Prezenty ślubne dla Pary Młodej zobacz

Opublikowano Dodaj komentarz

PREZENT DLA KOCHANEJ PANI NAUCZYCIELKI

Prezent dla nauczycielki powinien być wyjątkowy. Każdy dorosły człowiek wśród swych wspomnień z czasów młodości ma również te, które ściśle nawiązują do lat szkolnych. Wiele przygód, pierwsze miłości, kłótnie i przyjaźnie. Wspomnienia szkolne mocno także opierają się na tym co jest związane z nauczycielami. Jeden przedmiot przecież lubiliśmy bardziej, drugi mniej, ale zawsze mocno to wiązało się również z nauczycielem. Po latach dochodzimy do wniosku, że nawet najbardziej wymagający belfer być może okazał się tym, który zapadł nam najbardziej w pamięci. Każda grupa ma swoją ulubioną Panią nauczycielkę czy ukochanego nauczyciela, z którymi po prostu udało się jako klasa nawiązać szczególną więź.

Każdy dorosły człowiek wśród swych wspomnień z czasów młodości ma również te, które ściśle nawiązują do lat szkolnych. Wiele przygód, pierwsze miłości, kłótnie i przyjaźnie. Wspomnienia szkolne mocno także opierają się na tym co jest związane z nauczycielami. Jeden przedmiot przecież lubiliśmy bardziej, drugi mniej, ale zawsze mocno to wiązało się również z nauczycielem. Po latach dochodzimy do wniosku, że nawet najbardziej wymagający belfer być może okazał się tym, który zapadł nam najbardziej w pamięci. Każda grupa ma swoją ulubioną Panią nauczycielkę czy ukochanego nauczyciela, z którymi po prostu udało się jako klasa nawiązać szczególną więź.

Jak to bywa w szkole, nie zawsze było łatwo i kolorowo, ale na pewno był zawsze ktoś kto wyciągnął pomocną dłoń, wytłumaczył temat po lekcjach czy po raz kolejny pozwolił poprawić jedynkę. Warto sprawić także aby nauczyciele, Ci wyjątkowi dla naszych dzieci dostali upominek, który sprawi, że to oni w głębi serca będą mieli wspomnienia po swoich uczniach na długie lata.

 

W jednym ze wcześniejszych wpisów: 14 PAŹDZIERNIKA czyli Dzień Nauczyciela. Pomysły na wyjątkowy prezent przedstawiliśmy kilka propozycji na upominki zarówno dla nauczyciela jak i nauczycielki, dziś jednak chcemy pochwalić się naszymi nowościami, które powstały z myślą o ukochanych Paniach nauczycielkach, które nam towarzyszą od najmłodszych lat, dlatego drodzy rodzice pomyślcie już dziś o prezencie dla ulubionej Pani Waszego dziecka. Niech Wasze dziecko z dumą 14 października podejdzie do niej i podaruje wyjątkowy prezent, który będzie wyrazem jego sympatii, a zarazem podziękowaniem za cierpliwość i wkład w edukację oraz rozwój.

 

KUBEK DLA NAJLEPSZEJ PANI NAUCZYCIELKI

Dla ulubionej Pani nauczycielki, która uwielbia pić herbatki proponujemy nasz personalizowany kubek z imieniem dla najlepszej nauczycielki który dostępny jest w dwóch wersjach graficznych:

Kubek jak widać są pięknie zdobione, tematyczne oraz ciekawe, a herbatka będzie na pewno lepiej smakowała z takiego naczynia. Jeśli chcecie podarować prezent dla Pani nauczycielki, który będzie pyszny, słodki, zdrowy oraz pożywny, a do tego personalizowany to też mamy coś w tym stylu! Pięknie dekorowane skrzynki ze słodkim, zdrowym oraz polskim miodem. W drewnianych skrzynkach umieściliśmy same zdrowe łakocie, które dodatkowo wewnątrz posiadają elegancką, a zarazem wzruszającą dedykację.

SKRZYNKA Z MIODAMI I ŻYCZENIAMI NA DZIEŃ NAUCZYCIELA

Wielka skrzynka z darami natury, która wypełniona jest miodkami, dżemikami oraz herbatkami to nasza najnowsza propozycja na prezent dla Pani nauczycielki, którą cenicie najbardziej. Bogato wypełniona, ale również bogato zdobiona wewnątrz na pewno wprawi obdarowaną Panią w zachwyt. Na pewno nie będzie się spodziewała tego, że te małe chuligany i gałgany tak ją lubią i wykażą się aż takim zaangażowaniem, aby znaleźć prezent wyjątkowy i przygotowany tylko dla niej. Personalizacja sprawi, że na pewno takie będzie czuła wzruszenie i szczęście.

Skrzynka Skarby Natury skrywa wszystko co najlepsze, dlatego jest to idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Nauczyciela dla każdej nauczycielki, która lubi naturalne przetwory.

Oczywiście, abyście mogli wybrać najbardziej trafnie upominek dla nauczycielki mamy również drugą wersję drewnianej skrzyneczki jako prezent na Dzień Nauczyciela. Wewnątrz niej Wasza Pani znajdzie trzy słoiczki z polskim miodem oraz oczywiście kartą dedykacyjną. Cytat wewnątrz jest równocześnie tekstem życzeń, które będą miodem na serce Pani. Możecie spodziewać się łez, ale bez obaw, bo będzie to okazanie uczuć szczęścia i wzruszenia.

NIEZWYKŁE KARTKI Z ŻYCZENIAMI DLA PANI NAUCZYCIELKI

Naszą nowością wśród dostępnych prezentów na swistakpakuje.pl jest personalizowana ZDRAPKA jako Wiadomość do Nauczyciela – PERSONALIZOWANY prezent dla nauczyciela. Oryginalna i dostępna tylko u nas kartka ze wzruszającym cytatem. Ba! Mało tego, pewne słowo jest ukryte pod zdrapką, dlatego aby odczytać całość Pani nauczycielka będzie musiała użyć specjalnej zawieszki, która jest dołączona do kartki, a ta zapakowana jest z kolei w złotą kopertę. Piękne tło kartki i ozdobna czcionka sprawiają, że prezent dla Pani prezentuje się bardzo elegancko. Każda obdarowana osoba będzie bardzo mile zaskoczona, gdy otrzyma prezent jakim jest karta z życzeniami oraz wiadomością ukrytą pod zdrapką

Kolejna wersją kartki z życzeniami, to plakat, który stworzyliśmy specjalnie z myślą o dniu 14 października. Wydruk ma format a4 i jest oprawiony białą ramą, która z tyłu ma klasyczną nóżkę, ale również haczyki. Taki plakat z życzeniami dla Pani nauczycielki będzie mógł zawisnąć na honorowym miejscu w klasie lub Pani może sobie go postawić na swoim biurku. Kartki mają to do siebie, że długo są przetrzymywane, dlatego macie pewność, że w tym roku Wasz upominek na Dzień Nauczyciela nie zostanie tak jak kwiatki po kilku dniach wyrzucony do kosza, a przetrwa długie, długie lata…

PREZENT DLA ZABIEGANEJ NAUCZYCIELKI

Możecie również stworzyć fajny zestaw prezentowy dla Pani, podarować jej kubek oraz plakat lub kubek i notes. O notesie jeszcze nie wspominaliśmy, dlatego jeszcze krótka notka i o tym. Każdy nauczyciel ma dużo spraw do załatwienia, a wszystkich obowiązków nie zdoła zapamiętać. Spersonalizowany notatnik z imieniem i nazwiskiem na okładce oraz pięknym motywem kwiatowym jako zdobienie na pewno Pani nauczycielce przypadnie do gustu. Romantyczny wzór zdobienia podbije serce każdej romantyczki. A na pewno w Waszej szkole jest taka nauczycielka.

Zaglądajcie na naszą stronę swistakpakuje.pl. ponieważ znajdziecie tam prezenty na każdą okazję, ale dziś zapoznajcie się z kategorią Prezenty ➡ Na Dzień Nauczyciela 

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco