Personalizowany kubek to mała dawka włoskiego stylu w codziennym rytuale picia kawy! To idealny prezent dla miłośnika Włoch – zachwyca oryginalną grafiką, personalizacją imieniem i solidnym wykonaniem. To prezent, który łączy zamiłowanie do wszystkiego, co włoskie.
Kubek został wykonany z wysokiej jakości ceramiki. Na froncie białego kubka znalazła się grafika w formie kształtu mapy Włoch z podziałem na trzy kolory flagi – zielony, biały i czerwony. Dodatkowo całość uzupełniona przez napis: „Nie potrzebuję terapii, wystarczy wycieczka do Włoch”. To idealna grafika dla wszystkich zakochanych w kulturze południa Europy. Kubek jest również personalizowany imieniem. Taki detal sprawia, że prezent staje się bardziej osobisty i wyjątkowy. To świetna pamiątka, którą można wręczyć bliskiej osobie lub sobie samemu.
Kubek dla fana Włoch doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy, świąteczny lub po prostu bez okazji. Kubek to także świetny wybór dla nauczycieli języka włoskiego, jako prezent dla podróżnika oraz wszystkich, którzy czują w sercu miłość do słonecznej Italii. Kubek „Nie potrzebuję terapii – wystarczy wycieczka do Włoch” to prezent idealny dla każdego miłośnika Włoch.
Wymiary:
- pojemność: 330ml,
- wysokość: 9,5cm,
- średnica: 8,2cm.


Na razie nie ma opinii o produkcie.