Prezenty ślubne dla Pary Młodej zobacz

Opublikowano Dodaj komentarz

14 PAŹDZIERNIKA czyli Dzień Nauczyciela. Pomysły na wyjątkowy prezent

Prezenty na Dzień Nauczyciela! Wspaniałe święto już niedługo przed nami. Dzień nauczyciela to szczególny dzień w naszej kulturze, który zawsze jest uroczyście obchodzony. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele przychodzą w tym dniu uroczyście ubrani, aby wspólnie obchodzić święto. Każda szkoła w Polsce szykuje uroczystości na Dzień nauczyciela, odbywają się tego dnia uroczyste apele, przyznawane są nagrody dla tych najbardziej zasłużonych belfrów oraz uczniowie obdarowują ich prezentami.

Wspaniałe święto już niedługo przed nami. Dzień nauczyciela to szczególny dzień w naszej kulturze, który zawsze jest uroczyście obchodzony. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele przychodzą w tym dniu uroczyście ubrani, aby wspólnie obchodzić święto. Każda szkoła w Polsce szykuje uroczystości na Dzień nauczyciela, odbywają się tego dnia uroczyste apele, przyznawane są nagrody dla tych najbardziej zasłużonych belfrów oraz uczniowie obdarowują ich prezentami.

Aby wyjść poza ramy tradycji i nie wręczać nauczycielowi kolejny raz kwiatów, na świstakowej stronie znajdziecie specjalną kategorię, w której znajdują się prezenty dla ukochanych nauczycieli

KUBEK DLA NAUCZYCIELA

Warto pamiętać że oprócz kredy, dziennika i stosu kartkówek atrybutem nauczyciela jest również kubek. Zmaga się on od rana do nocy z zadaniami związanymi z życiem szkoły i uczniów, więc mocna kawa o poranku czy kojąca nerwy melisa podczas sprawdzania testów jest czymś nieodzownym w pracy nauczyciela. W naszej zakładce prezenty na dzień nauczyciela znajdziecie ciekawe propozycje na prezent jakim jest kubek

Urocze kubki dla kochanej Pani, która oddaje całe serce swoim uczniom, spędza wolny czas na organizowaniu zajęć do lekcji to wspaniały prezent. Każdy z obdarowanych belfrów będzie zadowolony z takiego prezentu.

NOTES Z NAZWISKIEM

Powszechnie wiadomo także, że nauczyciele mają swoje kajeciki na tajemnicze zapiski i adnotacje. Zamiast nudnych szaro-burych okładek z wydawnictw możecie pomyśleć o notatniku z personalizowaną okładką.​

Elegancki notes z personalizowaną okładką oraz piękne wzory kwiatowe na tle przydymionego błękitu to idealny pomysł na upominek dla Waszej rozmarzonej polonistki czy niepoprawnej marzycielki, którą jest nauczycielka plastyki. Pani będzie zachwycona, gdy dostanie taki wyjątkowy prezent stworzony z myślą o niej.

Dla nauczycieli, którzy mają duże poczucie humoru, czasem sami się z Wami pośmieją na lekcji mamy również zeszyt do notatek specjalnych ? Okładka ze stertą książek oraz zabawnym podpisem Notatki ze Szkolnej Ławki może świadczyć o tym, że wewnątrz znajdują się najciekawsze wytwory uczniowskiej interpretacji oraz wyobraźni – czyli tzw. kwiatki. Macie w szkole nauczyciela, który wręcz kolekcjonuje najlepsze cytaty, aby potem przekazać je potomnym i oczywiście odczytać na głos? Jeśli tak to świetnie, ponieważ mamy idealny prezent właśnie dla takiego nauczyciela

KUBEK DLA HOOBYSTY

Panu od informatyki możecie podarować kubek grafika, na pewno będzie ucieszony, a ukochany nauczyciel od w-fu, który jest fanem piłki nożnej padnie z zachwytu i zrobi fikołka ze szczęścia, gdy podarujcie mu kubek fana footbolu.

W TROSCE O ZDROWIE NAUCZYCIELA

Możecie zadbać o zdrowie Waszych kochanych nauczycieli obdarowując ich wyjątkowym prezentem w ślicznym opakowaniu. Drewniana skrzynka z miodami oraz kartą dedykacyjną dla nauczyciela sprawi, że obdarowany belfer poczuje się na prawdę wyjątkowo, a także dacie mu do zrozumienia jaki jest dla Was ważny.

Świstak Wam również zapakuje kubek dla nauczyciela matematyki, chemii czy geografii. Oczywiście grafika na kubku idealnie oddaje charakter przedmiotu, którym zajmuje się Wasz ulubiony belfer.

BOGATA OFERTA PREZENTOWA NA DZIEŃ NAUCZYCIELA

Jeśli wiecie czym interesuje się nauczyciel możecie podarować mu prezent związany z jego hobby…. oraz tym czym zajmuje się w wolnym czasie. Ciekawe czy nauczyciele mają wolny czas… Może trochę podczas wakacji. Jeśli zaskoczycie opiekuna czymś więcej, na pewno to doceni. Każdy nauczyciel uwielbia gdy jego uczniowie są pomysłowi oraz kreatywni.

Podarujcie wielbicielowi astrologii plakat z jego znakiem zodiaku oraz układem gwiazd, a pasjonatowi podróży może przypadnie do gustu personalizowany album na wspomnienia z podróży?​

Kto wie, może zaimponujecie takim upominkiem nauczycielowi? Może odwoła, alb o chociaż przełoży ten zapowiedziany już miesiąc temu test?

Pamiętajcie, że nauczyciel zawsze wkłada całe swoje serce i duszę, aby przekazać swoja wiedzę i umiejętności podopiecznym. Podarujcie na Dzień Nauczyciela wychowawcy wyjątkowy prezent. Nic tak nie motywuje do działania jak wdzięczność i zaangażowanie ucznia.

Nauczycielka, którą nazwiecie najlepszą wzruszy się do łez i zapamięta Waszą klasę na długie lata. Wystarczy chwila namysłu, burza młodych mózgów i nasz świstakowy sklep, abyście uczynili święto nauczyciela jeszcze bardziej wyjątkowym dla nich samych.

 

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco