Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki prezent na Dzień Ojca? Pomysłowe prezenty

Chyba wszyscy zgodzą się ze Świstakiem, że prezent na Dzień Ojca musi być wyjątkowy, taki jak każdy tata jest wyjątkowy 🙂 To właśnie on , opiekował się nami i nadal opiekuje, od pierwszej sekundy naszego życia. Trzeba koniecznie mu za to podziękować prawda? Dajmy poczuć naszemu tacie, że po prostu nam na nim zależy. Jeżeli chcesz pokazać tacie swoje uczucia i wyrazić słowa: “kocham Cię tato” – spróbuj znaleźć u nas fajny i odpowiedni prezent na Dzień Ojca, który będzie znaczył więcej niż milion słów.

Podaruj swojemu tacie na Dzień Ojca, coś niesamowitego, niezwykłego, coś co zostanie z nim na dłużej i będzie codziennie przy nim – jak np. kubek! Wywołaj codzienny uśmiech na twarzy taty, dzięki personalizowanemu kubkowi z jego imieniem i Waszymi postaciami. Oryginalności podarunkowi dodaje możliwość dobrania fryzury zarówno dziecka jak i taty. Każdy tata ma wielką nadprzyrodzoną siłę, ale jednak czasem potrzebny jest i jemu łyk dobrej, ciepłej kawy.

ZESTAW na Dzień Taty Welurowy Prezent w zestawie znajdują się skarpetki, kubek i likrowy.
ZESTAW na Dzień Taty Welurowy Prezent

Aby dobra kawa smakowała tacie jeszcze lepiej, Świstak dołożył do super kubka, kropelkę likwory o smaku whisky 😉 A na deser wyjątkowe skarpety! Taki zestaw umieszczony w eleganckim welurowym pudełku zachwyci każdego tatę!

Spraw radość na Dzień Ojca i wręcz niepowtarzalny prezent, taki jak personalizowane: bidony, notatniki, kubki, a nawet coś słodkiego co z pewnością mu zasmakuje. Bombonierka pełna pysznych krówek w dekoracyjnym opakowaniu – to strzał w dziesiątkę dla każdego łasucha. A może i Ty się załapiesz?

Dla Taty twardziela i znawcy dobrego trunku, najlepszym prezentem będzie personalizowana karafka. Zwłaszcza wtedy gdy ją wypełnisz zacnym trunkiem 🙂 Wieczorny drink od teraz zawsze się będzie kojarzył z ukochaną córką lub synem lub obojgiem naraz 🙂 Estetyczny produkt, z pięknym, trwałym nadrukiem, będzie piękną pamiatką na lata.

Już teraz sprawdź nasze wszystkie, rewelacyjne pomysły na prezenty i upominki z okazji Dnia Ojca. Tylko u nas znajdziesz tyle ciekawych, a do tego oryginalnych upominków dla taty z jego własnym imieniem! Zaskocz swojego tatę na Dzień Ojca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *