Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Jeden komentarz

Maseczki ochronne wielorazowe dla dzieci i dorosłych

W obecnej sytuacji maseczki ochronne na twarz, stały się obowiązkowym elementem naszej garderoby, jeśli musimy wyjść z domu na zakupy, czy też spacer. Zakrywamy usta i nos, ze względu na bezpieczeństwo zarówno nasze, jak i osób z którymi możemy mieć kontakt w miejscach publicznych. Jest to również skuteczny sposób na zanieczyszczenia, które nas otaczają na każdym kroku w dzisiejszych czasach. Najlepszym rozwiązaniem, są nasze ochronne, a do tego stylowe maseczki na twarz, zakrywające usta oraz nos. Mają biały kolor i są wykonane z delikatnego białego materiału, wewnątrz każdej maseczki znajduje się miejsce na filtr wymienny. Ważne jest aby ten filtr, wymieniać co 6-8h przy stałym użytkowaniu. Nasze maseczki idealnie dopasowują się do twarzy, dzięki tunelom po dwóch stronach. Do nich należy samodzielnie włożyć gumki i w prosty sposób, uregulować maseczkę do własnego rozmiaru. Każda maseczka posiada jedyny w swoim rodzaju nadruk, który pozwoli odróżnić maseczki w domu. Dzieci i dorośli bez problemu odnajdą własną maseczkę, dzięki różnym kolorowym nadrukom. Takie wesołe maseczki, będą super wyglądać, a przy tym dodadzą trochę radości!

W obecnej sytuacji maseczki ochronne na twarz, stały się obowiązkowym elementem naszej garderoby, jeśli musimy wyjść z domu na zakupy, czy też spacer. Zakrywamy usta i nos, ze względu na bezpieczeństwo zarówno nasze, jak i osób z którymi możemy mieć kontakt w miejscach publicznych. Jest to również skuteczny sposób na zanieczyszczenia, które nas otaczają na każdym kroku w dzisiejszych czasach. Najlepszym rozwiązaniem, są nasze ochronne, a do tego stylowe maseczki na twarz, zakrywające usta oraz nos. Mają biały kolor i są wykonane z delikatnego białego materiału, wewnątrz każdej maseczki znajduje się miejsce na filtr wymienny do maseczki ochronnej. Ważne jest aby ten filtr, wymieniać co 6-8h przy stałym użytkowaniu. Nasze maseczki idealnie dopasowują się do twarzy, dzięki tunelom po dwóch stronach. Do nich należy samodzielnie włożyć gumki i w prosty sposób, uregulować maseczkę do własnego rozmiaru. Każda maseczka posiada jedyny w swoim rodzaju nadruk, który pozwoli odróżnić maseczki w domu. Dzieci i dorośli bez problemu odnajdą własną maseczkę, dzięki różnym kolorowym nadrukom. Takie wesołe maseczki ochronne wielorazowego użytku, będą super wyglądać, a przy tym dodadzą trochę radości!

Maseczka ochronna wielorazowa – jak nam pomaga?

Maska ochronna posiada w środku LAM PROTECT, czyli włókninę stworzoną z myślą o zachowaniu czystości, higieny i odporności na bakterie, które nas otaczają. Włóknina jest zabezpieczona specjalistycznym środkiem bakteriobójczym oraz hydrofobowym. Zawiera w sobie jony srebra, które blokują bakterie potrójnym mechanizmem. Antybakteryjne wykończenie włókniny środkiem na bazie srebra, zapobiega niepohamowanemu namnażaniu bakterii na jej powierzchni. Nanocząsteczki srebra wykazują działania bakteriobójcze i grzybobójcze. Naturalna równowaga flory bakteryjnej na skórze ciała nie jest przy tym naruszona. Apretura w Lam Protect to środek antybakteryjny niemigrujący. Oznacza to, że działa w taki sposób, że nie tworzy obszarów hamujących (zgodnie z testem Agar-Diffusionsplattentest (SN 195 920).
Aby zwiększyć wolumen bezpieczeństwa przed bakteriami, które przenoszą się drogą kropelkową włóknina wyposażona została w dodatkową powłokę hydrofobową, która uniemożliwia przenikanie cieczy wewnątrz struktury włókniny. W obecności wilgoci zostają w razie potrzeby uwolnione działające antybakteryjnie jony srebra, które hamują dalsze namnażanie komórek bakterii co sprawia, że chronią Nasze zdrowie. Podsumowując – stawiając na nasze maseczki, z pewnością zadbacie o swoje zdrowie, jak i zdrowie swoich dzieci.

Kolorowe wielorazowe maseczki ochronne.

Jeśli chcesz wprowadzić trochę humoru i koloru do swojej garderoby to koniecznie wybierz, jedną z wielu naszych personalizowanych maseczek z grafikami. Nasze wzory maseczek ochronnych, spodobają się dziecku, nastolatkowi, a nawet dorosłym! Posiadamy maseczki ochronne z uśmiechem :), imieniem dziecka, hasztagiem #ZostańwDomu, zabawnymi tekstami, jak i wąsami, czy wesołymi zwierzątkami. Z naszymi maseczkami, wyróżnisz się na ulicy, czy też na zakupach. Z pewnością każda osoba, która Cię zobaczy uśmiechnie się pod swoją maseczką :). Zwykłe maseczki ochronne, są smutne i nie wyglądają ładnie, za to nasze personalizowane maseczki ochronne pełnią, aż dwie funkcje: ochronną oraz stylową. Z takim uśmiechem na twarzy, wąsami, czy też kolorowymi zwierzątkami, zwalczymy wirusa, raz dwa! Przyjemnie jest nosić coś modnego i ładnego, niż zwykłą zieloną maseczkę, która kojarzy nam się z dentystą, czy też lekarzem. Zobacz wszystkie wzory maseczek dla młodzieży, maseczek dla dorosłych, jak i uniwersalnych maseczek na twarz. Dzięki maseczce ochronnej od SwistakPakuje.pl możesz bezpiecznie zrobić zakupy, iść na spacer, czy też jechać na rowerze. Sportowcy już od dawna używają maseczek z włókniną lam protect, aby uchronić się przed spalinami w mieście podczas biegania, czy też jazdy na rowerze. Sprawdź nasze wszystkie grafiki na maseczki wielokrotnego użytku i zamów je dla siebie i całej rodziny wraz z filtrami wymiennymi.

Sprawdź też płyny dezynfekujące, które będą idealne do zachowania czystości w domu. Dzięki nim nikomu, nie będą straszne bakterie, które wnosimy na sobie, pod butami, czy też na torebkach. Takie środki w tym momencie, są cenne w każdym domu, czy też firmie. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Zdezynfekowanie butów po przyjściu do domu po zakupach, zajmie zaledwie moment, za to zapewni nam pewność, że nie wniesiemy niechcianych bakterii do domu.

Dowiedz się więcej

1 komentarz do “Maseczki ochronne wielorazowe dla dzieci i dorosłych

  1. Bardzo pouczający artykuł 👌👍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco