Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

KOSMICZNE URODZINKI Dziecka czyli Space Party

Urodzinki dziecka to bardzo ważne wydarzenie malucha oraz rodziców. Obecnie każde przyjęcie nie jest organizowane przypadkowo, a raczej jest ściśle związane z tym co solenizant lubi najbardziej. Naszym najnowszym pomysłem na dekoracje urodzinowe na przyjęciu dziecka są urodzinki w stylu Kosmicznym. Tak, to nie żart! Pozwólcie sobie na odrobinę dziecięcej beztroski i oderwijcie się od Ziemi, ponieważ zapraszamy na kosmiczną podróż po naszych urodzinkowych dekoracjach w stylu Space Party.

O tym jak można wspaniale urządzić przyjęcie z okazji urodzin pisaliśmy już wcześniej proponując inne ciekawe aranżacje i dekoracje na urodzi

Urodzinki dziecka to bardzo ważne wydarzenie malucha oraz rodziców. Obecnie każde przyjęcie nie jest organizowane przypadkowo, a raczej jest ściśle związane z tym co solenizant lubi najbardziej. Naszym najnowszym pomysłem na dekoracje urodzinowe na przyjęciu dziecka są urodzinki w stylu Kosmicznym. Tak, to nie żart! Pozwólcie sobie na odrobinę dziecięcej beztroski i oderwijcie się od Ziemi, ponieważ zapraszamy na kosmiczną podróż po naszych urodzinkowych dekoracjach w stylu Space Party.

O tym jak można wspaniale urządzić przyjęcie z okazji urodzin pisaliśmy już wcześniej proponując inne ciekawe aranżacje i dekoracje na urodziny dziecka ale dziś o naszym najnowszym pomyśle, dla tych co lubią bujać w obłokach, albo jeszcze wyżej 😉

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA NA URZĄDZENIE URODZIN DZIECKA

Wszyscy wiem, że dzieci to zawsze zamieszenie, a już zwłaszcza, gdy odbywają się urodzinki któregoś z nich. Niczego na takiej imprezie nie można zabronić, a jak powszechnie wiadomo wyobraźnia dziecięca nie zna granic i wszystko może się zdarzyć. Znakomitym wyjściem z sytuacji, a także bezpiecznym dla dzieci jest jednorazowa, urodzinowa zastawa.

Kolekcja urodzinowa Kosmos ma w sobie wszystko co potrzebujecie, aby urządzić dziecku urodziny w stylu kosmicznym. Przybyli goście będą zachwyceni, a oczy wręcz wyskoczą im z orbit z zachwytu 😉

KOSMICZNA ZASTAWA

Gadżetem numer jeden na kosmicznych urodzinach są szalenie ciekawe niby zwykłe serwetki papierowe. Ale pamiętajcie, że u świstaka nie znajdziecie nic banalnego, a serwetki też są jedyne w swoim rodzaju.

Zanim dzieci zaczną wycierać swoje umorusane od bitej śmietany buzie najpierw ukaże im się przed oczami układ słoneczny. Tak! naszej serwetki papierowe z kolekcji Kosmos są niczym niebo z układem planet! Mega ciekawa propozycja na dekorację nie tylko dla najmłodszych! Serwetki papierowe z układem słonecznym wiernie go przedstawiają, a dzieci będą miały fajną zabawę.​

Serwetki zawsze występują jako dodatek do zastawy, dlatego i talerzy dla małych kosmicznych łasuchów nie może zabraknąć. Aby całe przyjęcie było odlotowe koniecznie musicie mieć również talerzyki papierowe z najnowszej kolekcji. Jak już udajecie się w przestrzeń kosmiczną to musi być to zorganizowane w odlotowym stylu.

Talerzyki w kształcie rakiety kosmicznej… To także jest już u nas! Talerzyk-rakieta w kolorze granatowo-srebrnym z ognistym ogonem zachwyci każdego astronautę, ale kosmitę również;)

No z takich talerzy nawet największy niejadek pochłonie kosmicznie wielką porcję ciasta… To będzie prawdziwa odyseja kulinarna, gdy zaserwujecie poczęstunek urodzinowy na rakiecie.

Zatem jak już macie talerzyki to i o kubeczkach na pyszną lemoniadę należałoby pomyśleć. Aby uprościć zadanie dorosłym, a dzieciom zaserwować bezpieczną zabawę, kubeczki również powinny być bezpieczne dla dzieci, więc najlepsze będą te papierowe.

Oczywiście w kolekcji Kosmos znajduje się również i ten produkt. Kubeczki papierowe z dekoracją w stylu Space Party dodadzą uroku całej dekoracji, a ich metaliczny srebrny kolor sprawia, że wyglądają jak zbudowane z tego samego materiału co prawdziwa rakieta kosmiczna! I jeszcze ten napis: Space Adwenture… kubeczki tylko dla odważnych.

Oczywiście do talerzyków, serwetek oraz kubeczków możecie u nas również dobrać odpowiednie dla dzieci sztućce. Mamy w swojej ofercie drewniane widelce oraz drewniane noże, które idealnie sprawdzą się w kosmicznej aranżacji.

ODLOTOWE DEKORACJE NA URODZINOWE ŁAKOCIE

Temat urodzinowej zastawy mamy już za sobą, teraz należy pomyśleć o tym co na przyjęciu urodzinowym jest najważniejsze czyli słodkości. Punkt programu czyli urodzinowy tort powinien być także udekorowany w kosmicznym stylu. Wystarczą małe dekoracje, kilka sprytnych chwytów dekoracyjnych, a wierzch tortu może stać się powierzchnią innej planety. Toppery na tort, z których możecie ułożyć wręcz kosmiczną scenkę to najlepsze dekoracje na tort!

Astronauta, rakieta gwiazdy, meteor a nawet pies-kosmonauta arcy-oryginalne dekoracje, które możesz mieć już teraz. Dzieci będą zachwycone kosmicznym tortem, jednak nie zapominajmy również o najważniejszym momencie na urodzinach, którego solenizant nie może się doczekać…

Zdmuchiwanie świeczek i moment pomyślenia życzenia to najważniejsza chwila… !

Możecie sprawić, że i ten moment będzie niezwykły. Świeczki na tort w różnych kosmicznych kształtach to właściwie formalność. Będzie to Wasza wisienka na torcie, a raczej świeczki na torcie, który może się prezentować właśnie tak:

Jeśli planujecie pieczenie babeczek na urodzinki Waszego dziecka to na to też mamy pomysł. Aby wyglądały niczym łakocie prosto z Marsa wystarczy je udekorować właściwymi ozdobami. Pikery i papilotki do dekoracji babeczek są równie odjechane jak pozostałe elementy, które znajdziecie w naszej najnowszej kolekcji Kosmos.

Cała ekipa świstaka codziennie pracuje nad tym, aby najważniejsze dla Was i Waszych najbliższych dni były niezapomniane oraz wyjątkowe.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco