BRELOK Skórzany Prezent dla Góromaniaka Podróżnika

44,98 

Niewielki dodatek potrafi doskonale podkreślić pasję do gór i podróżowania. Skórzany brelok z górskim motywem to praktyczny gadżet, który świetnie sprawdzi się przy kluczach, plecaku lub torbie podróżnej i będzie codziennym przypomnieniem o ulubionych szlakach oraz górskich przygodach.

To będzie do siebie idealnie pasować!

Czas realizacji zamówienia: do 4 dni
Potrzebujesz szybciej? Dodaj express
Chcesz zmienić projekt? Dodaj zmianę
Chcesz zobaczyć projekt przed realizacją? Dodaj zobacz projekt

Stylowy brelok skórzany z górskim motywem to niewielki, ale bardzo oryginalny gadżet dla miłośników gór i podróży. Dzięki możliwości personalizacji staje się wyjątkowym dodatkiem, który doskonale podkreśla pasję do wędrówek i odkrywania nowych miejsc.

Skórzany brelok dla góromaniaka to elegancki i praktyczny dodatek do kluczy, plecaka lub torby podróżnej. Na breloku znajduje się górska grafika oraz napis “Szlak mnie trafia”. Personalizacji podlega imię. Brelok wyposażony jest w solidne metalowe kółko, które umożliwia wygodne przypięcie do kluczy lub innych akcesoriów. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach – brązowym lub różowym.

Brelok skórzany z górskim motywem to świetny pomysł na drobny prezent dla miłośnika gór, turysty lub podróżnika. Sprawdzi się jako upominek na urodziny, święta, zakończenie wspólnej wyprawy lub symboliczny prezent dla osoby, która kocha trekking i górskie przygody.

Wymiary:

  • długość całkowita: 11 cm,
  • szerokość paska: 2 cm.
Producent/Osoba odpowiedzialna:

OMS Dagmara Kieliańska Napierała, Szczawnicka 98, 60-471 Poznań, kontakt@sklepyoms.pl

Informacje dodatkowe

Dziękujemy, że pozwoliliście uczestniczyć nam w ważnych chwilach Waszej uroczystości. Dziękujemy za zaufanie.
Po zatwierdzeniu wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BRELOK Skórzany Prezent dla Góromaniaka Podróżnika”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *