Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Organizacja kolacji walentynkowej przy świecach. Zadbaj o temperaturę w Twoim związku

Kiedy za oknem  hula wiatr, warto zadbać o to, aby temperatura w Twoim związku skutecznie zrównoważyła temperaturę charakterystyczną dla aury o tej porze roku. Romantyczna kolacja może być pełna rozgrzewających smakołyków i dań uważanych powszechnie za afrodyzjaki. Niemniej, może być także stosunkowo prosta pod względem serwowanych dań – niezależnie od menu romantyczna kolacja dla dwojga wymaga po prostu odpowiedniej oprawy. O tę ostatnią troskliwie zadbasz razem ze Świstakiem! Świstak gorąco kibicuje wszystkim parom przez okrągły rok, dlatego nie tylko na Walentynki poleca dekoracje stołu oraz całego pomieszczenia, gdzie zamierzacie świętować we dwójkę. 

Walentynki, chociaż są świętem importowanym, są obchodzone w Polsce równie chętnie, co przybyłe do nas Halloween i wiele innych, radosnych okazji. W dniu Świętego Walentego organizujemy specjalne atrakcje dla drugiej połówki, często jednak najchętniej zaszywamy się w domowym zaciszu, szykując specjalną, uroczystą kolację dla dwojga. W lutowe, chłodne wieczory romantyczna kolacja i lampka wina w ciepłym domu okazuje się często szczytem marzeń i doskonałą wręcz alternatywą dla aktywnego spędzania czasu. Kiedy za oknem hula wiatr, warto zadbać o to, aby temperatura w Twoim związku skutecznie zrównoważyła temperaturę charakterystyczną dla aury o tej porze roku. Romantyczna kolacja może być pełna rozgrzewających smakołyków i dań uważanych powszechnie za afrodyzjaki. Niemniej, może być także stosunkowo prosta pod względem serwowanych dań – niezależnie od menu romantyczna kolacja dla dwojga wymaga po prostu odpowiedniej oprawy. O tę ostatnią troskliwie zadbasz razem ze Świstakiem! Świstak gorąco kibicuje wszystkim parom przez okrągły rok, dlatego nie tylko na Walentynki poleca dekoracje stołu oraz całego pomieszczenia, gdzie zamierzacie świętować we dwójkę.

Romantyczna kolacja w domu – wystrój

U Świstaka czekają już na Was zestawy dekoracji z motywem serca. Oprawa kolacji to przede wszystkim stół i to, co się na nim znajduje. Naturalnie o świeże kwiaty zadbasz sam. Świstak dostarczy Wam natomiast talerzyki w kształcie serca, z napisem “Love at first bite”, czyli: Miłość od pierwszego kęsa. Z nimi każdy kęs będzie smakował jeszcze lepiej niż poprzedni! Typowo walentynkowym i “miłosnym” kolorem jest oczywiście czerwień. Taki też kolor mają napisy na różowych, walentynkowych talerzykach. Dzięki temu, że jest to jedynie nieco mniejszy, czerwony akcent, łatwiej dobrać inne, czerwone gadżety do zestawu akcesoriów na romantyczną kolację dla dwojga.

W Walentynki oraz podczas innych dni zdecydowanie nikomu nie chce się zmywać naczyń. W związku z tym Świstak poleca Wam naczynia jednorazowe. Oprócz kubeczków w analogicznym do talerzyków różowym kolorze z czerwonymi napisami możecie wybrać choćby złoty zestaw, z założenia “urodzinowy”. Jednak kolor złoty przepięknie komponuje się z czerwonym, dlatego dobrze łączy się z innymi, walentynkowymi gadżetami.

Kiedy planujesz romantyczną kolację w domu, wystrój może być bardzo zróżnicowany. Poza typowo walentynkowymi ozdobami z motywem serca można zatem urozmaicić go w dowolny sposób. Biorąc pod uwagę jednorazowe naczynia od Świstaka, to zamiast typowo walentynkowych talerzyków w kształcie serc możecie wybrać także eleganckie zestawy półokrągłych lub prostokątnych z zaokrąglonymi rogami talerzyków w kolorach czarnym i złotym. Dobry pomysł? Wszystkie drobiazgi, jakie oferuje Świstak, świetnie sprawdzą się podczas kolacji przy świecach, zwłaszcza że wcale nie musi ona być sztampowa. Sami najlepiej znacie zamiłowania i upodobania swoich ukochanych, dlatego najlepiej będzie, jeśli poszukacie w całej witrynie Świstaka najlepszych drobiazgów do dekoracji. Jeżeli podczas romantycznej kolacji dla niej Twoją partnerkę uszczęśliwią wszechobecne jednorożce – dlaczego nie zrobić jej takiej niespodzianki? W końcu romantyczna kolacja przy świecach nie musi rządzić się sztywnymi zasadami, to Wy i tylko Wy macie się czuć podczas niej dobrze. Każdy, kto chce zadbać o najmniejszy detal podczas walentynkowej kolacji, powinien zwrócić również uwagę na specjalne kieszonki na sztućce na tę okazję. Do takich kieszonek możesz naturalnie włożyć wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, na przykład dekoracje na patyczkach, oraz wykorzystać je na inne sposoby, chociażby do prywatnej sesji fotograficznej walentynkowej.

Walentynkowe dekoracje

U Świstaka znajdziecie naturalnie także szereg różnego rodzaju walentynkowych, i nie tylko, dekoracji z motywem serc. Pierwszą propozycją jest okolicznościowe konfetti w kształcie czerwonych serduszek. Takie konfetti przepięknie odbija światło. Dotyczy to zwłaszcza sztucznego oświetlenia, ale także światła świec, czyli najczęściej stosowanego oświetlenia podczas romantycznej kolacji dla dwojga w Walentynki i z innych okazji. Konfetti w kształcie serc przydaje się także podczas: romantycznych oświadczyn, innych wieczorów niż walentynkowe, na weselach i wszędzie, gdzie świętujemy miłość w każdej jej odsłonie! Metaliczne konfetti-serduszka o szerokości 2,5 cm można stosować jako dekorację w wielu sytuacjach. Na przykład: jako dekorację opakowań prezentów, nakryć stołu i innych. Te serduszka pełnią zatem tyle funkcji, ile tylko jesteście w stanie im nadać. Ponadto szczególnie godne uwagi jest czerwone, wystrzałowe konfetti w kształcie serduszek. Z łatwością wystrzelisz je w wybranym, uroczystym momencie. Metaliczne konfetti w kształcie serduszek strzela efektownie z ponad półmetrowej tuby! Taka wystrzałowa wersja walentynkowego konfetti przydaje także w wielu innych okolicznościach niż romantyczna kolacja przy świecach. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się utrwalone na fotografiach w momencie spektakularnej eksplozji. Warto zatem zabierać je na zaplanowane sesje zdjęciowe.

Fotogadżety

Jeżeli sesja na Walentynki albo inna sesja zakochanych, to tylko ze specjalnymi gadżetami od Świstaka. Szykuje dla Was specjalne drobiazgi urozmaicające walentynkowe fotografie. Na przykład strzałę Amora, która może na zdjęciach trafiać Was na zmianę. Do tego możecie zostać na chwilę Królem i Królową Kier. Wesołe gadżety na Walentynki sprawdzą się przed, po i w trakcie kolacji przy świecach. U Świstaka znajdziecie zatem cały komplet małych gadżetów, a także – dużą ramkę głoszącą o darmowych pocałunkach. Te ostatnie oczywiście jedynie w wybranych konfiguracjach. Jeżeli wolicie coś mniej oczywistego, nawiązującego do tej wyjątkowej okazji jedynie kolorem, to Świstak ma dla Was także okrągłe, czerwone, papierowe rozety. Mogą posłużyć jako atrakcyjne gadżety do zdjęć, a także jako dekoracja stołu lub całego pomieszczenia. Szykując romantyczną kolację w domu, wystrój możecie urozmaicić również za pomocą okolicznościowych, papierowych girland ze stosownymi napisami. Takie girlandy w wersji polskojęzycznej albo anglojęzycznej macie do wyboru u samego Świstaka. Jednocześnie – możecie przygotować własne dekoracje tego typu, naturalnie za pomocą gotowych już materiałów dostarczanych przez Świstaka na każde zamówienie.

Balony walentynkowe

Trudno wyobrazić sobie dekoracje walentynkowe i z wielu innych okazji bez okolicznościowych baloników. Balony na Walentynki to naturalnie przede wszystkim baloniki w kształcie serc, obowiązkowo – w kolorze czerwonym. Takie baloniki Świstak zapewnia od ręki! Natomiast oprócz nich możecie wybrać balony klasyczne w serduszka w różnych kolorach. Czerwony jest najbardziej oczywisty. Oprócz tych Świstak poleca także niesztampowe kolory: fuksji, miętowe, różowe, błękitne. Romantyczna kolacja dla dwojga z takimi przezroczystymi i ozdobionymi motywami serc balonami, oświetlonymi światłem świec, może przebiec w naprawdę intrygującym nastroju.

Czerwone świece na romantyczną kolację dla niej i dla niego

Kolacja przy świecach, jak sama nazwa wskazuje, nie może obyć się bez świec. Świstak poleca ich różne modele, na przykład popularne małe świeczki typu tealighty, umieszczone w specjalnie przeznaczonych do tego świecznikach bądź nawet na ozdobnych, walentynkowych talerzykach. Pięknie również wyglądać będą nadające niepowtarzalnego nastroju maleńkie, czerwone świeczki pływające na powierzchni wody w przezroczystym naczyniu pośrodku stołu. Dla wszystkich tradycjonalistów Świstak przygotował przede wszystkim klasyczne, długie, czerwone świece. Kiedy podczas romantycznej kolacji dla dwojga i tak jest już wiele dekoracyjnych gadżetów, właśnie proste świece komponują się najlepiej. Z okazji Walentynek i na co dzień dużo szczęścia i miłości życzy Wam Świstak!

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco