Opublikowano Dodaj komentarz

Upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia

List do Świętego Mikołaja z miejscem na wypisanie, uzupełnienie gotowego tekstu. Idealny gadżet dla każdego dziecka, które chce napisać list do Św. Mikołaja!

Drobny upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia potrafi sprawić wiele radości. Zarówno osoba obdarowana jak i obdarowująca poczuje radość. Każdy z nas lubi otrzymywać małe prezenty. Mała rzecz a cieszy – spraw radość wyjątkowej koleżance, koledze, przyjaciółce czy szefowi i podaruj z okazji Gwiazdki podarunek mały ale oryginalny. Zaskocz przed tymi najważniejszymi świętami w roku i spraw sobie i innym radość. Personalizowane podarki są najbardziej zaskakujące.

Upominki na Święta Bożego Narodzenia – gadżety, etykiety na alkohol i słodycze personalizowane

Upominki na Święta Bożego Narodzenia powinny być wyjątkowe ze względu na niepowtarzalną atmosferę i magię świąt. To czas uwielbiany przez wiele osób, a zwłaszcza dzieci. Mikołajki i Boże Narodzenie – taka kumulacja prezentów jak zimą, nie powtarza się w całym roku. Tradycja obdarowywania bliskich, przyjaciół, czy znajomych jest bardzo popularna we wszystkich kręgach. Najczęściej wybierane są symboliczne drobiazgi, słodkości, czy coś praktycznego. Wachlarz możliwości jest nieskończony – podaruj rodzinie prezent, który jest jednocześnie kreatywny, pomysłowy, zabawny, praktyczny i pamiątkowy.

 

Świeczka zapachowa duża
Zapachowa świeca w szklanym słoiku z wieczkiem. Przód zdobi etykieta świąteczna z rysunkiem Św. Mikołaja wołającego Ho ho ho. Pod spodem miejsce na życzenia i Twój podpis.
Papier kraftowy do pakowania prezentów

 

Słodkości, świeczki zapachowe, jojo, aniołek – z akcentami personalizacji trafią w każdy gust. Personalizowana bombka akrylowa oraz opłatek – to prezenty dla miłośników Bożego Narodzenia, a bileciki, czy karty z życzeniami sprawdzą się, gdy chcesz podarować coś związanego z okazją, a nie znasz upodobań adresata upominku.

Słodkości, świeczki zapachowe, jojo, aniołek – z akcentami personalizacji trafią w każdy gust. Personalizowana bombka akrylowa oraz opłatek – to prezenty dla miłośników Bożego Narodzenia, a bileciki, czy karty z życzeniami sprawdzą się, gdy chcesz podarować coś związanego z okazją, a nie znasz upodobań adresata upominku.

JOJO świąteczna zabawka
Krówki w ozdobnych papierkach

Upominki na Święta Bożego Narodzenia – personalizowane etykiety na alkohol

Upominki na Święta Bożego Narodzenia dla osób nieznajomych – kiedy stają się dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem, postaw na uniwersalne rozwiązanie – butelka wina z dołączoną personalizowaną etykietą. Taka etykieta może być również dodatkiem do świątecznego prezentu. Jest na tyle oryginalna i wyjątkowa, że na pewno ucieszy obdarowaną osobę, zwłaszcza że oprócz personalizacji ma na powierzchni metalizowane wstawki. Kolorystyka etykiet jest bardzo bogata, ale wszystkie utrzymane są w kojarzącej się ze świętami tonacji – granatu, czerwieni i czerni, ze złoconymi napisami wykonanymi fantazyjną czcionką. Etykiety mają również grafiki typowo świąteczne – choinki, ośnieżone szczyty, renifery, czy mikołaje. To doskonały pomysł na prezent. Po opróżnieniu zawartości, tak pięknie przyozdobioną butelkę, można ustawić w barku bądź za przeszkloną witryną regału.

 

Etykiety na wino świąteczne
Personalizowana etykieta na wino ze szampańskim motywem. Idealnie sprawdzi się jako prezent na Nowy Rok!
Połyskujące napisy

 

Dla kontrahentów albo współpracowników świetnie nadają się etykiety na mini szampany. Są w bardzo reprezentacyjnej – złotej barwie, mają cudowny świąteczny motyw śnieżnych gwiazdeczek i dzwonków oraz dają możliwość umieszczenia firmowego logo! Taki szampan to biznesowy strzał w 10! Podarowując tak przyozdobiony alkohol, świetny kontrakt masz zapewniony. Koniecznie dołącz do prezentu ciasteczko szczęścia z pozytywną wróżbą, a pomyślna i owocna będzie trwała cały kolejny rok.

Upominki na Święta Bożego Narodzenia – gratka dla podniebienia!

Upominki na Święta Bożego Narodzenia w postaci różnorodnych słodyczy są zawsze mile widziane. Czekolady, czekoladki belgijskie, czy mleczne znajdą zawsze swoich amatorów. Mają nie tylko obłędny smak, ale gwarantują zniewalające doznania dla zmysłów. Krówki to bardzo popularne cukierki z ciągnącym się rozkosznie karmelem, więc zawsze i wszędzie znajdą swoich zwolenników. Czekoladoholicy i krówkoholicy będą zachwyceni ze świątecznych łakoci.

 

Drewniana skrzyneczka w świątecznym wydaniu. W środku jest biała etykieta z ramką, płatkami śniegu i dużym rysunkiem żółtej bombki. W pudełku jest upominek drewniana bombka z Twoim logo lub podpisem. Gotowe do wręczenia pudełko świąteczne. Ciasteczko z wróżbą w kolorze czerwonym z okrągłą etykietą z dzwoneczkiem i personalizowanym napisem z nazwiskiem rodziny.

 

Personalizowane opakowania podnoszą jeszcze bardziej ich atrakcyjność. Grafika ze świątecznym wzorem, napisem: Wesołych Świąt i w różnych kolorach sprawdza się również jako element dekoracyjny. Słodycze pakowane w personalizowane papiery i umieszczone w przezroczystym słoju, czy kuli są rewelacyjną ozdobą świąteczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *