Prezenty na Dzień Taty! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Dzień Nauczyciela, czyli 5 TOP propozycji na prezent

Prezenty na Dzień Nauczyciela - baner reklamowy

Jak co roku nie wiadomo kiedy mijają wakacje i nadchodzi rozpoczęcie roku. Potem, jak już wszystko wróci na właściwe tory, uczniowie i drogie grono pedagogiczne przyzwyczai się i do życia, które kręci się wokół szkoły, właściwie mija wrzesień. A wraz z początkiem października trzeba się już ostro wziąć za poszukiwania prezentów dla nauczycieli, dyrekcji, wychowawców. W zasadzie wszystkim pracownikom szkoły. Zatem 14 października już na początku września niemalże jest za pasem. A ta data to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły, klasy, uczniów i nauczycieli. Świstak, trzymając rękę na pulsie gromadzi szereg propozycji na prezent z okazji Dnia Nauczyciela. W świstakowym archiwum znajdziecie wpisy dotyczące podarunków na tę okazję, które serdecznie polecamy: Co na prezent na Dzień Nauczyciela? Jakie prezenty na Dzień Nauczyciela – w przedszkolu i w szkole wybrać? oraz 14 PAŹDZIERNIKA, czyli Dzień Nauczyciela. Pomysły na wyjątkowy prezent

Ale my nie stoimy w miejscu i codziennie zamieniamy nasze pomysły i projekty w gotowe upominki. I w tym roku szkolnym 2021/2022 przygotowaliśmy 5 TOP pomysłów na prezenty, którymi można obdarować opiekunom szkoły 14 października.

Powyżej przedstawiliśmy krótki przewodnik po najlepszych naszym zdaniem prezentach dla nauczyciela lub wychowawcy. Każdy z nich niesie za sobą pewne przesłanie, a personalizacja pozwoli Wam jako klasie wyrazić siebie i to, co chcecie przekazać za sprawą podarunku swojemu ulubionemu nauczycielowi lub wychowawcy. Warto o dacie 14 października pomyśleć już dziś i przejrzeć naszą kategorię prezenty na dzień nauczyciela w sklepie z upominkami na każdą okazję swistakpakuje.pl

Jak co roku nie wiadomo kiedy mijają wakacje i nadchodzi rozpoczęcie roku. Potem, jak już wszystko wróci na właściwe tory, uczniowie i drogie grono pedagogiczne przyzwyczai się i do życia, które kręci się wokół szkoły właściwie mija wrzesień. A wraz z początkiem października trzeba się już ostro wziąć za poszukiwania prezentów dla nauczycieli, dyrekcji, wychowawców i w zasadzie wszystkim pracownikom szkoły. Zatem 14 października już na początku września niemalże jest za pasem. A ta data to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły, klasy, uczniów i nauczycieli. Świstak, trzymając rękę na pulsie gromadzi szereg propozycji na prezent z okazji Dnia Nauczyciela. W świstakowym archiwum znajdziecie wpisy dotyczące podarunków na tę okazję, które serdecznie polecamy: Co na prezent na Dzień Nauczyciela? Jakie prezenty na Dzień Nauczyciela – w przedszkolu i w szkole wybrać? oraz 14 PAŹDZIERNIKA, czyli Dzień Nauczyciela. Pomysły na wyjątkowy prezent

Ale my nie stoimy w miejscu i codziennie zamieniamy nasze pomysły i projekty w gotowe upominki. I w tym roku szkolnym 2021/2022 przygotowaliśmy 5 TOP pomysłów na prezenty, którymi można obdarować opiekunom szkoły 14 października.

TOP 1 – Nauczyciel bez kawy to … niewyspany i groźny nauczyciel

Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że oprócz stosu książek, notatek, sprawdzianów uczniowskich i zeszytów nauczyciel tuż po dzwonku na lekcję potrafi na najmniejszym palcu prawej lub lewej ręki jakimś cudem dzielnie niesie kubek ze swoim napojem życia. Zważywszy na zabiegany tryb życia nauczyciela niekiedy kawa lub herbata przez długie godziny trwania życia szkolnego są jedynym ciepłym pożywieniem dla niego. Uczniowie powinni zadbać o komfort pracy ulubionego nauczyciela, a tym bardziej wychowawcy, coby dobre oceny mogły być stawiane przez niego lekką ręką. Jak się do tego przyczynić? Nic prostszego! Kubek termiczny na kawę lub herbatę, z wygodnym, szczelnym zamknięciem to strzał w dziesiątkę i gadżet, który pokocha Wasz poczciwy belfer. Elegancki w wyglądzie i praktyczny w użyciu kubek na kawę z pewnością nie raz przyczyni się do uratowania honoru klasy! Ponadto kunsztownie wykonany grawer z imieniem nauczyciela, który połyskuje w metalicznym blasku będzie powodem do dumy w pokoju nauczycielskim. Nie trzeba również wspominać o tym, że imienna sygnatura na kubku będzie wyraźnym oznacznikiem naczynia z kawą, a tym samym podpisem do kogo ten życiodajny napój w środku należy. Z takim kubkiem, który utrzymuje długo właściwą temperaturę napoju, a przy tym jest szczelnym i wygodnym w korzystaniu nauczyciel będzie mógł intelektualne góry przenosić i wspinać się na szczyty swojej cierpliwości.

TOP 2 – Jak cię widzą tak cię piszą – a długopis to niezbędny do egzystencji szkolnej przedmiot

Długopis, kiedyś pióro to niezbędny w pracy nauczyciela element, bez którego rozpoczęcie zajęć lekcyjnych czy sprawdzanie kartkówek nie ma racji bytu. Do tego dobrej jakości narzędzie do pisania to wyraz prestiżu i kompetencji. Jeśli chcecie docenić wiedzę i poświecenie swojej pracy, podarujcie mu na Dzień Nauczyciela zestaw długopisów w eleganckim etui. Będzie to podarunek, który niewątpliwie wywrze niemałe wrażenie na opiekunie. Komplet czarnych długopisów, o czarnych tuszach, które zapakowane są w etui to prezent godny uczniów swojego wychowawcy. Ponadto wybierając ten rodzaj podarunku koniecznie wybierzcie wersję z dedykacją. Oprócz praktycznej strony długopisy będą miały cechy pamiątki. Kunsztownie wykonany napis na wieku eleganckiego etui będzie dla nauczyciela miłym widokiem podczas długich wieczorów przy sprawdzaniu uczniowskich prac.

TOP 3 – Na opak, czyli świadectwo szkolne dla nauczyciela

Jeśli poszukujecie prezentu, o nieco żartobliwym charakterze postawcie na oryginalny plakat. Oprawione w ramę z podpórką świadectwo szkolne, którego beneficjentem jest nauczyciel to kreatywny pomysł na upominek z okazji Dnia Nauczyciela, dla takiego opiekuna, który sam słynie z poczucia humoru i dystansu. Plakat wiernie naśladuje oryginalne świadectwo szkolne. Na jego obu stronach znajduje się to, co świadectwo zawierać powinno. Pierwsza część to część oficjalna dokumentu z danymi personalnym nauczyciela i szanownego grona klasowego. Na odwrocie plakatu znajduje się wykaz ocen za osiągnięcia w różnych dziedzinach życia szkolnego.

Świadectwo szkolne z czerwonym paskiem plakat dla nauczyciela. Prezent na zakończenie roku.

TOP 4 – Tradycja w nowoczesnym wydaniu – ruszcie głową i podarujcie nietuzinkowy bukiet na Dzień Nauczyciela

Kwiaty to zawsze dobry pomysł na prezent. To piękny podarunek, który można wręczyć na każdą okazję, zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Ale zamiast wyrafinowanych, z największą starannością pani florystyki wykonanego bukietu możecie podarować coś nieco oryginalniejszego i przede wszystkim trwałego. Oczywiście mowa dalej tu jest o kwiatach, ale doniczkowych, a najlepiej takich o bluszczowych, pnących się gałązkach. Dlaczego właśnie takie kwiaty? Ponieważ możecie je podarować w oryginalnej osłonce, którą będzie doniczka ceramiczna w kształcie głowy. Połączenia kwiatu z oryginalną doniczką stworzy niemalże artystyczną makietę. A wy jako klasa wybijecie się wychodzącą poza ramy pomysłowością. Kwiaty włożone w doniczkę będą pełniły rodzaj oryginalnej fryzury, która dopełni klasyczne rysy twarzy, na froncie osłonki.

TOP 5 –  Kto nie ma w głowie ten ma w nogach, czyli notatnik dla nauczyciela

Nauczyciel to osobistość wiecznie zabiegana, która musi o wszystkim pamiętać, a żeby pamiętać, to i musi o tym zanotować. Zresztą nikogo nie dziwi to, że długopis idzie w parze z notesem, jeśli chodzi o wyposażenie torby nauczycielskiej. Dlatego warto zatroszczyć się o jego sprawy, a może i potrzeby doskonałym prezentem na Dzień Nauczyciela będzie personalizowanym notatnik z kartkami w kratkę wewnątrz. Pięknie zdobiona, gruba i solidna oprawa notatnika będzie zawierała oprócz kolorowej grafiki, także imię i nazwisko właściciela. Dzięki takiej sygnaturze nawet zostawiony w klasie, na parapecie w holu szkolnym, czy pokoju nauczycielskim szybko wróci do rąk właściciela, co tym samym uchroni go od totalnej katastrofy, czyli utraty wszystkich niezbędnych notatek. Taki podarunek będzie solidną podstawą do tego, aby nauczyciel docenił Wasze starania i wewnątrz notatnika zapisał być może oddalony w terminie zapis związany z planowaną pracą klasową!

Powyżej przedstawiliśmy krótki przewodnik po najlepszych naszym zdaniem prezentach dla nauczyciela lub wychowawcy. Każdy z nich niesie za sobą pewne przesłanie, a personalizacja pozwoli Wam jako klasie wyrazić siebie i to, co chcecie przekazać za sprawą podarunku swojemu ulubionemu nauczycielowi lub wychowawcy. Warto o dacie 14 października pomyśleć już dziś i przejrzeć naszą kategorię prezenty na dzień nauczyciela w sklepie z upominkami na każdą okazję swistakpakuje.pl

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco