Opublikowano:

Koniec roku szkolnego! Pomysł na prezent dla nauczyciela

ALBUM Podziękowania dla Nauczycielki KWIATY PERSONALIZOWANY z motywem kwiatowego wianka w różowym kolorze

Jak świat światem, a szkoła szkołą, temat prezentów dla nauczycieli jest i zawsze będzie. Świstak postanowił zapytać samych zainteresowanych, jakie prezenty najbardziej lubią nauczyciele. I nie uwierzycie z czego najbardziej cieszą się Wasi opiekunowie i wychowawcy. 

 

Pomysł jest ważniejszy od ceny prezentu. Z tą myślą, Świstak przygotował kilka propozycji, które nie wpędzą rodziców w długi finansowe, a nauczyciela nie postawią w kłopotliwej sytuacji. Drobiazg bezpośrednio związany z zawodem nauczycielskim jest jak najbardziej na miejscu. Przydaje się też taka ludzka znajomość nauczyciela, jako człowieka, np. co lubi. Bo dla każdego łasucha pudełko wypełnione po brzegi słodkimi krówkami w ozdobnych papierkach z pięknym napisem Dziekujemy, sprawi ogromną radość. Bombonierka dodatkowo na wieczku posiada życzenia i podziękowania od całej klasy.

Zakończenie roku szkolnego to wielki dzień dla nauczycieli, którzy dźwigali na sobie ciężar edukacji Waszych pociech przez ostatnie, tak trudne miesiące. Personalizowany plakat z dedykacją od całej klasy do powieszenia na ścianie w domu lub w klasie w szkole, będzie przypominał nauczycielowi te wyjątkowe chwile  zdalnej edukacji. Taki plakat to prawdziwy medal dla nauczyciela, który mimo trudności prowadził edukację na najwyższym poziomie.

Zaskocz nauczyciela wiadomością ukrytą pod zdrapką. Ta kreatywna karta powstała w celu zaskoczenia i wyrażenia swojego podziękowania dla ukochanego nauczyciela. Personalizacja sprawia, że karta będzie wzruszającą pamiątką dla nauczyciela, wtedy gdy już opuścicie mury szkoły i pójdziecie nową drogą edukacji. Nauczyciele uwielbiają, gdy ich uczniowie są kreatywni, dlatego ten prezent skradnie serce Waszej ukochanej nauczycielki i na długo go zapamięta. Zatem w tym roku możecie w naprawdę szczególny sposób złożyć najszczersze życzenia od całej klasy.

 

Przecież każdy nauczyciel ma swoje hobby, upodobania, lubi określoną muzykę, filmy, uprawia jakiś sport, jest spokojny, energiczny, flegmatyczny, zwariowany itd. I na pewno ma swój lubiony napój. Może skorzystacie z małej ściągi i podarujecie najlepszemu nauczycielowi wyjątkowy kubek z jego nazwiskiem. Już nikt nigdy nie pomyli się w pokoju nauczycielskim i nie zaparzy sobie kawy w kubku Waszego ukochanego nauczyciela.

 

W sklepie www.swistakPakuje.pl znajdziecie prezenty praktyczne, smaczne i sentymentalne. Pamiętajcie jednak aby do każdego drobiazgu koniecznie dodać własnoręcznie wykonaną, klasową laurkę z zabawnym tekstem „od serca”!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.