Opublikowano:

Prezent na narodziny dziecka. Jak wręczyć pieniądze na pępkowe?

Gdy w rodzinie przychodzi na świat maleństwo to, każdy się cieszy! To bardzo wyjątkowy czas przepełniony radością i beztroskimi chwilami z maleństwem. Każdy chce podarować dziecku i rodzicom, coś jedynego w swoim rodzaju co się przyda, co zapamiętaj na długo. Dlatego, jeżeli w Twojej rodzinie narodził się maluszek lub coraz bliżej do narodzin dziecka, to pewnie: zastanawiasz się, jaki dać prezent na narodziny dziecka? Wybierasz się na pępkowe i chcesz podarować coś oryginalnego? Jednak wiesz, że pieniądze na pępkowe/narodziny dziecka to najlepszy pomysł. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy produkt, który jest idealny na prezent z okazji narodzin dziecka. Jeśli jesteście ciekawi, to zapraszamy do kontynuowania lektury, mamy również niespodziankę! Aby zobaczyć jak najwięcej szczegółów i detali, naszej propozycji na prezent z okazji nadrodzin maluszka, mamy dla Was film. Po obejrzeniu naszego filmu już nie będziecie mieli wątpliwości, jaki wybrać prezent na narodziny dziecka!

Gdy w rodzinie przychodzi na świat maleństwo to, każdy się cieszy! To bardzo wyjątkowy czas przepełniony radością i beztroskimi chwilami z maleństwem. Każdy chce podarować dziecku i rodzicom, coś jedynego w swoim rodzaju, coś co się przyda, coś co zapamiętaj na długo. Dlatego, jeżeli w Twojej rodzinie narodził się maluszek lub coraz bliżej do narodzin dziecka, to pewnie: zastanawiasz się, jaki dać prezent na narodziny dziecka? Wybierasz się na pępkowe i chcesz podarować coś oryginalnego? Jednak wiesz, że pieniądze na narodziny dziecka to najlepszy pomysł. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy produkt, który jest idealny na prezent z okazji narodzin dziecka. Jeśli jesteście ciekawi, to zapraszamy do kontynuowania lektury, mamy również niespodziankę! Aby zobaczyć jak najwięcej szczegółów i detali, naszej propozycji na prezent z okazji nadrodzin maluszka, mamy dla Was film. Po obejrzeniu naszego filmu już nie będziecie mieli wątpliwości, jaki wybrać prezent na narodziny dziecka!

Plakat body na pieniądze – prezent personalizowany z metryczką dziecka. 

Nasza propozycja eleganckiego plakatu z piękną grafiką i nowatorskim wzorem body, pod którym można skryć banknoty, to świetny pomysł na oryginalny prezent. Wszystko oczywiście pięknie widać na filmie, w którym omawiamy i prezentujemy wygląd plakatu z metryczką dziecka. Na naszym wideo, znajduje się również instrukcja, w jaki sposób umieścić pieniążki pod wyciętym bodziakiem, jak i co włożyć pod spód, gdy rodzice już będą chcieli wyciągnąć banknoty. Ramka jest efektowna, ma uniwersalny biały kolor, dzięki czemu będzie odpowiednia zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Plakat jest cudną dekoracją i dodatkiem do pokoju dziecięcego, ponieważ można go powiesić na ścianie nad łóżeczkiem lub ustawić na półce. Na obrazku poza body, znajduje się metryczka dziecka z: imieniem, nazwiskiem, datą i godziną urodzenia, wagą, jak i centymetrami. Pod nadrukowaną metryczką, specjalnie na zamówienie dodajemy podpis osoby wręczającej prezent, to subtelny dodatek, który będzie przypominał, od kogo został wręczony prezent z okazji narodzin. Całość jest zachowana w spokojnych, pastelowych barwach imię oraz nazwisko dziecka, wraz z podpisem, jest w kolorze czarnym, a czcionka wybrana do tego projektu idealnie wpisuje się w tematykę prezentu dla dziecka. Metryczka oraz słodkie serduszka i confetti znajdujące się na metryczce, są w modnym odcieniu Baby Blue. Już sama nazwa wskazuje nam na to, że ten kolor to strzał w dziesiątkę. Taki prezent dla dziecka z pewnością wyróżni Cię na tle innych gości i sprawi, że upominek stanie się niebanalną pamiątką na długie lata. Jeśli chcesz zobaczyć z bliska nasz bestseller, który wszyscy tak uwielbiają, to zachęcamy do obejrzenia filmiku na naszym kanale YouTube. A jeśli chcecie zobaczyć, nasze inne propozycje na prezenty z okazji narodzin dziecka to gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki PREZENTY – NA NARODZINY, tam znajdziecie masę wyjątkowych propozycji, które również skradną Wasze serca.

PLAKAT Body Na Pieniądze prezent na narodziny personalizowany

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.