Opublikowano:

UKRYTE WIADOMOŚCI POD ZDRAPKĄ – NIEZWYKŁE KARTKI OKAZJONALNE

Wszyscy kochamy niespodzianki, zwłaszcza te miłe, dlatego czyńmy świat weselszym i radośniejszym. Zostawiajmy wiadomości dla naszych bliskich ukryte pod zdrapką. Pomyślcie jak bardzo fascynujący wydaje się list, w którym zostawiacie drugiej osobie wiadomość pod zdrapką. Zadanie ważnego pytania już nigdy nie było łatwiejsze. Wreszcie możliwe jest wyznanie miłości w oryginalny sposób, czy poproszenie siostry o bycie świadkową też może zostać uczynione dzięki kartce na której znajduje się zdrapka z ukrytym pod nią pytaniem.

Sklep u świstaka posiada bogatą ofertę na produkty ze zdrapką, dlatego możecie być pewni, że znajdziecie u nas produkt ze zdrapką niemalże na każdą okazję. Poniżej wręcz chwalimy się, nie tylko prezentujemy nasze śliczne cudeńka jakim są prezenty z ukrytymi wiadomościami pod zdrapkami.

 

 

 

 

 

Pewnie nie raz zastanawiasz się w jaki sposób zdobyć wymarzonych rodziców chrzestnych dla swojego dziecka. My już mamy na to rozwiązanie. W naszym sklepie znajdziesz uroczo zdobioną kartkę w wersji chłopięcej oraz dziewczęcej. Kartka z ukrytym pytaniem do matki chrzestnej oraz ojca chrzestnego to wyjątkowy pomysł na zadanie tego arcyważnego pytania.

Kartka ze zdrapką uroczy chłopiec oraz urocza dziewczynka są zapakowane dodatkowo w odpowiednio dobrane kolorystycznie koperty. Tylko spójrzcie jak pięknie i elegancko się prezentują. Jeśli w taki sposób zadasz to pytanie – odpowiedź może być tylko twierdząca. Wymarzeni rodzice chrzestni dla Twojego dziecka są już Wasi, nikt nie jest w stanie odmówić, czytając pytanie z tak wielkim zaciekawieniem, co może kryć się pod zdrapką.

KARTKA ZE ZDRAPKĄ DLA CHRZESTNYCH

ETYKIETA NA WINO ZE ZDRAPKĄ DLA ŚWIADKOWEJ

Ważnym wydarzeniem w życiu jest także ślub, a jak ślub to i niezbędna będzie świadkowa, którą także trzeba uroczyście o świadkowanie poprosić. Świadkowa najczęściej jest bliską osobą z otoczenia panny młodej, dlatego nie zdziwi fakt jak zostanie nią siostra lub najlepsza przyjaciółka. Dlatego aby uzyskać pozytywną odpowiedź świstakowa ekipa radzi, aby przyszła Panna młoda zadała to ważne pytanie za pomocą produktu jakim jest etykieta na wino z pytaniem do świadkowej ukrytym pod zdrapką. Pomyślcie jak wspaniale będzie się prezentowała butelka ulubionego wina wybranki na świadkowej, na której umieścisz wyjątkową etykietę.

Etykieta na wino z pytaniem do świadkowej nie dość, że jest personalizowana – nadrukowane zostanie imię osoby, do której skierowane będzie pytanie, natomiast samo pytanie, żeby było ciekawiej i bardziej tajemniczo ukryjemy pod naszą świstakową zdrapką.

Jeśli w tak spektakularny sposób zadasz pytanie Czy zostaniesz moją świadkową to odpowiedź nie może być inna niż TAK! Pamiętajcie, że szanse się zwiększają także wraz z wyborem wina – ulubionym na pewno przekonasz swoją przyszłą świadkową.​

ZDRAPKA Z WIADOMOŚCIĄ DO UKOCHANEJ OSOBY

Jeśli chcesz wyznać miłość w spektakularny sposób, albo zaprosić swoją ukochaną na romantyczną kolację we dwoje, albo chcesz poprosić ją o rękę, albo po prostu pragniesz sprawić jej taką nietuzinkową niespodziankę to masz gotowy produkt, aby Twój plan się ziścił. Personalizowana kartka z ukrytą wiadomością pod zdrapką do ukochanej osoby sprawi, że podbijesz serce swojej drugiej połówki.

Dziewczyny dla Waszych chłopaków też coś mamy, możesz wyznać miłość, albo powiedzieć mężowi, że zostanie tatusiem. Nasza kartka z ukrytą wiadomością pod zdrapką to idealny nośnik takich pięknych wiadomości. Nie piszcie do siebie sms-ów, piszcie do siebie listy, a jeszcze lepiej ukryjcie wiadomość pod zdrapką 😉 Oczywiście w sklepie świstakowym znajdziecie wiele pięknych wzorów do wyboru – to od Was zależy z jakim motywem kartka z wiadomością pod zdrapką najbardziej przypadnie osobie, której ją podarujesz.

KARTKA URODZINOWA ZE ZDRAPKĄ DLA DZIECKA 

Rodzice mogą wykazać się kreatywnością, za którą na pewno zostaną docenieni przez swoje dziecko. Kartka urodzinowa ze zdrapką to idealny sposób na wręczenie prezentu. Dzieci uwielbiają być zaskakiwane, dlatego ukryta wiadomość związana z prezentem urodzinowym sprawi, że emocje dziecka sięgną zenitu. Takiej niespodzianki z pewnością nikt się nie spodziewa. Pomyśl co chcesz podarować albo życzyć, a my to dla Ciebie świstakowymi metodami ukryjemy pod zdrapką. Kartka – kupon na urodziny dziecka to świetny pomysł na urodzinowe atrakcje. W ofercie znajduje się personalizowana kartka na urodziny dla chłopca oraz dla dziewczynki, każda z wzorów zachwyca!​

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.