Prezenty na Dzień Dziecka! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Pomysły na praktyczne prezenty na Dzień Babci

Dzień babci to idealny dzień, aby wnuki mogły podziękować za obecność, opiekę oraz wsparcie. Warto zadbać, aby dzieci mogły w tym dniu złożyć swojej babci piękne życzenia oraz podarować wyjątkowy prezent. Jest kilka pomysłów na ciekawe prezenty. Niektóre z nich można wykonać samodzielnie, inne zaś kupić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Pomysł na prezent dla babci

Dzień babci obchodzą wszystkie babcie, zarówno te mające dorosłe wnuki, jak i te, które dopiero co doczekały się pierwszych wnucząt. Często babcie dostają prezenty, a ich rodzaj uwarunkowany jest wiekiem wnucząt. Zazwyczaj małe dzieci samodzielnie robią laurki i rysunki dla babć. Jest to idealny sposób na przejawienie swojej miłości i wdzięczności dla babci. Rodzice jednak mogą zadbać o to, aby prezent był jeszcze ciekawszy i dołączyć do niego mały drobiazg. Dzieci będą mogły dołączyć go do samodzielnie wykonanego prezentu, a rodzice pokażą, że doceniają rolę, jaką babcia odgrywa w życiu całej rodziny. Z kolei dorosłe wnuki samodzielnie mogą poszukać ciekawego prezentu dla babci. Będzie to wspaniałe podziękowanie za lata pomocy i wsparcia, które mogła dać tylko kochającą babcia.

Prezenty jako podarek od młodszych wnuków

Młodsze dzieci (a raczej ich rodzice) znajdą pomysłowe prezenty na Dzień Babci w naszym sklepie internetowym. Warto pamiętać, że taki prezent nie musi być kosztowny, bo będzie prezentem od dziecka, które chce go podarować wraz z laurką i życzeniami. Najważniejsze, aby dziecko wiedziało, że prezent jest dowodem wdzięczności i pamięci. Przykładem takiego prezentu może być rękawica kuchenna “Najlepsza babcia na Świecie”. Ten prezent będzie idealny zwłaszcza w przypadku wnuków, które uwielbiają przysmaki serwowane przez swoje babcie. Będzie on docenieniem jej umiejętności, pamiątką, ale także bardzo przydatnym gadżetem. Kolejnym fajnym prezentem dla młodszych dzieci będzie Certyfikat “Super Babcia”. Nie jest to najbardziej praktyczny prezent na całym świecie, ale na pewno każda babcia się z niego ucieszy. Może on stanowić samodzielny prezent lub dodatek do innego prezentu. Warto zachęcić dziecko także do samodzielnego wykonania takiego podarunku. Zamiast laurki lub rysunku dziecko może samodzielnie wykonać certyfikat.

Praktyczne prezenty dla babci, czyli zgodnie z zainteresowaniami

Wszystkie babcie ucieszą się na pewno z prezentów praktycznych, których będą mogły używać codziennie lub realizować przy ich użyciu swoje pasje. Warto zastanowić się zatem, czym interesuje się babcia i co robi w wolnym czasie. Dla babć, które lubią robótki ręczne jak haftowanie, robienie na drutach, czy szycie można sprawić zestaw do szycia lub haftowania, komplet włóczek lub inne przydatne materiały. Jest to też świetna okazja, aby babcia wprowadziła wnuki w tajniki swojej pasji. Większość babć interesuje się także gotowaniem, dlatego ucieszą się one z przyborów kuchennych, zwłaszcza jeśli będą podpisane one specjalną dedykacją dla babci. Przykładem takie prezentu może być dostępna na naszej stronie internetowej Deska “Szef Kuchni”, na którą naniesiony jest grawer z imieniem babci i okazjonalną grafiką. Z kolei dla babć, które są fankami ogrodnictwa, można postarać się o przybory przydatne w ogródku. Choć Dzień babci obchodzi się w styczniu, to już podczas pierwszych wiosennych dni będzie można skorzystać z przydatnych gadżetów. Wybierając praktyczne prezenty, trzeba po prostu wziąć pod uwagę, co babcia lubi robić w wolnym czasie. Wówczas trafiony prezent jest gwarantowany!

Dla starszych wnuków, czyli czas pomyśleć o babci

Starsze wnuki mogą pozwolić sobie na jeszcze więcej, kupując prezent dla babci. Po pierwsze dlatego, że mają większe fundusze, po drugie znają swoją babcię już trochę lepiej i może z innej strony, a po trzecie wypada im podarować takie rzeczy, których nie mogłoby wręczyć dziecko. Starsze wnuki mogą z powodzeniem podarować babci ulubiony alkohol, którego potem mogą skosztować wspólnie z babcią. Jest to też mało kłopotliwy prezent, bo można go kupić praktycznie wszędzie, chyba że chce się, aby etykieta była personalizowana. W naszym sklepie można znaleźć etykietę wino na Dzień Babci . Innym pomysłem na prezent dla babci może być samodzielne przygotowanie księgi wspomnień w postaci albumu ze zdjęciami całej rodziny. Taki prezent rozczuli na pewno każdą babcię. Osobistym prezentem będą także wszelkie personalizowane prezenty jak kubki, skrzyneczki z gadżetami i inne rozwiązania. W przypadku braku pomysłów lub czasu w roli prezentu doskonale sprawdzą się także uniwersalne czekoladki. Są smaczne i z całą pewnością wypada dać je babci.

Wielkie wyjście, czyli bilet na wyjątkowe wydarzenie

Jeśli babcia jest nadal aktywną osobą, można jej podarować bilety do kina, teatru lub na koncert. Można jej dać dowolność w tym, kogo zabierze ze sobą lub wybrać się wraz z nią. Taki prezent na pewno zachęci babcię do wyjścia z domu i spędzenia czasu w zupełnie nowy sposób. Ciekawym pomysłem jest także połączenie tego prezentu z prezentem na Dzień Dziadka. W ten sposób dziadkowie będą mogli razem wybrać się w ciekawe miejsce. Można zaprosić ich także do restauracji na obiad lub kolację. Starsze osoby na pewno poczują się docenione i szczęśliwe w takiej sytuacji.

Najważniejszy jest wspólnie spędzony czas

Bez względu na to, jakie prezenty podaruje się swojej babci i tak najważniejsze są życzenia oraz czas, jaki spędzi się z nią w tym dniu. Starsze osoby łakną kontaktu ze swoimi wnukami, chcą spędzać z nimi czas oraz uczyć ich nowych rzeczy. Warto dać im na to szansę. Prezent powinien być po prostu pamiątką i symbolem. Nie wolno zapominać o tym kupując wyjątkowe prezenty. Czasem lepiej jest poświęcić więcej czasu na znalezienie drobiazgu, z którego babcia naprawdę się ucieszy, niż kupować bardzo drogie prezenty. Do każdego prezentu powinien jednak zostać dołączona uwaga, czas na rozmowę z babcią, zrozumienie i miłość. Dzień Babci jest w końcu najlepszym dniem na to, b podziękować za babciom za całe dobro, jakim obdarzały przez lata swoje wnuki.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco