WOREK plecak ze sznurkami praktyczny gadżet dla dziecka z imieniem

19,98 

Worek-plecak to przemyślany dodatek dla małego podróżnika. Z namalowaną mapą świata, zachęca do odkrywania i zdobywania nowych doświadczeń już od najmłodszych lat. Plecak ten idealnie nadaje się do noszenia niezbędnych akcesoriów, gdy młody poszukiwacz wyrusza na podbój świata – czy to podczas wycieczki za miasto, czy na przerwie w szkole.

Polecamy

Kartka życzenia na roczek 1 cyferka niebieska różowa z życzeniami w środku
Kolorowe numery od 2 do 5 z motywami zwierząt i postaci, z napisem "W dniu urodzin".
Czas realizacji zamówienia: do 4 dni
Potrzebujesz szybciej? Dodaj express
Chcesz zmienić projekt? Dodaj zmianę

Często wybierane

Biały plecak z grafiką przedstawiającą mapę świata, na której znajdują się różne elementy takie jak statek, balon, miś polarny i krab, z napisem "SIAŚU MAŁY ODKRYWCA".
WOREK plecak ze sznurkami praktyczny gadżet dla dziecka z imieniem
19,98 
+

Wybierz warianty

×
Produkt Cena

Wykonany z trwałej, łatwej w czyszczeniu tkaniny, worek plecak ze sznurkami prezentuje się niezwykle pięknie. Na jego froncie widnieje nadruk mapy świata w pastelowych odcieniach. U góry znajduje się imię dziecka, a poniżej napis “MAŁY ODKRYWCA”. Regulowane sznurki gwarantują komfortowe dopasowanie do wzrostu dziecka. Są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu plecak posłuży dziecku przez długie lata. Na górze worka znajduje się funkcjonalna kieszonka na suwak. To dodatkowy atut, oferujący bezpieczne miejsce na przechowywanie drobiazgów i innych ważnych przedmiotów.

Worek plecak ze sznurkami to praktyczne rozwiązanie dla dzieci, które cenią sobie przygody i funkcjonalność. Świetnie sprawdzi się jako miejsce na ubranie do przedszkola, schowek na przybory do rysowania lub jako towarzysz w codziennych spacerach po parku czy wizytach u przyjaciół. Będzie idealnym wyborem na prezent z okazji urodzin, imienin czy na specjalne okazje, jak Dzień Dziecka czy Święta.

Wymiary:

  • 34,5 × 45 cm

Informacje:

  • Worek posiada sznurki, zapinaną kieszeń i wyjście na słuchawki. Produkt wykonany z poliestru. Prać ręcznie w temperaturze maks. 30°C. Nie wybielać. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie.

Ważne:

  • worek jest produktem personalizowanym, dlatego jego wysyłkę zrealizujemy po opłaceniu zamówienia.
  • w przypadku zamówienia większej ilości worków z różnymi imionami, prosimy o przesłanie listy z imionami w formacie .txt na adres produkcja@sklepyoms.pl
Producent/Osoba odpowiedzialna:

OMS Dagmara Kieliańska Napierała, Szczawnicka 98, 60-471 Poznań, kontakt@sklepyoms.pl

Informacje dodatkowe

Dziękujemy, że pozwoliliście uczestniczyć nam w ważnych chwilach Waszej uroczystości. Dziękujemy za zaufanie.
Po zatwierdzeniu wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WOREK plecak ze sznurkami praktyczny gadżet dla dziecka z imieniem”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *