Prezenty na Dzień Taty! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Pomysł na prezent na Walentynki dla ukochanej osoby.

Nie wiecie, co kupić dla Tej Jedynej – dziewczyny, żony i dla Ukochanego – chłopaka, męża na Walentynki? A może by tak prezent dla obojga? Nie wiemy czy istnieje idealny prezent walentynkowy ale wiemy od czego zależy. Całkowicie zależy tylko i wyłącznie od osobowości obdarowującego. Dzień zakochanych powinien być zaskakujący i przyjemny.

Nasz pomysł na najlepszy prezent dla dwojga to coś użytecznego, coś ozdobnego i coś chwytającego za serce. Jednym słowem 3 w 1. Czy to możliwe? Oczywiście!

Nie wiecie, co kupić dla Tej Jedynej – dziewczyny, żony i dla Ukochanego – chłopaka, męża na Walentynki? A może by tak prezent dla obojga? Nie wiemy czy istnieje idealny prezent walentynkowy ale wiemy od czego zależy. Całkowicie zależy tylko i wyłącznie od osobowości obdarowującego. Dzień zakochanych powinien być zaskakujący i przyjemny.

Nasz pomysł na najlepszy prezent dla dwojga to coś użytecznego, coś ozdobnego i coś chwytającego za serce. Jednym słowem 3 w 1. Czy to możliwe? Oczywiście!

DLA DUSZY

Proponujemy Wam zestaw składający się z 3 plakatów, łączących się w jedną całość – tak jak życie złączyło wasze serca.

Niebywale eleganckie plakaty i efektowna prosta ramka, stanie się ozdobą Waszego salonu lub sypialni. Tryptyk nasz sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jego uniwersalna forma, spójna grafika, a zarazem prostota stworzą niepowtarzalny obraz. Więc mamy coś dla duszy i dla ciała. Dzięki takiemu podarunkowi, spędzicie wspólnie wiele magicznych wieczorów.

Zestaw plakatów z personalizacją, sprawi, że prezent będzie bardzo wyjątkowy.

DLA CIAŁA

Tak jak całość tworzą dwie połówki jabłka, tak nasz tryptyk w połączeniu z winem z Waszymi imionami stanie się w pełni gotowym arcydziełem. Ukochana druga połowa z pewnością ucieszy się na taki prezent niespodziankę. Dzień zakochanych to wyjątkowy czas.

Pokazujcie, że kochacie się każdego dnia w roku.

Prześliczna etykieta na wino, nowocześnie zaprojektowana jest utrzymana w kolorystyce czarno-białej, co idealnie pasuje do zaproponowanego tryptyku plakatów z Waszymi imionami.  To będzie dopełnienie dla ciała.

Butelka dobrego wina, przyozdobiona fantazyjnym personalizowanym napisem zawierającym Wasze imiona, wywoła na pewno zachwyt, szeroki uśmiech i motyle w brzuchu u każdej zakochanej osoby.

Takie zestawienie to idealny prezent walentynkowy na wieczór i poranek.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco