Prezenty na Dzień Taty! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Zaproszenia na urodziny dziecka

Przed Tobą duże wyzwanie czyli urodziny Twojego dziecka? Zależy Ci, aby zorganizować dla swojej pociechy przyjęcie, które będzie wspominała przez bardzo długi czas? Chcesz stworzyć prawdziwie bajkowy klimat, dzięki czemu maluszek poczuje się naprawdę wyjątkowo? Już od samego początku – zadbaj o każdy szczegół tego ważnego wydarzenia. Postaw na piękne zaproszenia na urodziny dziecka, które Wasze dziecko z całą pewnością będzie wręczało dziadkom, ciociom czy koleżankom i kolegom.

Przed Tobą duże wyzwanie czyli urodziny Twojego dziecka? Zależy Ci, aby zorganizować dla swojej pociechy przyjęcie, które będzie wspominała przez bardzo długi czas? Chcesz stworzyć prawdziwie bajkowy klimat, dzięki czemu maluszek poczuje się naprawdę wyjątkowo?

Już od samego początku – zadbaj o każdy szczegół tego ważnego wydarzenia. Postaw na piękne zaproszenia na urodziny dziecka, które Wasze dziecko z całą pewnością będzie wręczało dziadkom, ciociom czy koleżankom i kolegom.

W sklepie SwistakPakuje.pl zaopatrzysz się w naprawdę wyjątkowe zaproszenia urodzinowe. Inspiracją są uwielbiane przez maluchy postaci z bajek, które mogą być zaczątkiem do stworzenia niesamowitej imprezy tematycznej, z której każdy będzie wracał z uśmiechem na ustach!

MORSKIE OPOWIEŚCI

Jeżeli Wasza mały jubilat jest zafascynowany morskimi opowieściami, zaproszenie na urodzinki Wesoły Wieloryb w bajkowych głębinach będzie idealne. Dziecięca grafika i piękne kolory to idealne połączenie na zaproszeniu od małego chłopca. Teraz tylko wystarczy wypełnić kogo zapraszamy i gdzie oraz o której odbywa się super zabawa.

Wasza córeczka jest zafascynowana morskimi, bajkowymi postaciami? Mamy dla niej piękne zaproszenie na urodzinki Syrenka. To specjalnie dla wszystkich fanek głębin morskich, egzotycznych rybek i podwodnych podróży powstała ta piękna grafika. Wszystkie zaproszone wielbicielki muszelek i syrenek będą zachwycone takim zaproszeniem.

Z NIESPODZIANKĄ

Jeżeli lubisz niespodzianki, to te zaproszenia są stworzone idealnie na urodzinki Waszego dziecka. Posiadają przepiękną, pastelową, dziecięcą grafikę, a ich niesamowitą cechą jest to, że pytanie o przybycie ukryte zostało pod zdrapką. Wszyscy zaproszeni będą zachwyceni taką formą zaproszenia i będą oczekiwać tej szczególnej daty z niecierpliwością. Zaproszenia na roczek dziecka ze zdrapką to prawdziwy HIT. Na pewno zapadną w pamięci wszystkich zaproszonych gości.

Nasze zaproszenia ze zdrapką mają dwóch bohaterów. Rozbrykanego, wesołego zajączka w kolorach błękitnych dla chłopców i różowych dla dziewczynek oraz uroczego słonika z ptaszkiem gotowego na przyjęcie urodzinowe.

FAN MOTORYZACJI

Mały fan motoryzacji na pewno będzie zachwycony, gdyż zaproszenie Samochodzik spełni jego marzenia o zaproszeniu na urodzinową motoryzacyjną imprezę. To zapowiedź ciekawej zabawy dla małych chłopców zafascynowanych samochodzikami. Stylowy “Garbus” spodoba się na pewno wszystkim zaproszonym gościom.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco