Prezenty na Dzień Taty! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Dzień Ojca

Kiedy przypada Dzień Matki , pamiętamy, gorzej z kiedy jest Dzień Ojca. W Polsce jest ono obchodzone corocznie 23 czerwca. Świstak przypomina aby przy okazji złożenia najlepszych życzeń, zrobić Tacie jakąś miłą niespodziankę.

Kiedy przypada Dzień Matki , pamiętamy, gorzej z kiedy jest Dzień Ojca. W Polsce jest ono obchodzone corocznie 23 czerwca. Świstak przypomina aby przy okazji złożenia najlepszych życzeń, zrobić Tacie jakąś miłą niespodziankę.

Szczególnie na tę okazję, Świstak przygotował kilka propozycji pod hasłem “prezent dla Taty” .

 

COŚ PRAKTYCZNEGO

Dla mężczyzn ceniących sobie praktyczne podarunki, Świstak przygotował wspaniałe, pojemne (bo 6-cio miejscowe) drewniane nosidło. To idealny pomysł na prezent dla Taty, zwłaszcza gdy ceni sobie zarówno wygodę jak i oczywiście bursztynowy napój – piwo ? To ważne aby ulubiony chmielowy napój Taty można było bezpiecznie transportować w dowolne miejsce np. do ogrodu, po co tyle chodzić. To zapewne najbardziej niezbędny przedmiot potrzebny do życia dla każdego mężczyzny. Podbij serce swojego taty.

NA SŁODKO

Słodki prezent dla Taty to jedna najpopularniejszych form prezentu. Bo kto nie lubi od czasu do czasu odrobinę słodkości?! Każdy lubi. Świstak tak zapakował każdą króweczkę, że nic tylko podziwiać i spożywać. Podziwiać, bo opakowanie w przepięknie zdobione papierki i w dodatku w ślicznym pudle z dedykacją. Personalizowana bombonierka sprawi, że Tata poczuje się doceniony i kochany, a Ty zobaczysz uśmiech na jego twarzy. Kto wie, może załapiesz się na jedną krówkę?

NA CO DZIEŃ

Prezent dla Taty z okazji Dnia Ojca, którym mógłby się cieszyć codziennie? Mamy dla Ciebie super propozycję. Ceramiczny kubek ze specjalnym napisem. Napisem, który poruszy serce Taty do granic. Codziennie pijąc poranną kawę będzie mógł czytać słowa płynące prosto z serca. Takie podziękowania za ojcowską opiekę i miłość – to wyjątkowy prezent.

DLA NAJLEPSZEGO NA ŚWIECIE

Z okazji Dnia Ojca podziękowania za miłość, za troskę i cierpliwość. Za poświęcony czas, za naukę i wskazówki życiowe. Możesz to wszystko wyrazić jednym prezentem dla Super Taty. Podaruj mu pomysłowy i pięknie zaprojektowany zestaw. Zamknij w małym pudełku Wasze wspomnienia i zabawy. Pozwól im trwać w pamięci. Bo Tata to Twój Super Bohater.

NA WSPÓLNY WIECZÓR

Dzień Ojca to wyjątkowy dzień. Warto go spędzić razem na przykład przy lampce ulubionego wina Taty. Dużym zaskoczeniem oprócz oczywiście trunku, będzie elegancka etykietka na nim. Życzenia znajdujące się na etykiecie możesz edytować samemu. Dzięki temu możesz wyrazić wszystko to, co dyktuje ci serce. To wino przyprawione szczyptą miłości będzie smakowało Wam wyjątkowo. To taki czas tylko dla Was, który zapamiętacie na długo.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco