Prezenty na Dzień Taty! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Personalizowane prezenty dla pracowników na Święta Bożego Narodzenia – czy wiesz jaki upominek ucieszy członków Twojego zespołu?

Bombka choinkowa to piękna dekoracja na choinkę. Idealnie sprawdzi się jako upominek na Święta Bożego Narodzenia.

Prezenty są ważnym elementem tradycji świątecznej, dlatego zwyczaj ich wręczania przyjął się również w firmach. Prezenty na Boże Narodzenie z firmowym logo to zarazem świetny pomysł na promocję firmy niskim kosztem, jak i na umacnianie więzi oraz  relacji społecznych wśród pracowników korporacji. Personalizowane prezenty na Boże Narodzenie dla pracowników to nowy trend, ale bardzo sympatyczny i trafny. Obdarowana osoba, widząc swoje imię na upominku na pewno poczuje się zaszczycona i wyróżniona. W końcu to prezent z myślą o niej, a nie uniwersalny – dla wszystkich! Dzięki temu zabiegowi zyskasz większe zaufanie i lojalność pracowników do Twojej firmy!

Prezenty są ważnym elementem tradycji świątecznej, dlatego zwyczaj ich wręczania przyjął się również w firmach. Prezenty na Boże Narodzenie z firmowym logo to zarazem świetny pomysł na promocję firmy niskim kosztem, jak i na umacnianie więzi oraz  relacji społecznych wśród pracowników korporacji. Personalizowane prezenty na Boże Narodzenie dla pracowników to nowy trend, ale bardzo sympatyczny i trafny. Obdarowana osoba, widząc swoje imię na upominku na pewno poczuje się zaszczycona i wyróżniona. W końcu to prezent z myślą o niej, a nie uniwersalny – dla wszystkich! Dzięki temu zabiegowi zyskasz większe zaufanie i lojalność pracowników do Twojej firmy!

Jest wiele rodzajów prezentów na świąteczną okazję, które cieszą się powodzeniem i popularnością. Bardzo chętnie wybierane są zestawy gotowych prezencików w specjalnych opakowaniach, czy skrzyniach. Są również bardziej ekskluzywne podarunki, które możesz ofiarować managerom, czy szefom działów. Masz do wyboru świąteczne łakocie, czy specjalnie zdobione etykiety na wino z personalizacją, jak również ozdoby do udekorowania świątecznego drzewka, czy mieszkania.

Co dla pracowników na święta?

Co dla pracowników na święta, aby atmosfera wyczekiwania powodowała dreszczyk emocji? Prezenty to tylko jedna ze składowych budujących świąteczny nastrój w firmie. Pierwszy to świąteczna premia i miejsce zorganizowania przyjęcia wigilijnego. W tym szczególnym – 2020 roku sytuację dodatkowo komplikuje pandemia koronawirusa. Dlatego to właśnie personalizowane upominki odegrają główną rolę. Obostrzenia dotyczące ilości osób na konkretnym metrażu i trudna sytuacja w branży gastronomicznej powodują, że w tym sezonie wręczanie upominków ograniczy się do firmy, opłatki firmowe będą symboliczne, a prezenty świąteczne dla pracowników na Boże Narodzenie zamówić można będzie wyłącznie w internecie

Skoro rok jest taki wyjątkowy, to pomyśl o personalizowanych upominkach dla zespołu.

Jakie prezenty na Boże Narodzenie wybiera się dla pracowników?

Jakie prezenty na Boże Narodzenie najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie? Jakie upominki najłatwiej jest wzbogacić o element personalizacji? Jakie opakowanie będzie najbardziej efektowne i reprezentacyjne? Czy postawić na jeden, ale droższy i prestiżowy prezent, czy może zestaw wyselekcjonowanych świątecznych drobiazgów? Czy można ograniczyć się jedynie do wręczenia świątecznych łakoci w ładnym opakowaniu? Pytań jest całkiem sporo! Żeby trafnie wytypować rozwiązanie zasadniczego problemu, co do rodzaju upominków, musisz wziąć pod uwagę kilka aspektów:

  • budżet;
  • ilość pracowników;
  • przeznaczenie prezentu;
  • czas realizacji zlecenia;
  • rodzaj opakowania.

Zastanów się przede wszystkim nad budżetem, jaki na ten cel chcesz przeznaczyć. Osobie, której zlecisz zadanie wybrania prezentów dla załogi, będzie łatwiej oszacować rodzaj prezentu. Nie bez znaczenia jest również ilość pracowników do obdarowania. Mając te dwie zmienne, z resztą pójdzie jak z płatka. Przeznaczenie prezentu może mieć walor praktyczny, rozwijający kreatywność, pamiątkowy, czy edukacyjny. O ile zdecydujesz się na personalizowane prezenty dla pracowników na Święta Bożego Narodzenia, pamiętaj, żeby zamówić je odpowiednio wcześniej! Opakowania upominków mogą być rozmaite – od klasycznych torebek prezentowych, czy papieru do pakowania po eleganckie pudełka z tworzyw sztucznych oraz naturalnych skrzynek drewnianych.

Jaki prezent dla pracowników na Święta? Kobiecy, męski, czy uniwersalny? 

Jaki prezent dla pracowników na Święta wybrać dla kobiet, a jaki dla mężczyzn? Czy takie prezenty się znacząco różnią? Zestaw świąteczny dla kobiety ma na celu zadbanie o podtrzymanie ciepła w ognisku domowym – już antyczne, greckie Westalki pilnowały, by święty ogień nie zgasł. Ciepłe, mięciutkie skarpetki, zapachowa świeczka i pluszowa gwiazdka – zawieszka świetnie poradzą sobie z tym zadaniem. Prezenty w zestawach na Boże Narodzenie dla męskiej załogi skupiają się na ogół na mocniejszych trunkach, skarpetkach świątecznych, czy ekskluzywnych pralinkach z likierem w kształcie mini buteleczek z markowymi alkoholami. 

Wina z personalizowanymi etykietami w postaci świątecznego nadruku, życzeń i imienia osoby obdarowanej ucieszą i panie i panów. Któż z nas nie lubi w zimowy wieczór rozgrzać się lampeczką wytrawnego wina? Gdy chcesz podarować szlachetny alkohol wspólnikowi, wspólniczce, czy kontrahentom, wykorzystaj skrzynkę z naturalnego drewna – prezent wtedy wygląda bardziej prestiżowo, a nadrukowane na niej logo jest świetną reklamą Twojej firmy. Koniecznie dołącz do prezentu ciasteczko świąteczne z wróżbą w opakowaniu z logo firmowym!

Praktyczny prezent dla pracowników na święta

Praktyczny prezent dla pracowników na święta to taki upominek, który przyda się w efektywnym wypełnianiu codziennych obowiązków zawodowych, ale także poza miejscem pracy. Kalendarze na 2021 rok, wizytowniki, czy notatniki to prawa ręka zapracowanego członka zespołu – pomieszczą ważne kontakty, są znakomitą bazą mailingową, pozwalają na organizację czasu i świetnie zastępują pamięć o wszystkich ważnych spotkaniach, wydarzeniach oraz eventach. 

Zimą w każdym gospodarstwie domowym wydatki są większe, dlatego coś praktycznego do domu pomoże bez wątpienia zminimalizować koszty. Dekoracje świąteczne z personalizacją to strzał w 10! Bombka akrylowa, sianko wigilijne, stroik na Boże Narodzenie, wieniec bożonarodzeniowy oraz żywy wianek na pewno zostaną wykorzystane do stworzenia świątecznej atmosfery w domowym zaciszu.

Jak zapakować personalizowane prezenty świąteczne?

Pakowanie personalizowanych prezentów na Boże Narodzenie dla pracowników nie musi stanowić większego wyzwania. Nawet jak nie masz zdolności manualnych i cierpliwości do prac plastycznych, możesz zdecydować się na prezenty w skrzyniach, czy pudełeczkach. W tym wypadku, personalizacja stanowi element dekoracyjny prezentu. Stawiając na łakocie świąteczne, pamiętaj że są już one w dedykowanych okazji, świątecznych opakowaniach. Krówki oraz czekoladki mają kolorowe papierki z uniwersalnym napisem: Wesołych Świąt i świąteczną grafiką, natomiast ciasteczka świąteczne z wróżbą – przezroczyste opakowania ozdobione personalizowaną etykietą. 

Meta description: Prezenty dla pracowników na Święta to element świątecznej tradycji. Sprawdź, czym kierować się podczas wyboru personalizowanych prezentów. Zamów je w Świstak Pakuje!

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco