, wartości duchowych i inspiracji, które mogą towarzyszyć mu przez całe życie.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco