Są prezenty, które bawią, i takie, które mają też osobisty akcent – ta piersiówka łączy w sobie jedno i drugie. Czarna, ozdobiona zabawnym tekstem z serialu 1670 i uzupełniona o personalizowany inicjał, staje się gadżetem, który wywoła uśmiech i jednocześnie pokaże, że podarunek został wybrany z myślą o konkretnej osobie. To drobiazg, który świetnie wpisuje się w klimat spotkań w gronie znajomych, wypadów w teren czy myśliwskich historii opowiadanych przy ognisku.
Piersiówka wyróżnia się czarnym wykończeniem, które podkreśla nadruk z czaszką jelenia w celowniku. Obok widnieje zabawny cytat z serialu 1670: „Polowanie to zapraszanie zwierząt do aktywności fizycznej”. Całość wygląda wyraziście i nie pozwala przejść obok obojętnie. Personalizowany inicjał sprawia, że gadżet nabiera indywidualnego charakteru. Od razu wiadomo, do kogo należy. Metalowa nakrętka została osadzona na zaczepie. Dzięki temu zawsze pozostaje na miejscu i nie ginie podczas leśnych wypraw czy spotkań w plenerze. Kontrast czerni i jasnego nadruku nadaje całości odważnego stylu.
Piersiówka z cytatem z serialu 1670 to świetny prezent dla myśliwego, fana tej produkcji lub kolegi, który ceni humor w praktycznych gadżetach. Możesz wręczyć ją na urodziny, wieczór kawalerski albo jako dodatek do większego zestawu prezentowego. Co więcej, personalizowany inicjał sprawia, że prezent od razu staje się wyjątkowy. Nie jest to przypadkowy drobiazg, ale upominek przygotowany z myślą o konkretnej osobie. Piersiówka świetnie sprawdzi się podczas biwaku, w górach albo na zwykłym spotkaniu z przyjaciółmi. W każdej sytuacji wywoła uśmiech i stanie się pamiątką, która przypomni o wspólnych chwilach i żartach.
Wymiary:
-
180 ml.


Na razie nie ma opinii o produkcie.