Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Jak zachować wspomnienia na długie lata?

Każdy z nas kocha podróżować. Jak zachować wspomnienia z naszych wojaży na długie lata? Świstak ma na to sposób. Księgi wspomnień. Wspomnień z wakacji, podróży i ważnych wydarzeń. 

Każdy z nas kocha podróżować. Jak zachować wspomnienia z naszych wojaży na długie lata? Świstak ma na to sposób. Księgi wspomnień. Wspomnień z wakacji, podróży i ważnych wydarzeń.

Z PODRÓŻY

Wakacyjne wspomnienia z wędrówek. Las, góry, słońce, szmer potoków. Tak to jest coś co chcemy zatrzymać na długie zimowe wieczory przed kominkiem. Księga Album Wspomnień Nasze podróże to nie lada gratka dla miłośników podróżowania. Ten wyjątkowy album możesz mieć teraz zawsze przy sobie. Na bieżąco możesz robić zapiski, notatki, opisy ciekawych miejsc, ciekawe opowieści czy legendy. Ta Księga jest tak poręczna, że z pewnością zmieści się do twojego plecaka. To wygodny format A5. Takie zapiski i notatki mogą być cenną pamiątką dla twojej rodziny z Twoich pieszych wędrówek.

Księga Przygody podróże po świecie to kolejna pozycja dla miłośników podróżowania. Nasze paszporty pełne cudownych, egzotycznych i kolorowych pieczątek, dawno poszły już do lamusa. Dlatego teraz warto mieć ze sobą w podróży naszą księgę wspomnień. Teraz możecie z każdego miejsca na ziemi zbierać dowody swojej obecności.  Ta księga będzie wyjątkowym miejscem na wszelkie pamiątki związane z odwiedzaniem i zwiedzaniem różnych ciekawych miejsc. Róbcie notatki, zapisujcie ciekawostki z miejsc które odwiedzacie. Pamięć o Waszych przygodach pozostanie na długo.

Z WAKACJI

Plaża, piasek, słońce, morze … wakacyjny czas. Ten czas kochamy wszyscy. Kochamy i chcemy zatrzymać jak najdłużej. Teraz Księga wspomnień z wakacji zatrzyma ten cudowny, ciepły, wakacyjny relaks na swoich kartach. Gromadźcie pamiątki, zdjęcia, anegdoty i wpisy od spotkanych osób. Zapisujcie ciekawe miejsca, warte wspomnienia i odwiedzenia ponownie jak na przykład – wędzona rybka u Pana Janka w Darłowie. To świetna zabawa, dzięki której gdy za oknem będzie prószył śnieg, Wy wrócicie do gorących wspomnień, które Was na pewno ogrzeją.

Twoja najlepsza przyjaciółka wybiera się na wymarzone wakacje? To na pewno wiąże się z niezwykłymi przygodami i nowymi znajomościami ? Sprezentuj jej niesamowitą formę pamiętnika, aby żadna z tych letnich chwil nie uleciała i nie uległa zapomnieniu. Księga na wakacyjne wspomnienia w mig zapełni się wspomnieniami z wakacyjnych wojaży. Będzie co wspominać i opowiadać przy kawce i ciasteczku.

W ofercie posiadamy również:

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco