Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Prezent na Komunię Świętą

Biblia z imieniem dziecka pamiątka pierwszej Komunii

Komunia to zawsze wyzwanie jeśli chodzi o prezent. Dostajemy zaproszenie od rodziny i zaczyna się szaleństwo co podarować. Czasem naprawdę trudno znaleźć dobre rozwiązanie.  Wychodząc naprzeciw potrzebom, Świstak stworzył oryginalne, ponadczasowe propozycje na prezenty komunijne.

Uroczystość  Pierwszej Komunii Świętej nie może obyć się bez tak ważnego prezentu, jakim jest Biblia. To skarbnica wartości i wskazówek, jak żyć. To ponadczasowy prezent, który od wielu lat cieszy się wielką popularnością wśród prezentów komunijnych. Jeśli chcesz, aby dziecko przystępujące do tak ważnego sakramentu, otrzymało od Ciebie upominek, który pozostawi ślad w jego pamięci, to Biblia z personalizacją niewątpliwie jest takim podarunkiem.

 

 

Komunia to zawsze wyzwanie jeśli chodzi o prezent. Dostajemy zaproszenie od rodziny i zaczyna się szaleństwo co podarować. Czasem naprawdę trudno znaleźć dobre rozwiązanie.  Wychodząc naprzeciw potrzebom, Świstak stworzył oryginalne, ponadczasowe propozycje na prezenty komunijne – personalizowane Biblie dla dzieci.

 

Uroczystość  Pierwszej Komunii Świętej nie może obyć się bez tak ważnego prezentu, jakim jest Biblia. To skarbnica wartości i wskazówek, jak żyć, to ponadczasowy prezent, który od wielu lat cieszy się wielką popularnością wśród prezentów komunijnych. Jeśli chcesz, aby dziecko przystępujące do tak ważnego sakramentu, otrzymało od Ciebie upominek, który pozostawi ślad w jego pamięci, to Biblia z personalizacją niewątpliwie jest takim podarunkiem.

 

Sklep ŚwistakPakuje.pl przygotował wiele wariantów graficznych. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni motyw, który będzie odpowiedni na prezent komunijny. Biblie oprawione są białą solidną oprawą, chroniącą strony przed zniszczeniem. Na okładce znajduje się personalizacja czyli imię dziecka wraz z datą przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej oraz dedykacja .  Głównym motywem dekoracyjnym jest krzyż, osadzony na tle pięknych, pastelowych kwiatów lub z niego utworzony.  Cytat Jana Pawła II jest zarówno przesłaniem, jak i ozdobą okładki.

Biblie mogą być również ozdobione grafiką, składającą się z bujnych błękitnych lub różowych kwiatów w towarzystwie złotych i zielonych listów.  Kolorystyka zależy od płci obdarowywanego dziecka. Tak cudnie zdobioną Biblię mogą Państwo podarować wraz z różańcem, medalikiem, ozdobnym pudełkiem lub przewiązać satynową wstążką w pasującym odcieniu. Możemy dołożyć różne dodatki, jednakże warto pamiętać, iż księga jest przepiękna sama w sobie i już sama z pewnością oczaruje serce chłopca lub dziewczynki, której ją sprezentujecie.

Biblie oprócz pięknej personalizowanej okładki, mają równie piękne ilustracje wewnątrz. Księga jest zbiorem przypowieści biblijnych, barwnie  i bogato ilustrowanych. To dodatkowa zachęta dla dzieci, aby częściej zaglądać do niej i korzystały ze Słowa Bożego na co dzień. Biblia, jest najpiękniejszym darem, jakim możemy podarować drugiej osobie. Dzięki zjawiskowej okładce oraz Waszej dedykacji ten prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowym.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco