Prezenty ślubne dla Pary Młodej zobacz

Opublikowano Dodaj komentarz

Skarby w Drewnianych Skrzyniach

Świstak wiele godzin siedział i myślał na tym, że fajnie jest mieć wyjątkową skrzynię z wyjątkową zawartością. Zawsze można coś w nich przechować, zgromadzić czy umieścić wyjątkowe podarunki. Nie zwlekając zbyt długo pomysłowy Świstak odezwał się do kolegi Bobra – przedyskutował wątek drewnianych skrzyń i specjalnie dla Was stworzył zestawy prezentowe niemalże na każdą okazję. Wszystkie pomysły pozamykał w drewnianej skrzyni… Zapewniamy, że każdy znajdzie skarb, którego poszukuje.

Świstak wiele godzin siedział i myślał na tym, że fajnie jest mieć wyjątkową skrzynię z wyjątkową zawartością. Zawsze można coś w nich przechować, zgromadzić czy umieścić wyjątkowe podarunki. Nie zwlekając zbyt długo pomysłowy Świstak odezwał się do kolegi Bobra – przedyskutował wątek drewnianych skrzyń i specjalnie dla Was stworzył zestawy prezentowe niemalże na każdą okazję. Wszystkie pomysły pozamykał w drewnianej skrzyni… Zapewniamy, że każdy znajdzie skarb, którego poszukuje.

Zacznijmy od najmłodszych. Zestaw prezentowy z okazji narodzin dziecka to super zestaw, który zawiera prezenty dla rodziców jak i ich dzidziusia. Drewniana skrzynia zawiera piękne ciuszki dla maluszka oraz upominki dla rodziców – personalizowany kubek z imieniem, w wersji dla mamy oraz dla taty. Oczywiście Świstak pomyślał też o tym, żeby skrzynka została piękną pamiątką i umieścił wewnątrz niej ozdobną kartę z tekstem gratulacji.

Chwilę narodzin dziecka należy odpowiednio upamiętnić, dlatego w świstakowych skrzynkach znajdziecie też taką wyjątkową, która jednocześnie zawiera wszystkie informacje, jakie powinna mieć metryczka. Oczywiście mamy coś na coś na prezent z okazji Chrztu Świętego – niezbędnik dla maleństwa czy elegancką pamiątkę, która skrywa Biblię.

Drewniana skrzynka jako zestaw prezentowy z okazji urodzin to też świetny pomysł na sprawienie komuś wyjątkowego prezentu. Urodzinowe wydanie naszej drewnianej skrzyneczki podbije serce każdego Solenizanta. Pyszna Herbatka oraz kubek z imieniem oraz ozdobną kartą umieszczoną z treścią życzeń to upominek, do którego nie musisz nic już więcej dodawać, nawet zbędne jest opakowanie – przecież skrzynka wszystko dokładnie pomieści.

Pamiętajcie też, że Dzień Babci oraz Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami – o nich też oczywiście pomyśleliśmy i stworzyliśmy w ścisłej współpracy z naszym Świstakiem skrzynie pełne skarbów dla Waszych kochanych Dziadziusiów i Babć. Najważniejsze to uśmiech bliskiej osoby, po otworzeniu skrzyneczki prezentowej – szczęście wypisane na twarzy – masz to jak w banku ?

Mamy skrzynki na każdą okazję dla każdej osoby. Możesz podziękować mamie, babci, tacie, siostrze czy przyjaciółce, dla każdej z tych wyjątkowych osób przygotowaliśmy pięknie ozdobioną skrzynkę z niesamowitą zawartością.

Skrzynka Zestaw prezentowy dla Mamy Najlepsza Mama na Świecie 

Skrzynka Prezent dla Taty Najlepszy Tata na Świecie z Kubkiem i Szarfą

Skrzynka dla Rodziców Mega zestaw Kwiecista Marsala.

Postawą są też zabawne zestawy prezentowe, które mają rozbawić do łez, ale też być wyjątkową pamiątką z okazji okrągłych 30-tych urodzin. Za pomocą naszej drewnianej skrzyneczki możesz też wyznać miłość swojej drugiej połówce, uczcić jej urodziny czy sprawić niespodziankę na Walentynki – Skrzynka dla Ukochanej Osoby Jesteś Moim Wszechświatem to nasza propozycja dla zakochanych.

Świadek i Świadkowa to też ważne osoby, dlatego jeśli planujecie ślub nie zapomnijcie o tym, żeby podziękować swoim świadkom. Wiadomo, że organizacja ślubu to bardzo czasochłonne zajęcie, więc aby Was odciążyć Świstak ma dla Was gotową propozycję na zestawy prezentowe, które rzecz jasna zapakował w drewniane skrzynie.

Wszystko o czym dziś wspomnieliśmy to super prezenty, które zapakowaliśmy w drewniane skrzynie. Oprócz tego, że forma prezentu jest wyjątkowa to i drewniana skrzynka zostanie piękną pamiątką, a zarazem miejscem do przechowywania skarbów. Pomyślcie o najbliższych i zaskoczcie ich nietuzinkowym prezentem jakim jest oryginalny zestaw w drewnianej skrzyni. Nasza bogata oferta daje Wam możliwość znalezienia upominku na każdą okazję.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco