Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Album na zdjęcia dla dziecka – Najpiękniejsze propozycje

Album na zdjęcia na pierwsze urodziny lub chrzest święty dla dziewczynki

Gdy maluszek przychodzi na świat i rodzina się powiększa, zaczynają się różne uroczystości. Nie chcemy ominąć, żadnej z chwil życia małego brzdąca. Pragniemy być obecni, cały czas by nic nas nie ominęło. Dzięki temu tworzymy wspólne wspomnienia, które zostają w naszej głowie. Żeby wspomnienia zachować i móc wracać do nich, gdy tylko zapragniemy, warto robić dużo zdjęć. Fotografie maluszka to najsłodsze zdjęcia, jakie możemy sobie wyobrazić. Rodzice robią fotki maluszkowi, jak jeszcze się nie urodzi w postaci – sesji brzuszkowej, później pierwsze zdjęcia z mamą, w szpitalu, sesja noworodkowa, pierwszy dzień w domu, Chrzest Święty i roczek. Tak mija pierwszy rok życia naszego dziecka! Warto robić mu zdjęcia, które z nami zostaną do końca życia w pięknym albumie. Jednak, gdy nazbiera nam się sporo zdjęć i nie wiemy co z nimi zrobić to najlepiej wywołać je i elegancko oprawić w personalizowany album fotograficzny.

 

Album fotograficzny na zdjęcia, dziecięcy album na zdjęcia z kolorową okładką i imieniem dziecka. Album na zdjęcia dla dziewczynki.

Album fotograficzny dla niemowlaka.

Album na zdjęcia dla niemowlaka to pierwszy album, w którym znajdą się zdjęcia robione od pierwszych chwil życia maluszka. Księga na zdjęcia może być też prezentem na Chrzest Święty, jak i prezentem na narodziny. W takim albumiku na zdjęcia dziecka, znajdą się też drobne pamiątki, takie jak kosmyk włosków, czy opaska ze szpitala. Najczęściej wybieramy słodki i uroczy album z dziecięcym wzorem, tak aby idealni wpasował się do zawartości, jaką uzupełnimy kartki albumu. Często rodzice zadają sobie pytanie: Gdzie kupić album na zdjęcia dla maluszka? albo Gdzie kupić ładny album na zdjęcia? Najlepszą odpowiedzią, będzie odnalezienie produktu, jakim jest: Personalizowany album na zdjęcia

 

Album dziecięcy na fotografie z zajączkiem na okładce. Prezent na pierwsze urodzinki dziecka.

Personalizowany album na zdjęcia dla dziecka.

Rewelacyjny pomysł na prezent a do tego cudna rzecz! Album fotograficzny z imieniem dziecka, wygląda zachwycająco. Jest jedyny w swoim rodzaju, dzięki personalizacji. Biorąc do ręki indywidualny album nazdjęcia z imieniem dziecka od razu wiemy, co zobaczymy w środku :). Zamawiając personalizowany album na prezent lub dla swojego dziecka, możemy wybrać dowolny wzór graficzny. Pośród wielu pięknych i kolorowych grafik, które proponuje ŚwistakPakuje.pl ! Nasze albumy na zdjęcia, są solidne i starannie wykonane. Duży format zapewnia wygodne przeglądanie kart, ze zdjęciami maluszka. Okładka zrobiona z jasnej ekoskóry, została elegancko przeszyta na krawędziach. Super nowoczesna metoda, której używamy przy nadrukowywaniu personalizacji wraz z grafiką na okładkę. Sprawia, że kolory są soczyste i wyraziste, a zdobione trwałe. Każda karta wewnątrz jest w kolorze białym, dzięki czemu zdjęcia pięknie się prezentują. Ponadto strony posiadają, transparentna, samoprzylepną folię, którą można odklejać żeby umieścić pod nią zdjęcie. Fotografie nie niszczą się, ani nie przemieszczają, taka forma wypełnienia albumu jest najbardziej praktyczna.

Personalizowany album na zdjęcia. Prezent z okazji Chrztu Świętego.

Album na zdjęcia dla dziewczynki.

Pierwszy roczek to hasło znajdujące się na albumie fotograficznym z dziewczęcą grafiką. Album dla dziewczynki w jasnych i pozytywnych odcieniach, ślicznie się prezentuje. Na okładce znajduje się dziewczynka w niebieskiej sukience w groszki, trzymająca ogromny bukiet kwiatków w kolorze, jasnego różu. W oddali widać błękitne niebo z chmurkami oraz korony dorodnych, zielonych drzew liściastych. W narożniku okładki możemy dostrzec również kolorowe kwiatki i motyli fruwające nad nimi. Poza uroczą grafiką na skórzanej oprawie, znajdzie się napis – “Pierwszy roczek” oraz imię dziewczynki i hasło – “Najdroższe wspomnienia”. Indywidualne imię maluszka na albumie to świetny element, dodający niepowtarzalnego charakteru.

Album na zdjęcia dla dziewczynki, super prezent na urodzinki lub roczek. Album fotograficzny z imieniem dziecka.

Album na zdjęcia dla chłopca. 

Gdy narodzi się w rodzinie mały bobasek to chcemy zapamiętać wszystkie najdroższe chwile! Album na zdjęcia dla maluszka to perfekcyjne miejsce, gdzie możemy przechowywać te chwile w formie zdjęć. Chłopięcy albumik na zdjęcia wykonany z białej ekoskóry, jest pokryty wyjątkową grafiką, przedstawiającą dżungle i najsłodszych mieszkańców, tej dzikiej krainy! Na środku okładki znajdą się: żyrafa, zebra i małpka, zwierzątka wyglądają bardzo przyjaźnie! Nad nimi nadrukujemy Pierwsze 5 lat + imię lub Pierwsze 3 latka + imię, możecie wybrać ile lat dziecka obejmie album :). Pod gromadką zwierzątek, nadrukujemy zdanie “Najdroższe wspomnienie dzieciństwa“. Całość świetnie wygląda i z pewnością spodoba się każdemu rodzicowi, jak i maluszkowi, gdy już podrośnie. Album do zdjęć z imieniem dziecka, będzie cudowną pamiątką na długie lata.

Dziecięcy album fotograficzny dla dziecka ze zwierzątkami na okłądce i imieniem dziecka.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco