Prezenty na Komunię! zobacz ofertę

Opublikowano Dodaj komentarz

Zaprojektuj swoje przyjęcie urodzinowe dzięki fantastycznym dekoracjom

Bez względu na to, czy szykuje się właśnie huczna osiemnastka, czy może kinderbal albo panieński wieczór — czeka Was również dekoracja stołu lub całej sali. Okolicznościowe dekoracje, szczególnie z okazji urodzin, dawno już przestały być zarezerwowane dla najmłodszych, a huczne obchody 60., czy nawet 90. urodzin to już normalna sprawa. Baloniki i inne akcesoria na urodziny są wówczas chętnie używane. Co zatem znajdziecie u Świstaka, aby pięknie udekorować urodzinowe przyjęcie zarówno babci, jak i wnuka? Naturalnie część spośród urodzinowych akcesoriów jest na tyle uniwersalna, że możecie z powodzeniem zastosować je podczas dekorowania sal i stołów na różne okazje. Niemniej, zaczniemy od propozycji na urodziny dla osób obchodzących swoje późne jubileusze.

Bez względu na to, czy szykuje się właśnie huczna osiemnastka, czy może kinderbal albo panieński wieczór — czeka Was również dekoracja stołu lub całej sali. Okolicznościowe dekoracje, szczególnie z okazji urodzin, dawno już przestały być zarezerwowane dla najmłodszych, a huczne obchody 60., czy nawet 90. urodzin to już normalna sprawa. Baloniki i inne akcesoria na urodziny są wówczas chętnie używane. Co zatem znajdziecie u Świstaka, aby pięknie udekorować urodzinowe przyjęcie zarówno babci, jak i wnuka? Naturalnie część spośród urodzinowych akcesoriów jest na tyle uniwersalna, że możecie z powodzeniem zastosować je podczas dekorowania sal i stołów na różne okazje. Niemniej, zaczniemy od propozycji na urodziny dla osób obchodzących swoje późne jubileusze.

Dekoracja stołu na urodziny seniora rodu

Okrągłe rocznice, takie jak 60., 70., 80. czy 90. urodziny obchodzone w rodzinnym gronie to okazje, podczas których większość gości gromadzi się wokół stołu. Im późniejszy jubileusz, tym rzadziej przewidujemy podczas takiej imprezy tańce i inne aktywności, jednak nie oznacza to, że urodziny seniorów nie mogą być uroczyste i pełne odpowiedniej oprawy. Świstak poleca zatem dekoracje na urodziny seniorów rodu w uniwersalnych, ale odświętnych barwach, wśród których zdecydowanie dominują dekoracje złote. Nie brakuje tutaj okazjonalnych tortowych świeczek oraz błyszczących, foliowych balonów w kształcie cyferek pozwalających stworzyć wszędzie, gdzie tylko chcecie, motywy nawiązujące do tej okazji. Typowo urodzinowe świeczki dla seniora mogą zostać umieszczone nie tylko na torcie, ale również na stole lub w innych miejscach wokół niego, tworząc niepowtarzalny nastrój w ten wyjątkowy dzień. Świstak rekomenduje także świętowanie okrągłych, na przykład 60. Urodzin, z metalizowanym konfetti oraz balonikami z okolicznościowym nadrukiem w wielu kolorach. Złote, sześciokątne talerzyki z nadrukiem „60th Happy Birthday!” dopełnią oprawy tej niepowtarzalnej imprezy.

Uniwersalne dekoracje na urodziny od Świstaka

Zarówno seniorzy, nieco młodsze pokolenia, jak i całkiem najmłodsi powinni obchodzić urodziny równie uroczyście. Dla nich wszystkich Świstak przygotował uniwersalne zestawy typu Party Box, a także pojedyncze urodzinowe ozdoby, sprzedawane w zestawach oraz na sztuki. Wśród nich znajdziecie między innymi pojedyncze świeczki urodzinowe w kształcie cyferek, które możecie ze sobą dowolnie komponować.

Balony, baloniki

Oprócz świeczek, stanowiących chyba najbardziej klasyczny element urodzinowych przyjęć, niezależnie od liczby, jaką solenizant zdmuchuje akurat na torcie, Świstak poleca także balony z błyszczącej folii w kształcie cyfr. Te o standardowych wymiarach, czyli 35 cm wysokości, możecie zakupić na przykład w kolorach: srebrnym, złotym oraz różowym. Takie baloniki można łączyć ze sobą w ciekawe dekoracje na urodziny w różnych kolorach, zyskując kompozycje srebrno-złote i inne. Wiele osób stawia jednak na jednolitą kolorystykę akcesoriów urodzinowych, wówczas naturalnie wystarczy wybrać balony-cyfry o tej samej barwie. Biorąc pod uwagę urodzinowe balony w kształcie cyfr, Świstak chciałby zwrócić Waszą uwagę również na monumentalne wręcz balony-giganty, sięgające aż 84 cm wysokości! Poza samym rozmiarem decydujący podczas ich wyboru może okazać się kolor, jaki bardziej będzie pasował do całej urodzinowej dekoracji. W przypadku balonów-cyfr-gigantów są to: czerwony lub czarny. Decydując się na urodzinowe balony z motywem wieku osoby świętującej kolejną rocznicę, niekoniecznie trzeba sięgać od razu po te w kształcie cyfr. Bardzo popularne i lubiane, jak wynika z bacznych obserwacji Świstaka, są także baloniki urodzinowe o klasycznym kształcie, z nadrukowanymi na nich, w zależności od wieku świętującej osoby, wartościami. I tak na przykład na imprezę dla świeżo upieczonych czterdziestolatków, jako klasyczne akcesoria urodzinowe, zakupić możecie zestaw 6 kolorowych balonów zadrukowanych w gwiazdki oraz dużą i wyraźną liczbą 40. Ciekawie prezentują się również złote balony Glossy, naturalnie z nadrukiem nawiązującym do konkretnych urodzin, wśród których do wyboru macie: balony na osiemnastkę (18), następnie „oczko” (21), które także stanowi wiek wyjątkowy — na przykład w Stanach Zjednoczonych to dopiero moment osiągnięcia tak zwanej pełnoletności, a także wszystkie okrągłe liczby od 30, do 90.

Zestawy na imprezy urodzinowe — świeczki

Wśród zestawów dekoracji na urodziny można znaleźć zestawy urodzinowych świeczek oraz całe zestawy do dekoracji sali oraz stołów. Jeżeli chodzi właśnie o urodzinowe świeczki, to Świstak ma w asortymencie oczywiście wersje w kształcie cyfr. Ponadto Świstak to miłośnik oryginalnych rozwiązań, zatem oprócz typowych, urodzinowych świeczek symbolizujących liczbę skończonych właśnie lat, ma dla Was także urodzinowy zestaw świeczek-liter, tworzących angielski napis: HAPPY BIRTHDAY. Świstak oferuje wiele rodzajów oryginalnych tego typu produktów. Wśród nich znajdziecie słodkie, urocze kotki, świeczki w kształcie pirackich czapek z wyraźnym motywem czaszek ze skrzyżowanymi piszczelami,w kształcie kolorowych świderków czy też świeczki-kulki przypominające piłki nożne. Oprócz nich Świstak ma dla Was także kilka gotowych zestawów dwucyfrowych świeczek, między innymi: 18, 30, 40, 50 czy 60.

Co jeszcze umieścić na torcie?

Świeczki to najbardziej oczywista rzecz, która przychodzi do głowy, kiedy pada pytanie: co wbić w tort urodzinowy? Tymczasem nie jest to jedyna odpowiedź. Od dawna popularne i chętnie stosowane są także specjalne race do tortu, czyli inaczej tak zwane flary lub fontanny tortowe. Te ostatnie także zapalamy przy pomocy zapałek, tworząc przez krótki czas niesamowity efekt miniaturowych „fajerwerków”. Niemniej, wśród akcesoriów na urodziny, wbijanych bezpośrednio w tort, coraz popularniejsze stają się również tak zwane toppery, czyli różnego typu dekoracje na patykach. Topper może przyjąć formę liczby oznaczającej wiek solenizanta. Może być to także na przykład ciekawy, dekoracyjny ornament, chociażby wytwarzany z papieru albo z tekturki, jak i okolicznościowy napis. Na Twoje indywidualne zamówienie Świstak przygotuje toppery z motywem balonów albo drinka w połączeniu z urodzinowym napisem, imieniem oraz symbolem tego, które urodziny są właśnie przez wybraną osobę obchodzone.

Party Box — zestaw na imprezy nie tylko urodzinowe

Organizując kinder bale i inne imprezy, warto mieć pod ręką gotowy zestaw na imprezy, a najlepiej — kilka zestawów o różnorodnym charakterze. Zestawy typu Party Box od Świstaka obejmują między innymi akcesoria do dekoracji stołu na urodziny i inne elementy. Codziennie Świstak pakuje do specjalnych pudełek kolejne komplety złotych i czarnych balonów w różnych kształtach, urodzinowych świeczek czy urodzinowego konfetti. Party Box okażą się idealne także na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Dzieciaki chętnie będą świętowały chociażby obchodzony 17 lutego Międzynarodowy Dzień Kota z Party Boxem Różowy Kotek od Świstaka! Ten konkretny Party Box to także idealny wybór na dziewczęce urodziny oraz dla każdej osoby, która po prostu lubi koty oraz pastelowe kolory. Jednocześnie wielu chłopców, niezależnie od tego, czy właśnie obchodzą urodziny, czy też kibicują ulubionej drużynie, ucieszą się z Party Box z akcesoriami o motywie piłki nożnej. Dekoracje stołu na urodziny od Świstaka mogą być także iście kosmiczne, pełne akcesoriów dla prawdziwych piratów albo bardzo lubianego motywu jednorożców. Wśród oryginalnych akcesoriów urodzinowych od Świstaka znajdziecie także personalizowane opłatki na torty, na których Świstak nadrukuje to, co mu zlecicie. Chętnie zaproponuje Wam kilka motywów graficznych albo przyjmie Wasze projekty. Najlepiej sami dokładnie sprawdźcie, co jeszcze Świstak przygotował na Wasze urodzinowe stoły!

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądź na bieżąco