Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Skarbonka na dobry początek!

Personalizowana skarbonka 3D z dedykacją na ślub na delikatnie błękitnym tle z napisem na Wspólne marzenia i imionami Pary młodej

Pieniądze niestety nie rosną na drzewach, nie posiadamy też niestety niewysychającego źródełkiem. Banał? A jednak dla dziecka, a nawet nastolatka – nie jest to takie oczywiste. Nam również trudno czasem zabrać się za oszczędzanie.

Myśląc właśnie o pragnieniach, które możemy zrealizować za pomocą pieniędzy,  stworzyliśmy unikatowy produkt. Skarbonka. Uważamy, że skarbonka to dobry początek do nauki oszczędzania, jak rozpoczęcia realizacji swoich planów i pragnień. Już od dziecka powinniśmy wyrabiać w naszych pociechach chęć zbierania pieniędzy z przeznaczeniem na określony cel. Bo jak to mówią czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci 🙂

 

 

Skarbonka jest nieodłącznym elementem na drodze ku oszczędnościom i stabilizacji finansowej. Ta niezwykle prosta w swojej funkcji dekoracja ma ogromną moc. Uczy oszczędności i cierpliwości oraz nagradza, gdy zajdzie potrzeba wypłacenia zgromadzonych w niej środków. Drewniana skarbonka może przyjąć najróżniejsze kształty i rozmiary. Zamknięta szczelnie rozbudza ciekawość do samego końca. Wyposażona w przezroczystą szybkę pozwala na bieżąco kontrolować odłożony kapitał. Niezależnie od wieku, to obowiązkowy element, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Skarbonka dla dziecka jest najlepszym prezentem do nauki oszczędności i zarządzania własnymi pieniędzmi. Skarbonka dla pary młodej to doskonały podarunek na dob000ry początek wspólnego życia. W stałym związku skarbonka pozwoli na odłożenie kapitału na nieoczekiwany remont, naprawę auta, czy wymarzone wakacje.

Pieniądze niestety nie rosną na drzewach, nie posiadamy też niestety niewysychającego źródełkiem. Banał? A jednak dla dziecka, a nawet nastolatka – nie jest to takie oczywiste. Nam również trudno czasem zabrać się za oszczędzanie.

Myśląc właśnie o pragnieniach, które możemy zrealizować za pomocą pieniędzy,  stworzyliśmy unikatowy produkt. Skarbonka. Uważamy, że skarbonka to dobry początek do nauki oszczędzania, jak rozpoczęcia realizacji swoich planów i pragnień. Już od dziecka powinniśmy wyrabiać w naszych pociechach chęć zbierania pieniędzy z przeznaczeniem na określony cel. Bo jak to mówią, czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci 🙂 Skarbonka dla dziecka, jest najlepszym prezentem do nauki oszczędności i zarządzania własnymi pieniędzmi.

Dziecko dzięki transparentnej szybce będzie mogło obserwować, jak z każdą wrzuconą złotówką rośnie stosik monet. Nic tak nie zachęca do dalszego działania, jak widoczne efekty dotychczasowych wysiłków. Rozpoczynając oszczędzanie, wybierzcie wspólnie z dzieckiem cel, na który przeznaczony zostaną zaoszczędzone pieniądze. To naprawdę ważne, by ten cel był atrakcyjny 🙂

Skarbonka jest nieodłącznym elementem na drodze ku oszczędnościom i realizacjom planów. Ta niezwykle prosta w swojej funkcji dekoracja ma ogromną moc. Uczy oszczędności i cierpliwości oraz nagradza, bo gdy zajdzie potrzeba gotówkę mamy na wyciągnięcie ręki. Skarbonka może przyjąć najróżniejsze kształty i rozmiary. Nasza propozycja to biała ramka z transparentną szybką z pleksi oraz dekoracyjną kartą na tylnej ściance skarbonki. Właśnie przez szybkę możemy na bieżąco kontrolować odłożony kapitał. Niezależnie od wieku, ten widok na pewno będzie cieszył, bo skarbonka to obowiązkowy element, którego nie może zabraknąć w żadnym domu.

Skarbonka dla Pary Młodej to doskonały podarunek na dobooory początek wspólnego życia. W stałym związku skarbonka pozwoli na odłożenie kapitału na nieoczekiwany remont, naprawę auta, czy wymarzone wakacje. Równie dobrze pieniądze, można zbierać na szaleństwo, czyli weekend w luksusowym SPA lub wypad do Paryża. Zebrane pieniądze z wesela będą cieszyć podwójnie, gdy umieścicie je w tak oryginalnej oprawie. Dodatkowa personalizacja będzie pamiątką na długie lata, z tego tak ważnego wydarzenia w Waszym życiu. Nareszcie szare koperty mogą spokojnie odejść do lamusa.

Męska skarbonka? O tak! To idealny prezent dla każdego mężczyzny z charakterem. Mocny w postanowieniu o nowym aucie, lub wyprawie w Himalaje, a może jego marzeniem są nowe szpilki dla żony? 🙂 Każdy pomysł jest godny realizacji, a więc czas na oszczędzanie. Większa mobilizacja, gdy widzisz jak fundusze na nową brykę rosną z dnia na dzień. W razie braku dalekosiężnych marzeń i celów, zawsze można zebrać kasę na męski wypad za miasto lub na miasto 😉

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco