Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

JAK PODAROWAĆ PIENIĄDZE W PREZENCIE ŚLUBNYM? NAJNOWSZE TRENDY

Wydarzenie jakim jest ślub jest emocjonujące zarówno dla przyszłej pary młodej, jak i samych zaproszonych gości. Przyszli świeżo upieczeni małżonkowie przez wiele miesięcy planują oraz czynią przygotowania ślubne. Zaproszeni goście także mają nie lada wyzwanie, ponieważ trzeba przemyśleć odpowiednio wcześniej kreację, wziąć wolne w pracy, ale przede wpaść na pomysł co podarować jako prezent ślubny.

Wydarzenie jakim jest ślub jest emocjonujące zarówno dla przyszłej pary młodej, jak i samych zaproszonych gości. Przyszli świeżo upieczeni małżonkowie przez wiele miesięcy planują oraz czynią przygotowania ślubne. Zaproszeni goście także mają nie lada wyzwanie, ponieważ trzeba przemyśleć odpowiednio wcześniej kreację, wziąć wolne w pracy, ale przede wpaść na pomysł co podarować jako prezent ślubny.

Obecnie, najnowszym trendem jest obdarowywanie pary młodej pieniędzmi. Można pomyśleć, że jest to trochę banalne, mało atrakcyjne i oklepane. Jednak dumając nad tym tematem trochę dłużej, sami dochodzimy do wniosku, że przecież para młoda już dawno razem mieszka, często ma już mieszkanie oraz wszystkie niezbędne domowe sprzęty, co im więcej do życia potrzeba? Oczywiście morze miłości i duuużo pieniędzy na spełnienie najskrytszych wspólnych małżeńskich marzeń.

Wychodząc naprzeciw potrzebom gości weselnych stworzyliśmy kilka gadżetów, za pomocą których wręczone pieniądze jako prezent ślubny będą nie tylko papierkami w białej kopercie, a wyjątkową, pamiątką!

Sprawdźcie nasze świstakowe propozycje na to, jak możecie uatrakcyjnić prezent ślubny. Są to najnowsze oraz najciekawsze propozycje na oprawę wręczanej gotówki. Wykażcie się kreatywnością, a podarowane z okazji ślubu pieniądze będą także miłą pamiątką i wspomnieniem, zwłaszcza, gdy o zawartości będzie przypominała już tylko opróżniona ramka ?

 

ZASTRZYK Z GOTÓWKI

Oczywiście każdy z nas wie, że młoda para na swój życiowy wspólny oraz samodzielny start potrzebuje dużo pieniędzy, czyli powszechnie nazywany zastrzyk gotówki. Wszyscy wiemy czym jest zastrzyk gotówki, jednak świstakowe propozycje nadają nowego znaczenia temu sformułowaniu.

Dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń polecamy naszą nowość – zastrzyk gotówki prezent dla Pary Młodej w ramce. Ramka jest oprawiona szklaną szybko, którą należy zbić w razie potrzeby – czyli w przypadku, gdy Para Młoda chciałabym dostać się do otrzymanej w prezencie ślubnym gotówki. To jeszcze nie koniec atrakcji – ponieważ zastrzyk będzie zastrzykiem, dopiero gdy otrzymane w zestawie wraz z ramą strzykawki napełnicie gotówką!! Tak zapakowany prezent ślubny, jakim są pieniądze, na pewno nie umknie uwadze ani parze młodej, ani innym gościom ? Ponadto wewnątrz personalizujemy treść dlatego sama rama będzie piękną oraz zabawną pamiątką ślubną.

Nieco bardziej rozbudowaną formą zastrzyku gotówki dla pary młodej jest drewniana skrzynka ze strzykawkami do napełnienia gotówką oraz czekoladowymi monetami. Gdy zdecydujecie się podarować w prezencie ślubnym pieniądze w naszej skrzynce, para młoda będzie niewątpliwie ucieszona, jak i zaskoczona, ponieważ oprócz kasy wręczycie młodym małżonkom pamiątkę z życzeniami wewnątrz oraz pysznymi łakociami ?

Przecież początek wspólnego życia to wielkie wydarzenie, wielkie cele oraz marzenia. Jeśli wybieracie się na ślub do pary, która uwielbia podróżować, albo planuje długą podróż, albo właśnie chce uzbierać z prezentów ślubnych na egzotyczną wycieczkę to rama z mapą świata z miejscem na pieniądze dla pary młodej jest idealnym prezentem.

PAMIĄTKOWA RAMKA

W eleganckiej białej ramie znajduje się drukowany specjalną metodą dwuwarstwowy papier kraftowy. Wewnątrz znajduje się geograficzny kontur pięknie odznaczający się przy krawędziach. Właśnie tam jest miejsce na włożenie pieniędzy na prezent ślubny, które stanowić będą tło ? Poniżej oczywiście nasze ukochane życzenia ślubne, które będą opatrzone Waszym podpisem.

Pieniądze dla pary młodej możecie też umieścić na naszym humorystycznym plakacie pierwszy milion na start – humorystyczny nagłówek oraz forma włożenia banknotów wywrze wrażenie na nowożeńcach i wywoła uśmiech na twarzy.

Te oraz wiele innych pomysł na prezent ślubny znajdziecie w naszym świstakowym sklepie w zakładce prezenty – dla pary młodej. Zapraszamy do poszukiwań w naszym sklepie wyjątkowych propozycji na prezent ślubny.

Pieniądze w prezencie ślubnym – racjonalne przesłanki za ich podarowaniem

Spośród wielu możliwości i pomysłów związanych z tym, co podarować w prezencie ślubnym, bardzo popularne są po prostu banknoty. Pieniędzy nigdy dość. Argumentów za podarowaniem rozsądnej kwoty jest wiele. Pieniądze to prezent niezwykle funkcjonalny i użyteczny. Każda para wyda je na to, co będzie dla nich najbardziej odpowiednie. Może będzie to wymarzona wycieczka, może praktyczny sprzęt AGD, a może samochód lub możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych. Pomimo najlepszego wywiadu wśród rodziny i znajomych coś może umknąć i zwykły prezent okaże się niezbyt udany. Oczywiście podczas uroczystości ślubnej prezenty nie są najważniejsze, jednak niezwykle miło jest, kiedy upominki są trafione, a radość nowożeńców szczera.

Podarowanie pieniędzy w prezencie ślubnym budzi czasem kontrowersje. Są zdecydowani zwolennicy, jak i zdecydowani przeciwnicy tego rozwiązania. Wszyscy oni mają swoje racje. Jednak w XXI wieku podarowanie pieniędzy wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ młoda para, u progu nowego, wspólnego życia, powinna sama podejmować również trudne decyzje związane z gospodarowaniem finansów. To procentuje na przyszłość.

Bilety ze znakiem wodnym

Podjęcie decyzji o podarowaniu pieniędzy to jedno, a kwestia jak je podarować na prezent ślubny to zupełnie inna sprawa. Skoro para młoda doskonale będzie wiedziała czego się spodziewać w prezencie, to należy zadbać o odpowiednią oprawę i wręczyć pieniądze w królewskim stylu, dbając o nutkę szaleństwa i dużą dozę romantyzmu oraz humoru. Jak połączyć te pierwiastki? Z pewnością nie jest to bardzo trudne zadanie. Jak ciekawie zapakować pieniądze na prezent? Kiedy pomysł na pieniądze w prezencie rodzi się w głowie w bólach, warto skorzystać ze świetnych gotowych rozwiązań. Zastrzyk gotówki lub pieniądze w pamiątkowej ramce to znakomite pomysły. Idealnie, kiedy prezent jest personalizowany, wtedy para młoda rzeczywiście czuje, że prezent przygotowany został z myślą o nich. Pieniądze, “kapusta”, szmal, bilety ze znakiem wodnym… Wiele synonimów, jedno znaczenie. To bardzo dobry prezent.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco