Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE CZYLI KARTY DO ZDJĘĆ NA PIERWSZY ROK ŻYCIA DZIECKA

Karty do zdjęć Mój Pierwszy Rok Życia w ozdobnym woreczku to nasza najnowsza propozycja dla wszystkich rodziców, którzy właśnie się nimi stali, ale również dla babć dziadków, wujków i cioć, przecież wszyscy uwielbiamy obdarowywać maluchy 😉

Obecnie wszystkie mamy bardzo lubią pokazywać światu jak ich maluszek z dnia na dzień rośnie i zmienia się. Dzieci od pierwszych chwil życia są fotografowane, a zrobione zdjęcia w ciągu kilku send trafiają do Internetu. Na rynku znajduje się mnóstwo propozycji na gadżety dla świeżo upieczonych rodziców i ich malutkich ukochanych dzieci, a my mamy również swoje propozycje.

Każdy miesiąc z życia maluszka wnosi nowe doświadczenia oraz doznania. Rodzice obserwują jak z dnia na dzień ich dziecko rośnie, zmienia się, kształtuje i wykonuje nowe czynności oraz gesty. Każda chwila jest bezcenna i warta uwiecznienia, dlatego mamy dla Was najnowszą propozycję na stworzenie wspaniałej dokumentacji zdjęciowej z pierwszego roku życia dziecka.

Karty do zdjęć Mój Pierwszy Rok Życia w ozdobnym woreczku to nasza najnowsza propozycja dla wszystkich rodziców, którzy właśnie się nimi stali, ale również dla babć dziadków, wujków i cioć, przecież wszyscy uwielbiamy obdarowywać maluchy ?

Karty do zdjęć zapakowane są w naturalny woreczek lniany w kremowym odcieniu. Opakowanie zawiera także sznurek, który się zaciska. Dzięki temu karty zawsze będą miały swoje miejsce i żadna z nich się nie zgubi. Ponadto przecież wszystko co jest przeznaczone dla dzieci powinno być od początku do końca, w każdym calu i szczególe pięknie dekorowane i przyjazne dla dziecka. Nasz woreczek, w który świstak pakuje karty do zdjęć ma uroczy nadruk z podpisem Mój Pierwszy Rok Życia Karty do zdjęć, który występuje w towarzystwie wesołych minek małych zwierząt.

Wewnątrz woreczka znajduje się 12 kart, które są zadrukowane obustronnie. Na jednej ze stron zawsze znajduje się napis Dziś mam (ile miesięcy). Znajduje się tam również miejsce do uzupełnienia daty przez mamę lub tatę. Tak wypełnioną kartę układa się obok dzidziusia i wykonuje się zdjęcie. W ten sposób macie zdjęcia malucha, z każdego miesiąca. Dzięki kartom powstaje mini-kronika z pierwszego roczku życia dziecka ?

Karty do zdjęć oprócz nadruku z miesiącami mają także inne informacje, które ściśle dotyczą codziennych poczynań dzidziusia.

Teraz każdy nawet najmniejszy drobiazg, ale jakże arcyważny możecie udokumentować używając naszego super zestawu do zdjęć dla maluszka. Pierwszy ząbek czy pierwszy uśmiech – te wydarzenia na pewno nie zostaną zapomniane, gdy użyjecie naszej katy z podpisem i zrobicie zdjęcie.

Znakomitym pomysłem będzie to, gdy w uroczystym dniu, na pierwsze urodzinki dziecka stworzycie własną girlandę ze zdjęć, które są opisane za pomocą tych wyjątkowych kart.

Pomysłowe opakowanie sprawia, że karty jako pamiątki przetrwają długie lata. W przyszłości możecie obdarować dorosłego człowieka wypełnionymi kartami, na których kilkoma słowami zostały opisane wielkie czyny małego dziecka. Karty będą zawsze na wyciągnięcie ręki, aby wrócić do tych magicznych chwil, kiedy dziecko po raz pierwszy się uśmiechnęło lub do dnia kiedy pokazał się pierwszy ząbek.

 

Wiele wspaniałych prezentów znajdziecie na naszej stronie świstakpakuje.pl Bogata oferta na wyjątkowe upominki z okazji narodzin dziecka sprawią, że możecie podarować dziecku i jego rodzicom coś na prawdę wyjątkowego.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco