Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki prezent dla faceta wybrać?

Skarbonka w czarnej ramce z czarnym tłem z białym napisem imię Zbieram na tatuaż oraz grafiką w maszynki do tatuażu

Urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Dzień Ojca, a może po prostu bez okazji, szukasz prezentu dla faceta. To zadanie nigdy nie jest proste. Mówi się, że kobiecie łatwo kupić, tym bardziej, że jeśli zapytamy ją co potrzebuje z pewności wymieni masę upominków. Jeżeli zapytamy faceta, to zazwyczaj odpowiedź brzmi: nie wiem, wszystko mam. Wtedy zazwyczaj decydujemy się na piwko, skarpety, albo coś słodkiego. Ale Świstak przyszedł do Was z super pomysłem na prezent dla faceta, coś co zostanie z nim na dłużej, będzie praktyczne, dekoracyjne, a do tego spersonalizowane. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do naszego artykułu w którym znajdziecie film o prezentach dla faceta.

Urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Dzień Ojca, a może po prostu bez okazji, szukasz prezentu dla faceta. To zadanie nigdy nie jest proste. Mówi się, że kobiecie łatwo kupić tym bardziej, że jeśli zapytamy ją, co potrzebuje z pewności wymieni masę upominków. Jeżeli zapytamy faceta, to zazwyczaj odpowiedź brzmi: nie wiem, wszystko mam. Wtedy zazwyczaj decydujemy się na piwko, skarpety, albo coś słodkiego. Ale Świstak przyszedł do Was z super pomysłem na prezent dla faceta coś, co zostanie z nim na dłużej, będzie praktyczne, dekoracyjne, a do tego spersonalizowane. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do naszego artykułu, w którym znajdziecie film o prezentach dla faceta.

Prezent dla faceta

W naszym filmie zobaczycie najfajniejsze propozycje na męski prezent, który będzie idealny na różne okazje. Skarbonka 3D w formie ramki do zawieszenia na ścianie bądź do ustawienia na półce w czarnym kolorze, z transparentną pleksi z przodu. Wewnątrz w zależności od wzoru, znajduje się tło z grafiką i personalizacją, a na szybce kolejny nadruk. Tło znajdujące się w środku jest nadrukowane na sztywnej karcie. Za to grafika na pleksi, jest nadrukowana nowoczesną metodą, która daję efekt trwałego zdobienia. Całość fenomenalnie wygląda i sprawia wrażenie trójwymiarowości. Pieniążki wrzucane do środka, uzupełniają przestań i łączą skarbonkę w całość. Monety oraz banknoty, do skarbonki można wrzucać, za pomocą otworu znajdującego się do góry ramki. Pieniądze można również w łatwy sposób wyciągnąć z ramki, otwierając ją z tyłu. Im więcej różnych walut oraz nominałów, tym prezent przy wręczeniu wygląda ciekawiej. Taki upominek motywuje do oszczędzania na wybrany cel.

Skarbonka dla faceta 3D

W filmie przedstawiamy Wam dwa wybrane przez nas wzory skarbonek, oczywiście w naszym asortymencie, znajduje się o wiele więcej świetnych skarbonek 3D. Pierwsza, którą zobaczycie to skarbonka dla faceta z motorem, czyli “Zbieram na motor”, a druga to “Zbieram na tatuaż”. Każda z tych skarbonek, super wygląda na żywo i jest mega męska! Dlatego na sto procent spodoba się facetowi. Skarbonka z motywem tatuażu ma nadrukowane dwie maszynki do tatuowania oraz napis z imieniem “Kasa Radka zbieram na tatuaż”. Jej projekt jest zachowany w odcieniach czarnym oraz białym. Skarbonka z motorem, oczywiście na samym środku ma super motor oraz tło z trasą, całość świetnie wygląda. Obydwie, są personalizowane i posiadają nadrukowane imię dla podkreślenia indywidualnego charakteru. Prezent z imieniem, zawsze zaskakuje i podoba się obdarowanej osobie. Dlatego jeśli zdecydujesz się na skarbonkę 3D, z personalizacją dla chłopaka, to wywołasz uśmiech na jego twarzy.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco