Jeśli szukasz prezentu dla dziadka, który ma prawdziwą wartość emocjonalną, księga „Opowiedz mi Dziadku” będzie idealnym wyborem. To nie jest zwykły album – to przestrzeń na opowieści, wspomnienia z dzieciństwa, ważne momenty życia i rodzinne anegdoty, które dzięki tej książce zostaną zachowane na lata.
Album ma welurową okładkę w kolorze do wyboru, ozdobioną złotymi detalami i motywem drzewa symbolizującego rodzinę, korzenie i ciągłość pokoleń. Na okładce znajduje się napis „Opowiedz mi Dziadku” z możliwością personalizacji imieniem. Księga posiada w środku białe kartki, jest to idealne miejsce, aby dziadek mógł wpisać tam wspomnienia lub umieścić zdjęcia z różnych etapów jego życia – od dzieciństwa, przez dorosłość, aż po refleksje i życiowe rady.
Księga doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziadka, urodziny, imieniny, święta czy jubileusz. To wyjątkowy upominek od wnuków lub całej rodziny, który z czasem staje się bezcenną pamiątką. Wypełniony album wspomnień może być przekazywany kolejnym pokoleniom, budując więź, wzruszając i pozwalając zachować rodzinne historie, które inaczej mogłyby zostać zapomniane.
Informacje:
- rozmiar 23,5 x 23,5 cm,
- 80 stron (40 kartek)
- W albumie zmieści się ok. 160 zdjęć w rozmiarze 15 x 10 cm
- Papier o gramaturze 120 g/m²
- W środku kartki przedzielone są półpergaminem.


Na razie nie ma opinii o produkcie.