Prezenty na Dzień Taty! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

UKRYTE WIADOMOŚCI POD ZDRAPKĄ – NIEZWYKŁE KARTKI OKAZJONALNE

Wszyscy kochamy niespodzianki, zwłaszcza te miłe, dlatego czyńmy świat weselszym i radośniejszym. Zostawiajmy wiadomości dla naszych bliskich ukryte pod zdrapką. Pomyślcie jak bardzo fascynujący wydaje się list, w którym zostawiacie drugiej osobie wiadomość pod zdrapką. Zadanie ważnego pytania już nigdy nie było łatwiejsze. Wreszcie możliwe jest wyznanie miłości w oryginalny sposób, czy poproszenie siostry o bycie świadkową też może zostać uczynione dzięki kartce na której znajduje się zdrapka z ukrytym pod nią pytaniem.

Sklep u świstaka posiada bogatą ofertę na produkty ze zdrapką, dlatego możecie być pewni, że znajdziecie u nas produkt ze zdrapką niemalże na każdą okazję. Poniżej wręcz chwalimy się, nie tylko prezentujemy nasze śliczne cudeńka jakim są prezenty z ukrytymi wiadomościami pod zdrapkami.

Wszyscy kochamy niespodzianki, zwłaszcza te miłe, dlatego czyńmy świat weselszym i radośniejszym. Zostawiajmy wiadomości dla naszych bliskich ukryte pod zdrapką. Pomyślcie jak bardzo fascynujący wydaje się list, w którym zostawiacie drugiej osobie wiadomość pod zdrapką. Zadanie ważnego pytania już nigdy nie było łatwiejsze. Wreszcie możliwe jest wyznanie miłości w oryginalny sposób, czy poproszenie siostry o bycie świadkową też może zostać uczynione dzięki kartce na której znajduje się zdrapka z ukrytym pod nią pytaniem.

Sklep u świstaka posiada bogatą ofertę na produkty ze zdrapką, dlatego możecie być pewni, że znajdziecie u nas produkt ze zdrapką niemalże na każdą okazję. Poniżej wręcz chwalimy się, nie tylko prezentujemy nasze śliczne cudeńka jakim są prezenty z ukrytymi wiadomościami pod zdrapkami.

Pewnie nie raz zastanawiasz się w jaki sposób zdobyć wymarzonych rodziców chrzestnych dla swojego dziecka. My już mamy na to rozwiązanie. W naszym sklepie znajdziesz uroczo zdobioną kartkę w wersji chłopięcej oraz dziewczęcej. Kartka z ukrytym pytaniem do matki chrzestnej oraz ojca chrzestnego to wyjątkowy pomysł na zadanie tego arcyważnego pytania.

Kartka ze zdrapką uroczy chłopiec oraz urocza dziewczynka są zapakowane dodatkowo w odpowiednio dobrane kolorystycznie koperty. Tylko spójrzcie jak pięknie i elegancko się prezentują. Jeśli w taki sposób zadasz to pytanie – odpowiedź może być tylko twierdząca. Wymarzeni rodzice chrzestni dla Twojego dziecka są już Wasi, nikt nie jest w stanie odmówić, czytając pytanie z tak wielkim zaciekawieniem, co może kryć się pod zdrapką.

 

KARTKA ZE ZDRAPKĄ DLA CHRZESTNYCH

ETYKIETA NA WINO ZE ZDRAPKĄ DLA ŚWIADKOWEJ

Ważnym wydarzeniem w życiu jest także ślub, a jak ślub to i niezbędna będzie świadkowa, którą także trzeba uroczyście o świadkowanie poprosić. Świadkowa najczęściej jest bliską osobą z otoczenia panny młodej, dlatego nie zdziwi fakt jak zostanie nią siostra lub najlepsza przyjaciółka. Dlatego aby uzyskać pozytywną odpowiedź świstakowa ekipa radzi, aby przyszła Panna młoda zadała to ważne pytanie za pomocą produktu jakim jest etykieta na wino z pytaniem do świadkowej ukrytym pod zdrapką. Pomyślcie jak wspaniale będzie się prezentowała butelka ulubionego wina wybranki na świadkowej, na której umieścisz wyjątkową etykietę.

Etykieta na wino z pytaniem do świadkowej nie dość, że jest personalizowana – nadrukowane zostanie imię osoby, do której skierowane będzie pytanie, natomiast samo pytanie, żeby było ciekawiej i bardziej tajemniczo ukryjemy pod naszą świstakową zdrapką.

Jeśli w tak spektakularny sposób zadasz pytanie Czy zostaniesz moją świadkową to odpowiedź nie może być inna niż TAK! Pamiętajcie, że szanse się zwiększają także wraz z wyborem wina – ulubionym na pewno przekonasz swoją przyszłą świadkową.​

ZDRAPKA Z WIADOMOŚCIĄ DO UKOCHANEJ OSOBY

Jeśli chcesz wyznać miłość w spektakularny sposób, albo zaprosić swoją ukochaną na romantyczną kolację we dwoje, albo chcesz poprosić ją o rękę, albo po prostu pragniesz sprawić jej taką nietuzinkową niespodziankę to masz gotowy produkt, aby Twój plan się ziścił. Personalizowana kartka z ukrytą wiadomością pod zdrapką do ukochanej osoby sprawi, że podbijesz serce swojej drugiej połówki.

Dziewczyny dla Waszych chłopaków też coś mamy, możesz wyznać miłość, albo powiedzieć mężowi, że zostanie tatusiem. Nasza kartka z ukrytą wiadomością pod zdrapką to idealny nośnik takich pięknych wiadomości. Nie piszcie do siebie sms-ów, piszcie do siebie listy, a jeszcze lepiej ukryjcie wiadomość pod zdrapką ? Oczywiście w sklepie świstakowym znajdziecie wiele pięknych wzorów do wyboru – to od Was zależy z jakim motywem kartka z wiadomością pod zdrapką najbardziej przypadnie osobie, której ją podarujesz.

KARTKA URODZINOWA ZE ZDRAPKĄ DLA DZIECKA 

Rodzice mogą wykazać się kreatywnością, za którą na pewno zostaną docenieni przez swoje dziecko. Kartka urodzinowa ze zdrapką to idealny sposób na wręczenie prezentu. Dzieci uwielbiają być zaskakiwane, dlatego ukryta wiadomość związana z prezentem urodzinowym sprawi, że emocje dziecka sięgną zenitu. Takiej niespodzianki z pewnością nikt się nie spodziewa. Pomyśl co chcesz podarować albo życzyć, a my to dla Ciebie świstakowymi metodami ukryjemy pod zdrapką. Kartka – kupon na urodziny dziecka to świetny pomysł na urodzinowe atrakcje. W ofercie znajduje się personalizowana kartka na urodziny dla chłopca oraz dla dziewczynki, każda z wzorów zachwyca!​

Kartka zdrapka “Zostaniecie dziadkami”

Wiadomo, że jedną z wiadomości, która może najbardziej ucieszyć rodziców dorosłych dzieci jest ta, obwieszczająca, że zostaną oni dziadkiem i babcią. W życiu każdej rodziny jest to wyjątkowym momentem, pełnym radości i wzruszeń. Aby móc zapamiętać go na całe życie, warto postarać się o to, by ta piękna wiadomość została przekazana w wyjątkowy sposób. Mamy na to sposób.

Kartka zdrapka Zostaniecie dziadkami

Spodziewający się dziecka rodzice mają szansę na to, by swoją wspaniałą wiadomość przekazać najbliższym w nietypowy sposób – taki, którego na pewno nie będą się oni spodziewać. Do tego można wykorzystać go do przekazania informacji osobiście, a kiedy nie ma takiej możliwości (np. gdy mieszka się za granicą), także na odległość, wysyłając prezent pocztą. Idealnym i oryginalnym sposobem będzie wykorzystanie w tym celu specjalnie przygotowanej karty zdrapki. Pięknie wykonana i ozdobiona, stanie się ona idealnym sposobem na przekazanie tej istotnej wiadomości, a później prawdziwą pamiątką, która będzie przypominać o tak ważnym momencie. Tego rodzaju karta będzie posiadać specjalne miejsce, które po zdrapaniu cienkiej warstwy zawierać będzie specjalną nowinę. Która mama nie wzruszy się kiedy przed jej oczami ukaże się zdrapka zostaniesz babcią? Nie inaczej będzie, kiedy zdrapka zostaniesz dziadkiem trafi w ręce taty.

Ukryta wiadomość dla babci i dziadka

Karta zdrapka wręczona przez przyszłych rodziców swoim najbliższym, stanie się wspaniałą niespodzianką. Kiedy dziadkowie zobaczą ją po raz pierwszy, nie będę mieć pojęcia co się za nią kryje. Sam moment zdrapywania cienkiej warstwy farby stanie się pełnym podekscytowania oczekiwaniem, a chwila kiedy wiadomość zostanie przeczytana będzie kumulacją radości oraz wzruszenia. Karta zdrapka zostaniecie dziadkami może posiadać różnorodną grafikę, będzie więc można ją wybrać wedle indywidualnych preferencji. Aby wszystko miało jeszcze bardziej uroczysty wymiar, dla podkreślenia wagi sytuacji kartę zdrapkę warto włożyć w kopertę. Wtedy cały moment stanie się prawdziwą celebracją chwili. Mała, niedroga karta może stać się czymś bardzo cennym i pamiątką na całe życie. Dlatego też przekazując nowinę o ciąży warto się postarać i zrobić to w sposób oryginalny, a zarazem niezwykle uroczy.

Powiadomienie w formie zdrapki będzie wyjątkowe i stanie cię cudowną niespodzianką. Dzięki temu rodzice, czyli najbliższe osoby, na pewno będą zachwyceni i uronią kilka łez szczęścia. Później zaś pozostanie im już tylko oczekiwać na narodziny wnuczka lub wnuczki.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco