Prezenty na Dzień Dziecka! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Prezent dla dziecka na chrzest oraz na roczek

Króliczkowy zawrót głowy u Świstaka już dziś! Nie dlatego, że wiosna, że każdy lubi te cudowne, kicające zwierzątka. Stworzyliśmy całą serię prezentów z wyjątkowym królikiem w roli głównej. Pięknie prezentujące się zestawy dla dziewczynki i chłopca, w skrzyni lub bez skrzyni, na chrzest lub na pierwsze urodzinki. Specjalnie z myślą o Was i o Waszych bliskich maluszkach w świstakowym sklepie znajdziecie upominki w opisanej tematyce.  A teraz krótka prezentacja propozycji na prezent dla dziecka z okazji pierwszych urodzinek czy chrztu.

Króliczkowy zawrót głowy u Świstaka już dziś! Nie dlatego, że wiosna, że każdy lubi te cudowne, kicające zwierzątka. Stworzyliśmy całą serię prezentów z wyjątkowym królikiem w roli głównej. Pięknie prezentujące się zestawy dla dziewczynki i chłopca, w skrzyni lub bez skrzyni, na chrzest lub na pierwsze urodzinki. Specjalnie z myślą o Was i o Waszych bliskich maluszkach w świstakowym sklepie znajdziecie upominki w opisanej tematyce.  A teraz krótka prezentacja propozycji na prezent dla dziecka z okazji pierwszych urodzinek czy chrztu.

Cała gama produktów na chrzest oraz na urodzinki znajdziecie w naszym wyjątkowym sklepie, jednak dziś skupić chcemy całkowicie uwagę na wyjątkowych zestawach prezentowych.

Skrzynia pełna skarbów na chrzest oraz roczek

Poniżej znajdują się zdjęcia uroczych prezentów, które zostały zapakowane w solidną, drewnianą skrzynię. Wnętrze skrzyni skrywa uroczą maskotkę króliczka z długimi uszami, który jest ubrany w równie wyjątkowe wdzianko – w wersji dla dziewczynki maskotka jest ubrana w kwiecistą sukieneczkę, a w wersji dla chłopca króliczek ma krótkie spodenki i ozdobną koszulkę, Oprócz tego magiczny zestaw w skrzyni zawiera książeczkę dla najmłodszych, która idealnie nadaje się do czytania dziecku w łóżeczku. Skrzynka zawiera także pudełeczko na drobne pamiątki obdarowanego dziecka bądź też pierwsze ząbki.

W ofercie skrzynka jest dostępna z grafiką oraz dedykacją przyszykowaną na prezent z okazji chrztu dziecka albo na prezent z okazji roczku. Oczywiście skrzynia jest dostępna dodatkowo w dwóch wariantach kolorystycznych – odpowiednio z różowym wypełnieniem dla dziewczynki oraz niebieskim wypełnieniem dla chłopca.

PREZENT NA ROCZEK

​PREZENT NA CHRZEST ŚW.

Na chrzest święty Waszego maluszka mamy także podobny zestaw prezentowy w którym znajduje się pluszowy króliczek oraz książeczka zatytułowana Moje pierwsze pięć lat życia. Taki rodzaj upominku na chrzest to świetny pomysł na prezent dla dziecka, ale także piękna pamiątka, dzięki której dorosły już człowiek  będzie mógł sięgnąć po książeczkę z historią o tym jak dorastał. Wzruszająca podróż w czasie pozwoli mu sięgnąć do najwcześniejszych wspomnień z życia.​

Dodatkowo oprócz wariantów na prezent w skrzyni stworzyliśmy również nieco inne zestawy z pluszowym króliczkiem oraz książeczką.

Ten zestaw to nic innego jak pięknie pakowany personalizowany prezent zarówno w wersji dla chłopca, jak i dziewczynki. Jest on na tyle uniwersalny, że nadaje się zarówno jako prezent na chrzest dziecka, jak również na roczek. Puszysty zajączek z zestawu jest także grającą pozytywką, która swoją melodią ukołysze do snu maluszka.

Te piękne prezenty dostępne są na świstakowej stronie. Szukajcie pluszowych króliczków na prezent dla dziecka, a znajdziecie wyjątkową ofertę na prezent z okazji chrztu oraz prezent  z okazji pierwszych urodzin dziecka.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco