Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

PREZENTY DLA NOWOŻEŃCÓW

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich zakochanych czyli Walentynki, dlatego warto już teraz pomyśleć o tym jaki prezent walentynkowy podarować swojej drugiej połówce. Ale dziś jeszcze nie o tym 😉
Dzień zakochanych zainspirował świstakową ekipę do tego, aby stworzyć produkty, które będą wręczane jako prezent dla Pary Młodej. Niech nikogo nie zdziwi ten fakt, bo przecież najbardziej zakochani to Ci, którzy zdobyli się na odwagę, zrobili ten krok i powiedzieli sobie TAK 😉 Poza tym Świstak i ekipa lubi ślubne klimaty i zawsze cieszy się szczęściem innych. Więc teraz nastąpi szybki przegląd niektórych naszych sklepowych gadżetów, które świetnie się sprawdzą na prezent ślubny.

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich zakochanych czyli Walentynki, dlatego warto już teraz pomyśleć o tym jaki prezent walentynkowy podarować swojej drugiej połówce. Ale dziś jeszcze nie o tym ?
Dzień zakochanych zainspirował świstakową ekipę do tego, aby stworzyć produkty, które będą wręczane jako prezent dla Pary Młodej. Niech nikogo nie zdziwi ten fakt, bo przecież najbardziej zakochani to Ci, którzy zdobyli się na odwagę, zrobili ten krok i powiedzieli sobie TAK ? Poza tym Świstak i ekipa lubi ślubne klimaty i zawsze cieszy się szczęściem innych. Więc teraz nastąpi szybki przegląd niektórych naszych sklepowych gadżetów, które świetnie się sprawdzą na prezent ślubny.

Jak wiemy każda Młoda Para musi skompletować swoje życie, czyli wszystko co niezbędne jest w monotonii dnia codziennego. Fajnie mieć nowy mikser, super telewizor, czy bezprzewodowy odkurzacz ? Niezbędne są także przybory kuchenne, zwłaszcza, że serce domu jest właśnie w kuchni ? Deska do krojenia to niezbędny element wyposażenia każdej porządnej kuchni. Dlatego mamy dla Was prawdziwy hit – nie myślcie, że to banalny pomysł… Drewniana deska do krojenia z personalizowanym grawerem to coś co na pewno zaskoczy Parę Młodą.​

Grawer na desce przedstawia imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Taka pamiątka na pewno ich zaskoczy, będzie przypominać miłe wspomnienia z tego ważnego dla nich dnia, i w ogóle będzie przydatna w życiu codziennym.

W trendach ślubnych ostatnio także modne jest, aby zamiast kwiatów wręczać Nowożeńcom alkohol, aby Młoda para mogła  skompletować sobie zacny barek ? Od razu wpadliśmy na pomysł, aby wręczany alkohol nie był zwykłą butelką z półki sklepowej i dlatego,specjalnie na tę okazję stworzyliśmy etykiety na wino dla Nowożeńców – Gratulacje.​

Świetna grafika nawiązująca do tematu ślubu pięknie będzie się prezentowała na butelkach z winem, które wręczycie Młodej Parze zamiast kwiatów. Efekt zaskoczenia gwarantowany, a takie unikatowe butelki będą ciekawą pamiątką.

Jeśli macie poczucie humoru wręczcie Parze Młodej prezent, który ich na pewno rozśmieszy. Jak wiadomo sprawiedliwość i równowaga musi być i trwać w małżeństwie, dlatego ten zabawny zestaw prezentowy jakim jest Ramka na kapsle pozwoli Młodej Parze prowadzić rzetelne statystyki, ile kto trunków wypił. Oczywiście musi być sprawiedliwie, ale zasady już muszą ustalić Młodzi między sobą.

Parze Młodej także życzy się dużo dużo i jeszcze więcej pieniędzy. Takie życzenia możesz też złożyć w wyjątkowy sposób  – już Świstakowa ekipa o to zadbała i stworzyła super plakat dekoracyjny na prezent dla Pary Młodej.

Prezenty ślubne nie muszą być nudne, mogą być także ciekawe, personalizowane, przez co szczere i niepowtarzalne. Dlatego Ekipa Świstaka zaprasza Was na stronkę, zapoznajcie się z naszą ofertą jaką są prezenty Dla Pary Młodej

Tymczasem pozdrawiamy i radzimy kochajcie się, bo miłość to najpiękniejsze uczucie ?

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco