Prezenty na Dzień Taty! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Co na prezent na Dzień Nauczyciela? Jakie prezenty na Dzień Nauczyciela – w przedszkolu i w szkole wybrać?

Złota statuetka na kamiennej podstawce z personalizowanym nadrukiem i napisem za rolę super nauczyciela. Napis na marmurowej podstawce zawiera także dane nauczyciela i podpis klasy.

 

Co na prezent na Dzień Nauczyciela?

Zadajesz sobie to pytanie co roku, gdy zbliża się 14 października. Chcesz wyrazić wdzięczność gronu pedagogicznemu za trud włożony w wykształcenie Twojej pociechy i podziękować za pomoc w kształtowaniu charakteru oraz światopoglądu dziecka? Zastanów się, jak najlepiej się odwdzięczyć za taki ogrom pracy. Dzięki tym wspaniałym ludziom nie musisz martwić się o rozwój dziecka – mają nad nim pieczę, gdy jesteś w pracy, nauczają wielu przedmiotów, wspierają proces wychowania.

Jeśli myślisz, że same kwiaty nie wystarczą, podaruj dodatkowo upominek na Dzień Nauczyciela. Nauczycielki w przedszkolu i w szkole będą zachwycone, wzruszone i dumne, gdy oprócz goździków, tulipanów i różyczek, otrzymają pamiątkową koszulkę, skrzyneczkę z drobiazgami: kubkiem, długopisem lub bransoletką. Najbardziej cenione są prezenty, na których jest personalizacjaalbumy, plakaty oraz zdrapki. Rola cioci, nauczyciela oraz wychowawcy wymaga wielu poświęceń, pochłania mnóstwo energii, więc bombonierki i miody są mile widziane. 

Prezenty na Dzień Nauczyciela – pomysłowe i oryginalne

Prezenty na Dzień Nauczyciela nie są obowiązkowe, ale warto na nie zwrócić uwagę. To bardzo miły akcent i zarazem sposób na zyskanie sympatii u grona pedagogicznego. Dzień Nauczyciela jest świętowany w oświatowych placówkach, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Niezależnie od etapu edukacji dziecka. Zaczyna się od przedszkola, a kończy na studiach. To jedyny dzień w roku, gdy to nie uczniowie są najważniejsi, ale nauczyciele. Należy więc tak samo podziękować przedszkolnym ciociom, nauczycielom, wychowawcom, profesorom, pedagogom i dydaktykom. Bez nich kaganek oświaty szybko zgasłby, a uczniowie zamiast kształcenia wybraliby rozrywki i atrakcje, nie zawsze działające na korzyść. Wszak nie od dziś wiadomo, że nauka to potęgi klucz, więc należy docenić tych niezwykłych ludzi oraz nakład pracy, jaki wkładają w nauczanie.

Samo słowo: dziękuję, nie wystarczy. Do klasycznych bukietów, dołącz uniwersalne bądź personalizowane gadżety. Na pewno przydadzą się zestawy długopisów z bilecikiem, na którym widnieje imię nauczyciela oraz kalendarze i notatniki z pomysłową grafiką, koszulki, czy kubki na kawę z zabawnymi napisami. Taki pomysłowy, oryginalny upominek skradnie nie tylko serce pedagoga, ale przyda mu się w codziennej pracy. W notatniku zapisze więcej pozytywnych uwag, w kalendarzu będzie mniej czerwonych podkreśleń, a kawa lub herbata w specjalnym kubku nie wystygnie do końca przerwy. Wszystkie przedmioty będą po latach sentymentalną pamiątką o klasie i konkretnych uczniach – tak wzorowych, jak i urwisach. Uniwersalne i personalizowane podarunki sprzyjają kształtowaniu pozytywnych więzi między gronem pedagogicznym a wychowankami. Pozwalają lepiej się poznać, podkreślić cechy charakterystyczne, w sposób humorystyczny uwypuklić zwyczaje i rytuały. To również dobry sposób na dostrzeżenie indywidualności i odkrycie mocnych stron. 

Prezenty na Dzień Nauczyciela w przedszkolu

Prezenty na Dzień Nauczyciela w przedszkolu są doskonałym pretekstem, aby podziękować ulubionym Paniom i Ciociom za czas, pomysły, kreatywność i opiekę nad najmłodszymi latoroślami. To w ich rękach i pod ich okiem są przez większość czasu Twoje pociechy. To od nich zależy, czy dzieci w kolejnym etapie edukacji, będą chętnie sięgały po książki, a na etapie przedszkolnym – dzieliły się zabawkami, czy uczestniczyły we wspólnych zabawach z rówieśnikami. Za ten trud należy im się nagroda specjalna! Statuetka za rolę Super Nauczyciela będzie powodem do dumy, a zestaw z bransoletką z modnego różowego złota doda uroku codziennemu wizerunkowi Pani Przedszkolanki. Zakładając koszulkę – prezent dla nauczycielki nie tylko poczuje się świetnie, ale będzie to dla niej znak, że doceniasz jej pracę.

Z okazji Dnia Nauczyciela w przedszkolach z reguły jest wesoło. Dzieci deklamują wiersze, urządzane są uroczyste akademie. Wszystko odbywa się w atmosferze gwaru i powszechnej wesołości. Nauczycielki z wczesnoszkolnym przygotowaniem pedagogicznym mają bardzo odpowiedzialne zadanie. Zasługują na personalizowany certyfikat, na którym oprócz personaliów pedagoga, znajduje się myśl Arystotelesa: 

“Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem,

Jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”

Certyfikat w formie plakatu jest oprawiony w eleganckie ramki. Można go powiesić na ścianie w przedszkolu, w gabinecie pedagogicznym lub w domu. To jedyne w swoim rodzaju wyróżnienie, które nie tylko jest elementem dekoracji, ale także przypomina o najistotniejszej nauczycielskiej roli. 

Upominek na Dzień Nauczyciela w szkole

Upominek na Dzień Nauczyciela w szkole można wręczyć również z innych okazji. Praktyczne kubki, kalendarze i notesy przydadzą się zawsze. Drobny podarunek to idealny sposób na okazanie wdzięczności ciału pedagogicznemu. Nada się również jako podziękowanie za zorganizowanie interesującej wycieczki, przygotowanie wartościowej lekcji, czy pogratulowanie awansu wychowawcy. Opiekunom klasy na pewno spodoba się plakat dla wychowawcy z motywem drzewa serc. Prezent na Dzień Nauczyciela w postaci plakatu z podpisami uczniów nada się również na upominek na pożegnanie roku szkolnego. Personalizowany napis:

”Dziękujemy za prowadzenie nas za rękę, otwieranie umysłów, kształtowanie przyszłości i dawanie serca, a przede wszystkim za piękne wspomnienia!”

Wzruszy każdą wychowawczynię oraz każdego wychowawcę. Może zainspirować do budowania efektywnej więzi z młodzieżą, wspólnego dialogu i sukcesów pedagogicznych.

Dowcipnym podarunkiem są koszulki z grafiką i nadrukiem oraz kubki na kawę. Nauczycielka w koszulce z napisem: Dziś nie pytam, zrobi furorę w całej klasie, zyska popularność i zdobędzie przychylność uczniów. Taki prezent to świetny start na drogę edukacji i dobra wróżba na udaną relację z nauczycielem. Uniwersalną koszulkę dla nauczyciela można uczynić wyjątkową. Koszulki z personalizacją, na których oprócz imienia pedagoga jest napis, że jest to nauczyciel na 6+ oraz tekst, że dobry nauczyciel uczy, a świetny – taki jak on – inspiruje, dostarczają powodów do dumy. To taki drobiazg, a jaki prestiż dla wychowawcy! Atrybutem nauczyciela jest dziennik klasowy oraz oczywiście kubek z kawą. Klasyczny kubek zyska na oryginalności, gdy pojawi się na nim personalizowany nadruk z nauczycielskim imieniem, napisem: najlepszy nauczyciel/najlepsza nauczycielka i typowo szkolną grafiką z motywem tablicy, książki, czy globusa.

Jak zapakować prezent dla nauczyciela?

Jak zapakować prezent dla nauczyciela, by wyglądał elegancko i schludnie? To zależy od rodzaju podarunku. Personalizowane albumy, plakaty w ramkach, czy notesy wystarczy zapakować w ozdobny papier. Kubki na kawę można jedynie przewiązać kolorową wstążką lub włożyć do torebki prezentowej z motywem kwiatów, lub przyborów szkolnych. Na wino, czy ulubiony koniaczek wychowawcy świetnie nadają się metalowe tuby, na cukiereczki bądź krówki woreczki z organzy. Każdy z drobiazgów powinien nie tylko wzruszać, sprawiać radość, ale i perfekcyjnie się prezentować.

Najlepiej w tej roli sprawdzą się zestawy prezentów w drewnianych skrzyniach, czy to słodkie upominki, czy gustowne bransoletki dla pań nauczycielek. Dla ciała pedagogicznego obu płci znakomitym patentem są zestawy, wewnątrz których znajdują się: elegancki długopis na stabilnej podstawce oraz inkrustowane pióro mogące być zakładką do książki.  A na osłodę – zestaw miodów w drewnianej skrzyneczce.  

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco